Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Aanand L Rai: Sara Ali Khan jest jak petarda w "Attrangi Re"

#1 2021-11-24 09:11:05

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22964

Aanand L Rai: Sara Ali Khan jest jak petarda w "Attrangi Re"

Aanand L Rai: Sara Ali Khan jest jak petarda w "Attrangi Re"; Film to coś więcej niż tylko trójkąt miłosny



Filmowiec Aanand L Rai nie mógł przestać chwalić Sarę Ali Khan, która jest główną aktorką w jego nadchodzącym filmie "Atrangi Re" (2021) Oprócz niej w głównych rolach występują także Akshay Kumar i Dhanush. W swojej ostatniej rozmowie z czołowym portalem Rai otworzył się na temat castingu i tego, jak Sara ewoluowała jako aktorka.

Rozmawiając z Times Of India, Aanand powiedział, że chciał dziewczyny, która wychodzi na całość również w prawdziwym życiu, i kogoś, kto mógłby ukryć jej nerwowość swoją pewnością siebie. Na szczęście wszystkie te cechy odnalazł w Sarze. Uważa, że ​​Sara jest jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia. Ma odwagę i nawet jeśli się załamie, już niedługo wymyśli coś innego.

"Jest jak petarda w filmie. Chciałem takiej energii dla postaci Rinku. Atangi Re było możliwe tylko z taką grupą ludzi. Pomogli mi opowiedzieć tę piękną historię, która jest nazbyt głęboka. Film to coś więcej niż trójkąt miłosny"
– dodał reżyser "Zero".

Zapytany o to, co się stało, gdy obsada "Attrangi Re" zebrała się razem na planie, Rai powiedział, że gdy trio pojawiło się na planie, nastąpiła natychmiastowa chemia. Zachowywali się dokładnie tak, jak to się dzieje, gdy protony, neutrony i elektrony łączą się ze sobą.

„Cała trójka łączy w sobie pewne szaleństwo i emocjonalny iloraz. Ich energie były tak przeciwne, myślę, że właśnie dlatego tak bardzo do siebie się przyciągali.” – stwierdził Rai.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Aanand L Rai: Sara Ali Khan jest jak petarda w "Attrangi Re"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora