Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » „Article 370”: ukazał się pierwszy utwór „Dua”

#1 2024-02-02 10:52:15

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22964

„Article 370”: ukazał się pierwszy utwór „Dua”

„Article 370”: ukazał się pierwszy utwór „Dua”



Bollywoodzka aktorka Yami Gautam ma zagrać główną rolę w nadchodzącym thrillerze politycznym "Article 370", opartym na historycznej decyzji podjętej przez rząd Indii co do Kaszmiru w 2019 roku. Film reżyseruje Aditya Suhas Jambhale, zdobywca dwóch nagród krajowych za poprzednie filmy.


Po zaintrygowaniu zwiastunem twórcy nadchodzącego, pełnego akcji dramatu politycznego z Yami Gautamem w roli głównej ujawnili pierwszy utwór "Dua".




Piosenka została napisana przez Kumaara i zaśpiewana przez Jubina Nautiyala.

Yami Gautam i reżyser mówią o "Article 370"

Zwiastun wydany niedawno oferuje wstrząsający wgląd w poufny łańcuch wydarzeń i niewiarygodne okoliczności, które doprowadziły do ​​bezprecedensowego i historycznego wyniku, jakim jest nieskuteczność artykułu 370.


Zwiastun:






Mówiąc o "Article 370", Yami Gautam powiedziała wcześniej:

Article 370 to odważny rozdział w historii Indii. Polityczny dramat akcji inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, który pokaże dogłębny obraz współdziałania wywiadu i polityki przy podejmowaniu najważniejszych decyzji zmieniających kurs narodu. Mam nadzieję, że widzowie będą zadowoleni z tego definiującego gatunek filmu. Osobiście dla mnie, jako aktorki, ten film dał mi możliwość zagłębienia się w coraz to głębsze zawiłości i po raz kolejny dał mi rolę, jakiej wcześniej nie grałam”.


Reżyser Aditya Suhas Jambhale dodał:

„Bycie reżyserem filmu przedstawiającego tak ważny rozdział naszej historii Indii jest przeżyciem samym w sobie. Ten film doskonale równoważy politykę z akcją w nigdy wcześniej nie widziany sposób. Film, nakręcony głównie w Kaszmirze i Delhi, daje wgląd w niesamowitą historię nieskuteczności Artykułu 370. Mocno wierzę, że widzowie odczują wpływ tej historii na tym samym poziomie, co my podczas jej tworzenia."


"Article 370" to emocjonujący dramat polityczny akcji, którego akcja koncentruje się wokół zniszczenia terroryzmu w Kaszmirze. Film reżyseruje Aditya Suhas Jambhale, a producentami są Jyoti Deshpande, Aditya Dhar i Lokesh Dhar. Film ma wejść do kin 23 lutego.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » „Article 370”: ukazał się pierwszy utwór „Dua”
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora