Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-11-12 22:18:01

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22983

25 lat DDLJ: Shah Rukh Khan ujawnia, że ​​nigdy nie czuł, że mógłby...

25 lat DDLJ: Shah Rukh Khan ujawnia, że ​​nigdy nie czuł, że mógłby zagrać rolę romantycznego bohatera na ekranie




Kultowy film "Dilwale Dulhania Le Jayenge "(DDLJ) z Shah Rukh Khanem i Kajolem w rolach głównych jakiś czas temu obchodził 25 lat. To jeden z największych hitów wszech czasów w historii kina hindi. Jest to także najdłużej działający film hindi wszechczasów.

W ekskluzywnym wywiadzie dla ANI, „King of Romance” SRK ujawnił, że nigdy nie czuł, że mógłby odegrać rolę romantycznego bohatera na ekranie. Supergwiazda powiedziała, że zawsze czuł, że nie nadaje się do grania romantycznej postaci.

Kiedy Aditya i Yash Chopra zaproponowali mu rolę Raja Malhotry, nie miał pojęcia, jak się do tego zabrać i był zdezorientowany, czy będzie w stanie to zrobić poprawnie, czy nie.

Khan powiedział również:

„(Postać) Raja nie przypominała niczego, co zrobiłem. Przed DDLJ były filmy takie jak Darr, Baazigar, Anjaam, w których grałem negatywne postacie”. Powiedział również, że uznał postać Raja Malhotry za ujmującą i słodką.

"To była jedna z tych ról, w której zdałem sobie sprawę, że mogę użyć wersji mojego prawdziwego ja, abyś mógł zobaczyć pewne dziwactwa, nawyki i maniery, które były zgodne z moją osobowością poza ekranem, zwłaszcza częścią dotyczącą poczucia humoru"


W tamtym czasie King Khan był również bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet i nie wiedział jak wygłaszać romantyczne dialogi, ale po premierze filmu wiele osób powiedziało mu, że wygląda niekonwencjonalnie, bardzo różni się od tego jakie było postrzeganie głównego mężczyzny. Ponadto ujawnił, że granie postaci Raja w filmie sprawiło, że poczuł się „rozmyty” i „serdeczny”. Aktor zdradził, że nawet teraz, gdy w radiu pojawia się piosenka DDLJ, nie zmienia kanału.

„Przywołują wspomnienia filmu, który w niezapomniany sposób ukształtował moją drogę do przodu”
- dodał SRK.

Ikoniczne zakończenie DDLJ zainspirowało dziesiątki kochanków z różnych pokoleń do wyobrażenia sobie, że ich historia miłosna przypomina historię Raja i Simran. Wielu filmowców również wykorzystało tę scenę jako inspirację do swoich filmów. Jednak Shah Rukh Khan powiedział, że nie spodziewał się, że sekwencja pociągu stanie się ikoniczna, kiedy ją kręcili.

Dał w pełni zasługę filmowi DDLJ za wyniesienie go do supergwiazdy. SRK powiedział, że uważa, że ​​cały sukces zawdzięcza czystemu sercu z jakim film został nakręcony przez Yasha i Adityę Choprę oraz całą obsadę i ekipę. Następnie dodał:

„To była walka, by nie być uważanym za romantycznego i słodkiego przez ostatnie 25 lat - walka, przypuszczam, że jestem szczęśliwy, że ją straciłem”.


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1607173393.jpg


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora