Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Największe rywalki z Bollywood.

#1 2011-08-11 13:36:54

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Największe rywalki z Bollywood.

Największe rywalki z Bollywood.
Rywalizacja jest nieodłączną częścią życia, nie tylko w świecie show biznesu, ponieważ to od niej, w dużej mierze zależy przetrwanie w branży. Podobnie jest w przypadku wielkich gwiazd Bollywood. Nie ma się czemu dziwić, rywalizacja wśród „gwiazd” i „gwiazdeczek” jest dosyć powszechnym zjawiskiem.
Niektórzy z aktorów rywalizują tylko o role, zaś inni przenoszą swe drwiny i docinki na podłoże osobistych relacji.
Co ciekawe więcej rywalizacji zaobserwowano wśród aktorek niż aktorów.

Oto lista najbardziej zagorzałych rywalek Bollywood:Sridevi i Madhuri Dixit
http://img28.imageshack.us/img28/968/madhurisridevi2.png
Jeżeli wierzyć w to co się słyszy, Sridevi rywalizowała z Madhuri od kiedy tańcząca Diva stała się południową sensacją i jej poważną rywalką. 
Przypomnijmy, że dawniej to Sridevi górowała w box office, otrzymywała zawrotne kwoty, a o zagrożeniu jej pozycji nie było mowy – w końcu to ona była jedyną Królową Bollywood.
Jednak spontaniczna i uśmiechnięta Madhuri wspinała się coraz wyżej po drabinie sukcesu, spychając po drodze dotychczasową królową, a to nie mogło się zakończyć przyjaźnią, tylko ostrą rywalizacją.Kareena Kapoor i Bipasha Basu
http://img171.imageshack.us/img171/3112/bebobips.png
Podczas gdy spór pomiędzy Sridevi a Madhuri był oparty wyłącznie od strony biznesowej, szalona rywalizacja towarzyszyła Kareenie Kapoor i Bipashy Basu.
Nie od dzisiaj wiemy, że obie panie zaciekle walczą o swój piękny i seksowny wizerunek, nie kryjąc przy tym wzajemnej rywalizacji i urazów.

Bipasha i Kareena od zawsze walczyły o swój wygląd i kłóciły się o to która założy jaki strój na planie "Anjabee" - hicie z Bobbym Deolem i Akshayem Kumarem.

Napięcie pomiędzy panną Kapoor i panną Basu jest widoczne zarówno w środku jak i za zewnątrz, w wypowiedziach. Doszło do tego, że duet został oskarżony o publiczne wyzywanie się.

W programie "Kofee with Karan" Bipasha była bardzo szczera i zaczęła wytykać braki aktorskie Kareeny Kapoor. Aktorka podobno wzięła odwet za wcześniejsze złośliwe komentarze na temat jej ówczesnego chłopaka Johna Abrahama.

Analitycy twierdzą, że gwiazdy Bollywood nigdy nie zapominają negatywnych uwag, wypowiadanych publicznie na ich temat bądź ich kolegów.
Kareena rozpoczęła walkę, mówiąc, że nie będzie współpracowała z Johnem Abrahamem ponieważ "jego twarz jest bez wyrazu". Bipasha postanowiła wziąć odwet i w niedzielnym odcinku (6 maj 2007), powiedziała Karanowi:

"Przecież Kareena  potrafi wyrażać zbyt wiele emocji swoją twarzą."

Bipasha jednak twierdzi, że jej komentarz nie miał być złośliwy, a John sam potrafi się obronić.
Nie ważne jak było, ważne, że wojna nadal trwa, a końca nie widać.Aishwarya Rai Bachchan i Rani Mukherjee
http://img215.imageshack.us/img215/4528/raniash.pngPrzykład Aishwaryi Rai i Rani Mukherjee to idealny przykład tego, jak gwiazdy mogą zmieniać swoje relacje - od miłości do nienawiści.
Wcześniej obie panie się bardzo przyjaźniły, jednak wszystko się zmieniło w 2003 roku przez incydent na planie filmu „Chalte Chalte”.

Aishwarya cieszyła się ogromnym poparciem i była uwielbiana przez publiczność, dlatego trudno się dziwić, że została pierwszym wyborem Shah Rukh Khana w jego nadchodzącym hicie.
Panna Rai bardzo przyjaźniła się z Wielkim Królem Bollywood i zrezygnowała z wielu projektów, by wystąpić w tym filmie, jednak podczas kręcenia na plan wtargnął pijany, ówczesny chłopak aktorki – Salman Khan i zaczął robić awantury, demolować dekoracje i oskarżać Ash i SRK o rzekomy romans.
Źródła mówią, że gdy Aishwarya oświadczyła, że nie będzie z nim rozmawiać, ponieważ jest nietrzeźwy, Salman rzucił się pod auto aktorki. SRK próbował interweniować i zaczął podnosić pijanego Salmana, ale ten wszczął bójkę.

Po tym incydencie SRK postanowił odsunąć Aishwaryę od projektu, a na jej miejsce wybrał Rani Mukherjee, która od razu zgodziła się przyjąć propozycję.
Aishwarya zerwała ze swoim chłopakiem i chciała wrócić do obsady, jednak jej przyjaciółka ją ubiegła. „Chalte Chalte” okazał się wielkim hitem dla Rani, a jej kariera zaczęła nabierać ogromnego tempa.
Po oświadczeniu Khana, Aishwarya poczuła się skrzywdzona i publicznie ogłosiła, że nie będzie z nim występować. Później dodała również, że nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z Salman'em Khan'em, ze względu na awantury i stosowanie przemocy wobec niej.

Minęło jednak kilka lat, a bolące "ego" aktorek zostało uzdrowione. Wiele się wydarzyło w życiu Ash i Rani. Aishwarya stała się wielką gwiazdą i międzynarodową twarzą Bollywood, Rani zaś stała się numerem jeden w indyjskim kinie.
Według źródeł podczas jednej z podróży z Anglii do Indii, obie panie były zadowolone ze swojej obecności i puściły w niepamięć dawną wrogość.
Spotykały się i uprzejmie rozmawiały o swoich przyjaźniach i współpracownikach.

W 2005 roku postać Babli wykreowana przez Rani  - w którym zagrała u boku Abhishek'a Bachchan'a - poruszył serca wielu fanów. Niektórych kibicowali temu duetowi, że zaczęli nawet nazywać łączyć ich imiona jako "Ranishek".

Czy więc powodem kłótni pomiędzy obiema paniami jest zazdrość o tego samego mężczyznę ?

Podobno napięcie pomiędzy Abhishekiem i Rani było bardzo widoczne w trakcie lotu do Szwajcarii na plan filmu „Laaga Chunari Mein Daag”.
Na planie filmu pojawiła się również Aishwarya i chociaż obie panie były bardzo uprzejme względem siebie, dało się wyczuć napięcie.
Podobno obecne na planie filmu Jaya i Konkona spędzały z Aishwaryą bardzo dużo czasu, zaś Rani wolała pozostać w cieniu i nie spotykać się z paniami, co doprowadzało do ponownego tworzenia się muru.

Po filmie Karan Johar zaproponował Aishwaryi udział w filmie „Dostana”, jednak Aishwarya odmówiła, gdyż przyznała, że jako mężatka nie czułaby się komfortowo grając seksowną dziewczynę, za którą biegali by jej mąż i John Abraham.

(Podobno przed ślubem Jaya wytknęła Aishwaryi scenę pocałunku z Hrithikiem Roshanem w „Dhoom 2”. Przypomnijmy, że chociaż wtedy Aishwarya nawet nie była zaręczona z Abhishekiem, Jaya powiedziała, że taki wizerunek w ogóle nie był jej potrzebny.
Podobno Abhishek był również bardzo zazdrosny, a Aishwarya nie chciała powtórzyć „swojego błędu”.)

Inną koncepcja była taka, że Aishwarya odmówiła zagrania w „Dostana”, ponieważ wiedziała, że Karan jest bardzo przychylny Rani Mukherjee.

Pomimo tego, duet okazuje dużo przyzwoitości i publicznie nie wypowiada się na swój temat. Obie panie zamiast obsmarowywać się wyzwiskami, zwyczajnie się unikają, a wzajemne kontakty ograniczają do zwykłych uprzejmości.Deepika Padukone i Soonam Kapoor
http://img703.imageshack.us/img703/7578/sonamdeepika.pngChociaż obie panie zadebiutowały w tym samym czasie, a stosunki między nimi od samego początku nie układały się za dobrze. Deepika podobno powiedziała prasie, że Sonam ma nad nią przewagę, ponieważ filmy jej ojca są teraz na pierwszym planie.
Oliwy do ognia dodał związek obu pań z najgorętszym kawalerem Bollywood – Ranbir'em Kapoor.
Dosyć interesujące jest jednak to, że ostatecznie Deepika i Sonam postanowiły zawrzeć sojusz w talk show i „obsmarowały” swojego ex. Aktorki dosyć dosadnie powiedziały co myślą o młodszym Kapoorze, a podobno ich rywalizacja ma podłoże czysto biznesowe.Kareena Kapoor i Priyanka Chopra
http://img829.imageshack.us/img829/7185/pribebo.png
Kareena prowadzi wojny nie tylko z Bipashą. Młodsza z sióstr Kapoor nie jest wcale taka krucha na jaką wygląda, ponieważ znalazła dość siły na prowadzenie konfliktu z Priyanką Choprą.
Kareena Kapoor i Priyanka Chopra znalazły kolejny powód do rywalizacji. Jest nim nowy projekt reżysera Madhur'a Bhandarkar'a pt:"Heroine", który został odłożony na półkę z powodu ciąży aktorki Aishwaryi Rai Bachchan.
Obie panie są znane z tego, że od wielu lat są najbardziej zagorzałymi przeciwniczkami z Bollywood.
Oto jeden z powodów który doprowadził do ich wzajemnej rywalizacji.
Po raz pierwszy Kareena i Priyanka pracowały razem na planie filmu "Aitraaz". Wówczas obie panie natychmiast stały się najlepszymi przyjaciółkami i chciały ze sobą współpracować. Czekały na premierę filmu, chwaląc siebie wzajemnie i pokazując się w miejscach publicznych.
Dopiero później zostały tak pochłonięte własną karierą, że różnice między nimi stały się bardzo widoczne. Priyanka i Kareena zaczęły się wzajemnie "przepychać" by pnąc się do góry, a po ich przyjaźni nie został nawet ślad.

Obie zaczęły patrzeć na siebie jako na rywalki w drodze do sławy.
Pogłoski dotyczące rywalizacji dwóch aktorek wciąż rosły, jednak one twierdziły, że "tylko nie mają ze sobą kontaktu".
Wspólnie pojawiły się w pierwszym sezonie "Kaun Banega Crorepati", w którym gospodarzem był Shah Rukh Khan.
Po tym wydarzeniu aktorki miały krótką styczność w "Don".
Z czasem znowu słyszało się pogłoski o ponownym zniszczeniu cienkiej nici porozumienia.
W grudniu 2007 roku, Kareena mocno ugodziła Priyankę, stwierdzając, że jedyną, świetną współczesną aktorką jaką zna jest Rani Mukherjee.
Priyanka zachowała się jak na prawdziwą gwiazdę przystało i powiedziała tylko:

"Bebo jest starsza i jest bardziej doświadczoną aktorką niż ja. Myślę, że powiedziałam jej komplement na miarę mojego kalibru." - a następnie pochwaliła Kareenę za jej występ w "Jab We Met".

Kareena za to odpłaciła się Priyance piękny za dobre i wyśmiała ją w "Koffe with Karan". Kareenie wydawało się, że akcent Priyanki jest nienaturalny, dlatego zapytała ją skąd pochodzi. Priyanka, która pojawiła się w towarzystwie Kareeny, jej byłego chłopaka i kochanka, nie wydawała się w nastroju do robienia z siebie pośmiewiska i odpowiedziała, że otrzymała go z tego samego miejsca, jak jej chłopak (Saif).

Po późniejszych wydarzeniach, obie aktorki chciały zakopać wojenny topór, jednak wydarzyło się coś jeszcze.

Chociaż Kapoor i Chopra łączył wspólny facet Shahid Kapoor, dzieliły również bliską więź z Shah Rukh Khanem. Kiedy Kareena rozstała się z Shahidem, aktor odnalazł spokój przy Priyance, która również zerwała wtedy z Harmanem Baweją. Ich związek nie był jednak, tak otwarty jak Shahida i Kareeny. Priyanka i Shahid wkrótce się rozstali, a obie panie wydawały się mieć jeden powód mniej do walki.

Rywalizacja pomiędzy Priyanką i Kareeną dotyka niemal samego horyzontu. Czy obie Panie kiedykolwiek się pogodzą ? Zobaczymy, jednak na razie się na to nie zanosi.
PS. Dodałam parę informacji z innych źródeł, gdyż na poniżej podanej stronie, konflikty były opisane dość ogólnie.

Źródła:
bollywoodmantra
Kareena Kapoor i Bipasha Basu
Aishwarya Rai Bachchan i Rani Mukherjee
Priyanka Chopra i Kareena Kapoor

by Łucjana


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

 

#2 2011-08-11 17:46:43

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Największe rywalki z Bollywood.

Czytając ten artykuł stwierdzam że czasami ja mam większe problemy niż one. ; )
Kłótnia o byle co tylko żeby było o kimś głośno ,lekka przesada..
Bardzo rozbawiła mnie odpowiedź Priyanki ,kiedy wyjaśniła skąd ma swój akcent.


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

 

#3 2011-08-11 18:04:56

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 16221

Re: Największe rywalki z Bollywood.

Też bym nie wiedziała którą aktorkę wybrać - Madhuri czy Sridevi, obie tańczą znakomicie

Zgadzam się się z Kareeną - John nie jest aż tak dobrym aktorem, aczkolwiek jest bardzo przystojny. Bipasha nie miała jak się Kareenie za to odciąć więc skrytykowała jej talent aktorski mówi to osoba, która sama gra nie najlepiej. Uważam, że Kareena jest dobrą aktorką, a Bipsha...no cóż...

Dobrze, że przynajmniej Rani i Aishwarya w swym "konflikcie" są na tyle kulturalne, aby publicznie nie prać brudów.

Co do projektu Heroine, czytałam, że UTV nie sfinalizowało jeszcze aktorki do roli mimo, iż Kareena wcześniej mówiła o sobie w tym filmie:
timesofindia.com


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

 

#4 2011-08-11 18:05:58

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Re: Największe rywalki z Bollywood.

Przyznam szczerze, że nie wiedziałam o konflikcie Kareeny z Priyanką i Bipashą.
Kareena bardzo nieładnie postąpiła mówiąc, że John nie potrafi grać, bo jego twarz nie wyraża emocji.
Nie każdy tak jak ona pochodzi z rodziny, gdzie aktorstwo i reżyseria idą w parze. Niektórzy musieli sobie zapracować na przyzwoity start w Bollywood, a według mnie to trzeba doceniać, a nie wyśmiewać.
Najbardziej rozbawiła mnie kłótnia Bipashy i Kareeny o stroje Rzeczywiście miały panie problem, natomiast coraz bardziej lubię Pri. Podobało mi się, że dziewczyna potrafi zachować się z godnością, a zarazem nie dać sobie dmuchać w kaszę ;P


Dokładnie Svasti, dobrze, że nie wszyscy wywnętrzają swoje żale Nie wiedziałam, że Aishwarya i Rani pogodziły się po incydencie z "Chalte Chalte".
Widocznie rzeczywiście musiało chodzić o tego samego mężczyznę, tym bardziej, że krążyło wiele pogłosek na temat zaręczyn Abhisheka i Rani ...

Widocznie Kareena się baaaardzo pospieszyła, skoro reżyser jeszcze nie zatwierdził obsady, jednak skoro i tak nie zagra w nim Ash, to już mi wszystko jedno która aktorka ją zastąpi (no chyba, że wybiorą Kajol )


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

 

#5 2011-08-11 22:19:36

 Mina

Zakręcony

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 1235
Punkty: +1
Opis: Emocjonalnie nie wyrabia
Aktorka: Rani, Depika
Aktor: JI Chang Wook i Srk
Duet: Ja i mój Yixing :P

Re: Największe rywalki z Bollywood.

O Rany Boskie ależ kocicy z tych aktorek, ino by się gryzły...
Bips jest bardzo kiepską aktorką a Kareena dosyć dobrą , nie sorii... bardzo dobrą , więc Bipasha się raczej ośmieszyła , Jaśku taki sobie ale bez przesady.

Tak to jest jak nad człowiekiem góre bierze sława i kasa ....ale jak by one były zwykłymi śmiertelniczkami i czytały te artykuły to było by im siebie żal tak jak nam ich.


http://i66.tinypic.com/33vdl3d.gifhttp://i65.tinypic.com/2mead7o.gifhttp://i63.tinypic.com/2wdd20k.gif

Offline

 

#6 2011-08-12 18:17:10

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Re: Największe rywalki z Bollywood.

Bardzo cenię Kareenę jako aktorkę, ale prywatnie jak dla mnie za bardzo zadziera nosa.
Nie mówię tutaj o fałszywej skromności, ale to, że jest jedną z najlepszych aktorek nie oznacza, że powinna zaraz krytykować innych.
Kajol, Preity, Rani, Aishwarya ... one są najpopularniejszymi aktorkami Bollywood, a pomimo tego nie wywyższają się poniżając innych.

Bipasha może i nie jest dobra w tym co robi, ale cieszę się, że tak tego nie zostawiła i dała Kareenie do myślenia. Pokazała, że chociaż nie ma wielkich zdolności aktorskich, to jest świetną przyjaciółką.


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

 

#7 2012-07-01 16:50:40

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Największe rywalki z Bollywood.

Nawet nie wiedziałam,że Ash i Rani są w konflikcie


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

 

#8 2012-07-01 17:27:10

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Największe rywalki z Bollywood.

W życiu bym nie pomyślała że w Bollywood jest aż tyle konfliktów pomiędzy aktorkami shocking Znaczy po Kareenie to można się wszystkiego spodziewać.
Ale przynajmniej konflikt Ash:Rani jest jakoś bardziej cywilizowany
A co do Kareeny to ona według mnie wygląda na taką zarozumiałą i w jej przypadku to się nie dziwię że prowadzi tyle "wojen" ...


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

 

#9 2012-07-01 20:36:56

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Największe rywalki z Bollywood.

Ależ one mają problemy... Jeszcze zapomniano tu wspomnieć o konflikcie Kareena-Aish. Boshe, ta Kareena to się ze wszystkimi kłóci, nie cierpię jej!!


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

 

#10 2012-07-22 13:14:26

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Największe rywalki z Bollywood.

Kareena ma pazurki, ale nie długo nie zostanie jej nikt, z kim mogłaby pogadać.

Sonam i Deepika to dzieci, skoro kłócą się między sobą, ale potrafią zawiązać sojusz, bo obsmarowywały byłego faceta. To nie przedszkole czy plac wojny, że ''wróg mojego wroga jest moim przyjacielem''.


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

 
  • Index
  •  » Plotki
  •  » Największe rywalki z Bollywood.
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora