Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-07-17 08:52:00

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Shaadi No. 1 (2005)

http://www.planetbollywood.com/Pictures/Posters/ShaadiNo1/shaadno13P.jpgShaadi No. 1 (2005)


Data Premiery: 3 listopad 2005


Reżyseria:     David Dhawan
Muzyka:         Anu Malik


Obsada:

Sanjay Dutt    ...     Lakhwinder 'Lucky' Singh Lakha
Fardeen Khan    ...     Raj
Zayed Khan    ...     Veer
Sharman Joshi    ...     Aryan
Esha Deol   ...     Diya
Soha Ali Khan    ...     Advocate Sonia
Ayesha Takia    ...     Bhavna
Sophiya Chaudhary    ...     Dimple Kothari
Riya Sen    ...     Madhuri Kothari
Aarti Chhabria    ...     Rekha Kothari
Ali    ...     Advocate H.S. Gulati


Opis filmu:

Trzech facetów, którzy znów stracili pracę, chce popełnić samobójstwo. Jednak ich wrodzony pech sprawia, że nic im z tego nie wychodzi. Są załamani. Rozmyślając nad wypadkami losu zauważają innego mężczyznę, który chce skończyć swoje życie. Po złości go ratują. Dlaczego po złości? Bo jak im się nie udało, to czemu jemu ma wyjść?
Po krótkiej rozmowie z niedoszłym trupem dowiadują się, że kolejna firma mu splajtowała. Jednak trzech pomysłowych panów podsuwa trzy genialne pomysły. Ocalony przedsiębiorca proponuje im robotę - i to na dodatek dobrze płatną.
Każdy z naszych bohaterów wraca do domu, gdzie ma nadzieję na rozkoszną noc. Jednak nic z tego - jedna złożyła śluby, druga ma dużo pracy, trzecia rano wcześnie wstaje. Czy miłość naszych bohaterów jest dość cierpliwa?
Lecz oto pojawia się szansa! Ich nowy pracodawca chce znów popełnić samobójstwo, tym razem z powodu swych córek, które uparły się że nie wyjdą za mąż. Ale i na to nasi panowie znajdą radę! Proponują, aby ktoś złamał serce dziewczynom. wtedy potulnie wrócą do tatusia i zgodzą się na ślub. Następny pomysł jest już autora szefa - to właśnie nasi główni bohaterowie mają być tymi, którzy omotają sobie dziewczyny wokół palca. Panowie nie mają wyboru - inaczej znów stracą robotę. A i krótka wymiana zmęczonych żon na gorące laski może być korzystna.
Tylko co jeśli żony się dowiedzą?
jak to mówi wikipedia: "The plot is said to be inspired from the Kannada movie "Kothigalu Sir Kothigalu"" czyli innymi słowy zainspirowane filmem Kannadaa "Kothigalu Sir Kothigalu"


Piosenki:

Ayyashi Ayyashi
Chaand Ko Chod Doonga
Dil Nahi Toda Karte
God Promise Dil Dola
Hello Madam
Jitne Channel TV Ke

_________________________________________
źródło: www.my-bollywood.bloog.pl


Moja opinia:

Hm... fabuła niezła - w sumie zapowiada się niezła komedia. Parę gagów też im się udało. Niestety, sporo dowcipów było marnych (przynajmniej dla mnie). Zawiodła mnie gra aktorska, szczególnie Zayeda Khana (świetna rola komediowa w MHN) i Sharman Joshi (niesamowita kreacja w RDB i całkiem niezła w Golmaal). Nieco lepsze wrażenie pozostawiła sobie Soha Ali Khan, ale i tak wolałam ją w RBD.

Zawiódł mnie także Sanjay Dutt. Wciąż czekam na jakiś film z nim, gdzie zrozumiem dlaczego jest tak popularny. Tu jego rola była tragiczna. Pamiętacie może Johnego Lovera w "Baazigar"? Dutt chyba próbował go skopiować, co mu zupełnie nie wyszło.

Film wrzucam do najmniej lubianej przeze mnie kategorii pt. jak faceci próbują wyrywać lachony (inspired by America). Na dodatek raczej na samo dno. Jeśli tak wyglądają "desi boys" to ja nie chcę. Już Golmaal był lepszy... Jedne co mi się podobało to sens końcówki (bo jej realizacja dobiła mnie ostatecznie)

Offline

#2 2014-07-14 23:45:35

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Shaadi No. 1 (2005)

Ode mnie 3. Film był po prostu głupi. Gagi mało śmieszne, gra aktorska na odbębnienie, muzyka też niezbyt. I na dodatek totalnie żenująco zrobione efekty komputerowe...

Offline

#3 2014-07-15 02:18:49

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Shaadi No. 1 (2005)

Bardzo lubię głównych aktorów, ale się nie popisali.
Film naciągany.
Moja ocena to 4.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora