Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Miszmasz
  •  » Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

#1 2009-12-30 13:51:42

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

No właśnie jak w temacie  Gorący temat moim zdaniem
Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?


No więc ja uważam, że zdecydowanie dziewczyny bardziej przeżywają rozstanie, bo są wrażliwsze z reguły. Zresztą zależy też to od tego kto pierwszy zerwie? Co nie
Nie widziałam jeszcze żadnego chłopaka, który by się przejmował rozstaniem. Może wy takich/takiego znacie ale ja jeszcze takiego na oczy nie widziałam
Chyba, że jest taki super fest wrażliwy, sto razy gorzej od dziewczyn. Znacie takiego? Bo ja nie
Ja obstawiam, że dziewczyny trudniej przeżywają rozstanie. Dlaczego? Otóż to :
1 przykład: Przejmują się, pytają same siebie co zrobiły nie tak, że się tak los ich potoczył, no po prostu wyrzuty sumienia większe niżeli przed spowiedzią w kościele
2 przykład: Dziewczynom byle co wpadnie do głowy i przez takie rozstanie(koniec związku) chcą samobójstwo nawet i popełnić, słyszałam nawet i o takich przypadkach. Dziewczyny! Ze względu na to czy was chłopak rzucił, czy też na to że macie mnóstwo swoich problemów, których nie umiecie same rozwiązać, Apeluje żeby z tych powodów nie marnowały sobie życia, bo życie jest tylko jedne, a jeśli kto te życie straci to nie będzie już odwrotu!
3 przykład: Dziewczyny także wymyślają różne sposoby, zabawy (może tak to nazywają) które by zasłoniły(przyćmiło) to co się im wydarzyło, wymyślają sobie że jak będą się ciąć, to chłopak do nich wróci. Absolutnie Nie! Wiem coś o tym, może ciąć się nie cięłam, ale też miałam takie myśli.
NAJLEPIEJ JEST NAJPIERW POGADAĆ Z PSYCHOLOGIEM O TYM, A JAK TO NIE POMOŻE TO MOŻE POTEM POMYŚLEĆ JAKI JEST INNY SPOSÓB NA ZAPOMNIENIE O TYM, ŻE NAS CHŁOPAK RZUCIŁ DLA INNEJ!
PO PROSTU FACET TO ŚWINIA. Jak dla mnie to faceci uczuć nie mają, jak zrywają z dziewczynami. Dla nich liczy się to ile raczej dziewczyn zaliczą UWAŻAM TO ZA BEZSENSOWNE!
Faceci to się tą sprawą mało co interesują. Dla nich jedno jest ważne. To co napisałam wcześniej.
W Polsce nie ma facetów idealnych, chyba że w Indiach! Taki Shah Rukh idealny na swój sposób, ani cię nie zostawi, bo dlaczego miałby to zrobić *

Jakie jest wasze zdanie?

Przypisy
* - Hindusi znani są z tego, że bardzo zachwycają się kobietami o jasnej cerze, stąd ich upodobanie do Polek itp itd

Offline

 

#2 2009-12-30 14:14:34

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

U mnie zawsze zrywali faceci - właściwie nie zrywali, po prostu przestawali się odzywać, dzwonić itd. Ja szczerze mówiąc nigdy nie robiłam z tego afery, nie chce to nie. Niech spada na drzewo prostować banany, albo krzywić mandarynki. Nigdy tez nie dopytywałam się Ich o co chodzi. W końcu to Oni mieli problemy, a nie ja. Moje zachowanie najprawdopodobniej było wynikiem tego, że żadnego z Nich nie kochałam. A z tymi co "Kocham" (nie wiem czy to była miłość czy bardziej strasznie ogromne zauroczenie - chyba raczej to drugie) nigdy nie byłam, bo zawsze znalazły się jakieś przeszkody. Oprócz mojego Męża oczywiście. O Niego to bym walczyła z całych sił jakby zaszła potrzeba. Na szczęście nie pojawiła się, więc od początku wiedziałam, że to jest ten jedyny.

Ale wracając do tematu, bo się za bardzo rozpisałam na mój temat.
Myślę, że dziewczyny bardziej przeżywają, są wrażliwsze (choć nie zawsze, bo znam kilku, którzy przy mnie płakali).


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

 

#3 2009-12-30 14:43:29

 Rahul

Bywalec

Skąd: Gorzów wlkp
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 440
Aktorka: PREITY ZINTA, RANI MUKHERJEE
Aktor: HRITHIK ROSHAN,SHAH RUKH KHAN
Duet: PREITY ZINTA,HRITHIK ROSHAN

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

dziewczyny pierwsze zrywają z facetami a dlaczego tak jest bo dziewczyny nie potrafią zaufać facetowi - po za tym najlepiej jest kogoś rzucić i nie wziąść za to odpowiedzialności żę kogoś się bardzo zraniło osobę która bardzo kochała dziewczyne prawda?choć faceci moim zdaniem bardziej to przeżywają bo są wrażliwi ma niektóre sprawy.dziewczyny jak i faceci maja uczucia a dziewczyny czasem wogóle nie pomyślą o tym co zrobiły facetowi który je bardzo kochał po za tym dziewczyny nie zdają sobie nawet sprawy jak po takim ciosie jest sie cieżko bardzo podnieść jak facet ma bardzo zranione serce wiec dziewczyny proszę was o jedno nie rańcie nas facetów.

Ostatnio edytowany przez Rahul (2009-12-30 14:50:43)


http://i35.tinypic.com/xmucee.jpg

Offline

 

#4 2009-12-30 14:46:54

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

To zależy od faceta.. ;P Z reguły jest tak, że to dziewczyna jest wrażliwa i płacze.. Ale znajdą się też faceci, którzy na prawdę kochali, zostali rzuceniu i się rozklejają.. 
A to, jak dziewczyna tnie się przez faceta, to dla mnie głupota.. Rzucił ją? Znaczy że nie był jej wart.. więc jak nie ten, to inny..

Offline

 

#5 2009-12-30 15:27:38

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

a wiecie co ja myślę?
ja myślę że to zależy od wielu rzeczy. przede wszystkim od wieku. bo jeżeli są to jakieś dzieci - czyli przed 18 [ja też się zaliczam do tych dzieci, więc osoby przed 18 niech nie biorą sobie do serca tego stwierdzenia] to ja uważam że w tym wieku nie będzie miłości. więc jeżeli ktoś przez zerwanie się załamuje - to ja takiego czegoś nie rozumiem.
ale jeśli są to osoby dorosłe, jeżeli kobieta zerwie z facetem, to też zależy od faceta, czy jest wrażliwy.. jak już ktoś wcześniej mówił. i wcale to nie jest tak, że faceci mają to w nosie. też bardzo przeżywają, cierpią.. tak jak kobiety. myślę że jest to wyrównane, bo jeżeli ktoś kocha i straci - to każdy cierpi!
wszyscy chyba wiedzą ze zarówno faceci jak i dziewczyny mogą być okropni, dlatego nie ma reguły kto bardziej przeżywa rozstanie. to zależy od sytuacji.

Offline

 

#6 2009-12-30 17:18:57

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Tu masz rację..
Miłość małolat to najczęściej dosyć krótka miłość (zauroczenie) .. a potem jest wielkie rozpaczanie, płacz, podcinanie żył..

Offline

 

#7 2009-12-30 17:21:49

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Nie rozumiem tych osób, które tak lamentują. Wszystko da się przetrzymać, wiem coś o tym.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

 

#8 2009-12-30 22:38:55

 Rahul

Bywalec

Skąd: Gorzów wlkp
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 440
Aktorka: PREITY ZINTA, RANI MUKHERJEE
Aktor: HRITHIK ROSHAN,SHAH RUKH KHAN
Duet: PREITY ZINTA,HRITHIK ROSHAN

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

ja też nie lubie jak dziewczyna obiecuje złote góry chlopakowi a potem go oszukuje i kłamie że to nie prawda jak ktoś dotrzymuje danej obiecnicy to musi jej dotrzymać a żeby było jeszcze ciekawej ja zawsze dotrzymuje obiecanego słowa-a nie które dziewczyny wogóle nie potrafia dotrzymać obietnicy i taka jest prawda


http://i35.tinypic.com/xmucee.jpg

Offline

 

#9 2009-12-30 22:41:18

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Ale niektórzy faceci również nie dotrzymują obietnic. Ja na przykład czekam 7 lat, aż mój kolega się ze mną spotka. Do dziś telefon nie dzwoni.

Ostatnio edytowany przez fate (2009-12-30 22:42:12)


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

 

#10 2009-12-30 23:14:07

Maina

Zakręcony

7662776
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 1053
Aktor: John Abraham
Duet: Yeah

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Ano myślę, że kobiety mają z tym gorszy problem. Chociaż mam jednego natręta z którym nie widzę się od paru lat a ten wciąż mówi że tęskni. Więc też nie jest az taka pewna. Miłość. Każdy inaczj przeżywa. Ja się jak narazie nie chce angażować. Więc moge mówić o tym dość spokojnie. ;]


http://www.youtube.com/watch?v=wNmRdEPyhhs -


Why?   http://oidossucios.com/img/data/noticias/grande/1296.jpg    Beacause I fly.
http://forumindierock.jun.pl/index.php raczkujące forum INDIE ROCK Zapraszam!

Offline

 

#11 2009-12-31 19:04:48

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Sama dawno temu zerwałam z moim facetem. No i on mi gada, że niby o mnie zapomniał, ale co jakiś czas się do mnie odzywa i niby chce pogadać tak zwyczajnie, ale potem od razu wali szeregiem wkurzających i męczących tekstów z rzędu: 'czemu nie chcesz ze mną być?', 'kocham cię', jesteś kobietą mojego życia' itd. itp. Ja wiem, że on mnie nadal kocha, ale strasznie denerwują mnie te jego teksty. Ostatnio mu powiedziałam, że chcę być sama, ale do niego w żadnym języku nie dociera. Nie wiem, chyba zacznę mu to tłumaczyć w hindi, może zrozumie wtedy   Ale tak jak mówię, on jest cholernie uparty, jak tysiącletni osioł normalnie, i strasznie wkurzający tymi słodkimi tekścikami, które powoli zaczynają mi się wydawać takie emowskie...

Offline

 

#12 2010-01-10 15:18:25

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

To ja mam całkiem inne doświadczenia, moja przyjaciółka również.
Tylko z tą różnicą, że mnie nigdy nie rzucił żaden facet (i tutaj zgadzam się z Rahulem - dziewczyny nie potrafią zaufać, ja taka właśnie jestem), wolałam pierwsza zawsze uciec.
Moją przyjaciółkę dość, że oszukał, rzucił, to za jakieś 2 miesiące zaczął być z jej koleżanką ( a wcześniej mówił, że nie może być z moją friend, bo wyjeżdża), kanalia, nie facet
Była rozpacz.

Ale mam też inny przykład, facet ryczący jak dziecko. Toksyczna miłość, on strasznie zazdrosny i zaborczy. A dodam jeszcze - lat 19 (także wiek nie ma tutaj dla mnie żadnego znaczenia, także nie ma co rozgraniczać na nastolatków i rzekomo ludzi dojrzałych). Płakał, wyzywał od dziwek itp. na różnych portalach, nie dawał spokoju.
Koszmar.


Ja wczoraj zakończyłam definitywnie taki dziwny 6letni związek, bo sama nie wiem jak się do tego ustosunkować.
Nie rozpaczam, taka musiała być kolej rzeczy, nie czuję się od nikogo uzależniona, z nim jest trochę gorzej, ale przeżyje.

Także, uważam, że to jednak faceci są gorsi w przeżywaniu tych rozstań. Proste, kobieta ma tysiąc dwieście przyjaciółek, którym może się wypłakać. A facet przecież nie przyzna się do porażki (bywają wyjątki) i zrobi ze swojej eks najgroszą z najgorszych. Tylko, że tłumi to wszystko w sobie.
Ale są też przypadki, gdy dochodzi do gorszych kroków ze strony mężczyzn.
Poza tym, co by się nie działo i tak potem wychodzi, że kobieta jest silniejsza psychicznie.


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

 

#13 2010-04-15 17:13:11

shiningstar09

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 71
Opis: Bollywoodomaniaczka ;)
Aktorka: Kajol, Rani
Aktor: SRK
Duet: SRK-Kajol

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Wszystko zależy od tego kto jest bardziej wrażliwy, i komu na tym związku zależało bardziej


,,Love is like the wind, we can't see it, but we can feel it"

Offline

 

#14 2010-05-03 20:32:45

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Według mnie nie ma reguły. Równie dobrze może bardziej przeżyć to facet jak i babka. Zależy kto został porzucony.


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

 

#15 2010-07-12 14:03:15

ROSE

Ekspert ds. SRK

Skąd: Bieszczady
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 1010
Punkty: +44
Opis: Oczarowana przez SRKhan`a
Aktorka: Kajol, Rani
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Bahryan napisał:

Według mnie nie ma reguły. Równie dobrze może bardziej przeżyć to facet jak i babka. Zależy kto został porzucony.

Dobrze powiedziane, nie ma tu reguł.
Dziewczyny zawsze kojarzy się z tymi poszkodowanymi lecz teraz to one rzucają a oni często nie daję sobie z tym rady, znam takich w gronie znajomych.


http://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/2us8vax1.jpghttp://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/roze.jpg

Offline

 

#16 2010-07-13 06:50:16

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Też mam takiego jednego kolegę. Dziewczyna z nim zerwała i tak się załamał, że zaczął pisać mroczne wiersze. Najgorsze jest to, że on chodzi z tą dziewczyną do jednej klasy i widuje ją codziennie z jej nowym facetem.

No, ale teraz niby ma tam jakąś dziewczynę, więc chyba jest dobrze...

Offline

 

#17 2011-01-02 17:25:03

 Bobby

Wkręca się

Skąd: LC-A
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 183
Opis: Żyję marzeniemi...
Aktorka: Bipasha Basu
Aktor: John Abraham
Duet: John&Bips :*
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Uważam że chłopak gorzej przeżywa rozstanie np. w M jak Miłośc Gabi zerwała z Łukaszem  on prawie cały czas się smuci


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:u9_TvmYK7hXhfM:http://img20.imageshack.us/img20/4778/bips8ez.jpg&t=1

Offline

 

#18 2012-08-21 16:33:39

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

O raany... odświeżę wątek. To nie do końca jest tak, kto bardziej przeżywa. Ja ze swoim ex zerwałam, bo po prostu poczułam, że po fazie ''zauroczenie'' nie nastąpiła faza ''miłość ani przywiązanie'', pojawiła się tylko pustka, a ja coraz częściej miałam ochotę, żeby kolo zostawił mnie w spokoju. Początki były niezłe, wiecie- kwiatki, prezenciki, czekoladki ( z jego strony), ale kiedy pojawiły się problemy dnia codziennego (wiadomo, codziennie kasy nie ma na kwiaty czy prezenciki), pojawiła się zazdrość, pojawiły jakieś wąty dotyczące moich kolegów, dziwne dopytywania... Wreszcie powiedziałam dość i żadne jego żale, płacze czy prośby nie skutkowały. Po prostu zaczęłam się dusić. I teraz wiem, że jeśli te pierwsze zauroczenie mija, a nie pojawia się żadne uczucie, to trzeba wiać...

Może egoistycznie to brzmi z mojej strony, ale ja uważam, że dzięki temu dałam jemu szansę na znalezienie swojej prawdziwej połówki, a sobie szansę na to samo i jeszcze więcej. W końcu nie jest to fajny związek, kiedy zamiast spotkania w weekend wolę poczytać gazetę albo obejrzeć film, prawda?


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

 

#19 2012-08-26 20:28:15

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

To co piszesz potwierdza tylko to co ja miałam na myśli pisząc posty wyżej.
WSZYSTKO zależy od sytuacji.
Zresztą - jeśli jest zerwanie.. to wlaśnie jak mówisz - to nie 'ta osoba', więc tym lepiej.

Offline

 

#20 2012-08-27 18:12:19

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Mishti napisał:

To co piszesz potwierdza tylko to co ja miałam na myśli pisząc posty wyżej.
WSZYSTKO zależy od sytuacji.
Zresztą - jeśli jest zerwanie.. to wlaśnie jak mówisz - to nie 'ta osoba', więc tym lepiej.

\


Najgorsza jest chyba ta świadomość, że kiedy się zrywa, nie ma płaczu. U mnie była tylko ulga... Wstyd powiedzieć, ale kiedy on wreszcie odszedł z mojego życia, miałam ochotę świętować

Jestem okropna


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

 

#21 2012-08-27 18:20:23

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

oj tam okropna. Dałaś szansę sobie i jemu. To raczej dobrze.

Offline

 

#22 2014-02-07 22:53:14

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Moim zdaniem dziewczyna bardziej przeżywa... bynajmniej w moim związku ja przeżywam bardziej bo za każdym razem jak mój chłopak ze mną zrywa to chodze  przymulona i smutna przez cały czas a on to zlewa.. chyba ze faktycznie oni potrafią to bardzo ukrywać


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

 

#23 2014-02-08 08:54:35

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Moim zdaniem to po prostu zależy od człowieka, jego charakteru, osobowości. Może być chłopak, który będzie to mocno przeżywał a na drugim nie zrobi to żadnego wrażenia. Podobnie z dziewczynami. Zależy to też o sytuacji, z jakiego powodu rozstanie itd.

Offline

 

#24 2014-02-08 23:01:20

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?

Shona napisał:

Moim zdaniem to po prostu zależy od człowieka, jego charakteru, osobowości. Może być chłopak, który będzie to mocno przeżywał a na drugim nie zrobi to żadnego wrażenia. Podobnie z dziewczynami. Zależy to też o sytuacji, z jakiego powodu rozstanie itd.

No w sumie w pewnym sensie to miałam na myśli mówiąc że ja bardziej przeżywam... bo faceci w większości nie okazują uczuć tak bardzo jak my Nooooo więc uważam nadal że najczęściej przeżywają bardziej dziewczyny bo okazują to że cierpią a faceci to potrafią to zdusić w sobie machnąć ręką i wydaje się że w ogóle nie jest im smutno ^^


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Miszmasz
  •  » Kto bardziej przeżywa rozstanie? Chłopak czy dziewczyna?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora