Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-11-05 10:53:48

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Aishwarya: 'Wyglądam wspaniale, bo to dla mnie szczęśliwy okres'

Aishwarya: 'Wyglądam wspaniale, bo to dla mnie szczęśliwy okres'



Aishwarya Rai, która otrzymał wiele negatywnych uwag na temat swojej nadwagi po porodzie, wróciła do smukłej sylwetki. W dniu swoich urodzin (1 listopada), w czasie spotkania z mediami powiedziała, że ​​promienieje, gdyż obecnie znajduje się w szczęśliwym dla niej okresie.

Podczas rozmowy z mediami, kiedy była królowa piękności została zapytana, co jest tajemnicą jej urody, odpowiedziała: "Otrzymuję tyle miłości od moich sympatyków i to dla mnie bardzo szczęśliwy okres w życiu, że mogę powiedzieć, że jestem wręcz pobłogosławiona; to wszystko z pewnością sprawia, że wyglądam pięknie. W końcu to wszystko dzieje się na waszych oczach, więc dziękuję za to, że jesteście dla mnie tacy mili, ale jeśli chodzi o mnie, to faktycznie czuję się naprawdę dobrze. To dla mnie szczęśliwy okres i myślę, że z każdym dniem odnajduję swój spokój i z każdym dniem jestem coraz lepsza w znalezieniu go.''

Aishwarya, która jest gotowa na swój powrót na ekrany z 'Jazbaa', obecnie jest zajęta planowaniem przyjęcia na 3 urodziny swojej córeczki Aaradhayi, które obchodzi 16 listopada.



http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/aishwaryarai/aishwaryarai-151.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-11-05 14:49:09

 Priya_88

Zakręcony

42932824
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 1248
Aktorka: RaniMadhuriKajolDeepikaAishAnu
Aktor: SRK <3 /Amitabh, Ranbir
Duet: SRK&Rani, SRKajol, Deep&Ranbir

Re: Aishwarya: 'Wyglądam wspaniale, bo to dla mnie szczęśliwy okres'

Super, że wróciła do formy


https://38.media.tumblr.com/cf7bf813f591611e2f3f12cf22ce9f88/tumblr_ntlfwryjKN1s88ak5o7_250.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora