Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » "Koffee With Karan 8": Sharmila Tagore ujawnia, dlaczego nie podpisała

#1 2023-12-30 11:20:09

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22964

"Koffee With Karan 8": Sharmila Tagore ujawnia, dlaczego nie podpisała

"Koffee With Karan 8": Sharmila Tagore ujawnia, dlaczego nie podpisała kontraktu na RRKPK, Saif Ali Khan o sprawie małżeństwa i rozwodu z Amritą Singh


Pojawił się nowy odcinek show "Koffee with Karan". Tym razem na kanapie zasiedli legendarna aktorka Sharmila Tagore i jej syn-aktor Saif Ali Khan.

Oto kilka najważniejszych momentów z odcinka "Koffee With Karan 8".

Sharmila Tagore wyjaśnia dlaczego zrezygnowała z "Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani"

W trakcie rozmowy Karan Johar skierował rozmowę w stronę intrygującego faktu, że Sharmila Tagore była jego pierwszym wyborem do roli, którą ostatecznie zagrała Shabana Azmi w jego ostatnim przedsięwzięciu reżyserskim "Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani". Niestety do współpracy nie doszło, a filmowiec wyraził ubolewanie, wyrażając nadzieję na potencjalny wspólny projekt w przyszłości.

Rzucając światło na okoliczności, Sharmila Ji powiedziała:

„To jest szczyt epidemii Covida. W tamtym czasie tak naprawdę nie poradzili sobie się z Covidem. Nie znali szczepionki... Nie byliśmy szczepieni. Wiesz, po moim raku. Więc nie chcieli (rodzina), żebym podejmowała takie ryzyko."


Saif Ali Khan i Sharmila Tagore omawiają jego małżeństwo i rozwód z Amritą Singh

Karan wspomniał o spontanicznym małżeństwie Saifa z jego byłą żoną Amritą Singh, gdy miał zaledwie 20 lat, nie informując o tym rodziców. Sprawdzał reakcję rodziny i to, czy nastąpiła panika.

Sharmila Ji podzieliła się swoją wersją historii, wspominając:

„Właściwie przyjechałam do Bombaju, Saif przyszedł się ze mną spotkać i powiedział: „Mam ci coś do powiedzenia”. A potem mi powiedział. Nie pamiętam dokładnie co robiłam, ale milczałam, a on mówi: „Ammo, twój nastrój się zmienia”. Wyglądasz inaczej." Powiedziałam: „Porozmawiamy o tym później”. Po jego wyjściu zadzwoniłam do Tigera (ojca Saifa). Po jego stronie także zapadła długa cisza. Tak to zostawiliśmy."

Kontynuowała:

„Następnego dnia zadzwoniłam do niego (Saifa) i powiedziałam: «Chciałabym ją poznać». Wypiliśmy herbatę. Rozmawiałyśmy. Polubiłam ją, ale i tak byłam trochę zszokowana."


Zastanawiając się nad przekazaniem tej wiadomości swojej matce, Saif przypomniał sobie, że z jej oczu spłynęła łza, a ona wyraziła uczucie zranienia, mówiąc: „Naprawdę mnie zraniłeś”.

Następnie opowiedział o swojej decyzji o nagłym ślubie w tak młodym wieku. Wyjaśnił:

„Wiesz, to było w pewnym sensie jak ucieczka z domu. Działo się tak wiele, a ja znalazłem pewnego rodzaju bezpieczeństwo i przekonanie, że jest to bezpieczne. I to jest wspaniałe uczucie. Pomyślałem, wiesz, mógłbym zrobić dom."


Aktor "Adipurush" przyznał również, że małżeństwo w wieku 20 lat było młode i okoliczności się zmieniły. Mimo to jego była żona była dla niego ogromnym wsparciem, a jako współrodzice łączą ich pełne szacunku relacje z dwójką dzieci, Sarą Ali Khan i Ibrahimem Ali Khanem.

Docenia także to, że Amrita, podobnie jak wszyscy inni, starała się wzbudzić pozytywną dynamikę i przypomniał sobie jak ubierała ich dzieci na ślub jego i Kareeny.

Sharmila Tagore podziwia Kareenę Kapoor za jej prostotę; dzieli się tym, że ona i Saif byli w związku przed ślubem


Sharmila Ji podzieliła się zachwycającą cechą swojej synowej, Kareeny Kapoor Khan, którą podziwia – jej prostotą i bezpośredniością. Wspominając pewne wydarzenie, powiedziała:

„Miałam przyjaciół, wielu ludzi z Delhi. Przyszli oboje [Kareena i Saif] i siedzieli tam. Zapytałam od niechcenia: „Co tam u Was się dzieje”. Ona (Kareena) powiedziała: „Kiedy Saif obudził się rano, powiedział mi ..”, sprawiając wrażenie, że mieszkają razem."

To skłoniło ją do refleksji nad zmieniającymi się czasami.
Sharmila Ji zauważyła, że kiedy mieszkała z mężem przed ślubem, nawet jeśli założymy, wszyscy o tym wiedzieli, nie rozmawiała o tym otwarcie w sali pełnej ludzi. Kareena natomiast mówiła o tym tak naturalnie, pokazując swoją prostotę i bezpośredniość.


Promo:




https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » "Koffee With Karan 8": Sharmila Tagore ujawnia, dlaczego nie podpisała
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora