Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Katrina Kaif odrzuciła niedawno hollywoodzki film, aktorka „Tiger 3"

#1 2024-04-26 12:11:01

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22988

Katrina Kaif odrzuciła niedawno hollywoodzki film, aktorka „Tiger 3"

Katrina Kaif odrzuciła niedawno hollywoodzki film, aktorka „Tiger 3” mówi „Wierzę, że to się wydarzy”




Katrina Kaif niedawno opowiedziała o swojej podróży w branży filmowej, w tym o decyzji o odrzuceniu hollywoodzkiej oferty i swojej pasji do tańca. Aktorka szczerze opowiedziała o swoich aspiracjach w Hollywood. Pomimo konieczności odrzucenia hollywoodzkiego filmu z nieprzewidzianych okoliczności, Kaif pozostaje optymistą, jeśli chodzi o możliwości.

„Naprawdę wierzę, że to się wydarzy i myślę, że będzie to, że tak powiem, zupełnie nowy rozdział w mojej książce, ekscytujący”
– stwierdziła Kaif, podkreślając swoje pozytywne nastawienie do potencjalnych ról w Hollywood.

Katrina Kaif ujawnia jak zdobywała doświadczenie przed kamerą dzięki filmowi telugu "Malliswari"


Zastanawiając się nad ścieżką swojej kariery, Kaif zaczęła szukać swoich początków w filmie telugu „Malliswari” z 2004 roku, gdzie po raz pierwszy zdobyła doświadczenie przed kamerą. W filmie Katrina zagrała tytułową rolę Malliswari, księżniczki Mirzapuram, która przebiera się za pokojówkę.

Po tym projekcie poznała reżyserów i producentów i ostatecznie odkryła swoją pasję do aktorstwa.

„Zawsze stawiam publiczność na pierwszym miejscu i przez całą moją karierę starałam się to robić”
– podkreśliła Kaif, podkreślając swoje zaangażowanie w wybieranie ról, które przemawiają do widzów, a jednocześnie zapewniają rozwój osobisty i zawodowy.

Jak taniec pomógł Katrinie Kaif wyrazić siebie i nawiązać kontakt z publicznością


Według Kaif taniec odegrał kluczową rolę w kształtowaniu jej kariery i tożsamości jako aktorki. Widzieliśmy jej niesamowite ruchy taneczne w piosenkach takich jak „Kamli”, „Bang Bang”, „Kala Chashma”, „Mashallah” i innych, więc nie można temu zaprzeczyć.

W szczególności nauka Kathak, indyjskiej formy tańca klasycznego, pomogła jej zrozumieć język kina i skutecznie wyrazić emocje na ekranie.

„Taniec to jedno, ale czuję, że w Kathak chodzi o ekspresję. Chodzi o uczucia, wyrażanie siebie poprzez muzykę”
– wyjaśniła Kaif. Uważa, że ​​taniec pomógł jej nawiązać kontakt z publicznością i odkryć swój głos jako artystki.

Katrina Kaif wystąpiła ostatnio w filmie "Merry Christmas" z aktorem Vijayem Sethupathi. Na razie nie ujawniła swojego kolejnego projektu filmowego

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1607457943.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Katrina Kaif odrzuciła niedawno hollywoodzki film, aktorka „Tiger 3"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora