Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-06-12 23:08:05

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Bhoomika Chawla

Bhoomika Chawlahttp://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1525964741.jpg


Prawdziwe imię i nazwisko: Rachna Chawla
Przydomek sceniczny: Bhoomika (Bhumika) Chawla
Przezwisko: Gudiya
Urodzona: 21 sierpień 1978r.
Miejsce urodzenia: Delhi, Indie
Narodowość: Hinduska
Wysokość: 5 stóp i 3 cale
Język ojczysty: Hindi
Zawód: Aktorka
Ojciec: Colonel A S
Matka: Bali Chawla
Rodzeństwo: starszy brat i starsza siostra
Stan cywilny: Panna
Chłopak: Bharat Thakur (znany instruktor Jogi)
Aktorzy: Aamir Khan i Amitabh
Aktorki: Madhuri Dixit i Julia Roberts
Miejsca turystyczne na wakacje: miejscowości letniskowe w górach
Kolor: czarny i biały
Zwierzęta: psy
Samochody: Rolls Royce
Ubrania: spodnie
Hobby: czytanie, słuchanie muzyki i podróżowanie
Znajomość języków: Hindi, Angielski
Filmowy debiut: Yuvakudu (Telugu)
Nagrody: Nagroda dla najlepszej aktorki za film Telugu Kushi


Bhoomika Chawla urodziła się 21 sierpnia w Delhi, gdzie ukończyła szkołę. Jej ojciec i straszy brat są w Defence Service ( nie wiem jak to przetłumaczyć, pewnie jakieś służby obronne rządu albo coś w tym stylu ). Starsza siostra wyszła za mąż. Bhoomika jest najmłodsza w rodzinie i mieszka obecnie z matką. Przeprowadziła się do Mumbaju w 1997r. i rozpoczęła karierę w filmach Hindi i teledyskach.

Pierwszy film Bhoomiki "Yuvakudu" w Telugu miał premierę w 2000r.  Jej kolejny film "Khushi" z Pavan Kalyan okazał się wielkim hitem i zdobyła za niego nagrodę dla najlepszej aktorki. Od tej pory jej kariera nabrała rozpędu i aktorka występuje zarówno w produkcjach Telugu jak i Tamilskich. 

Bhoomika nie zadziera nosa z powodu osiągniętego sukcesu. Jest prostą, ale elegancką dziewczyną. Z racji jej pełnych gracji gestów, ciepłego uśmiechu i świetnych filmów z jej udziałem Bhoomika zdobyła serca wielu ludzi.

Bhoomika jest szczęśliwa, że rozpoczęła karierę filmową od reklamówek będąc w collegu. Twierdzi, że to pozwoliło jej rozwinąć warsztat aktorski, wyzwolić ekspresję.

W 2003r. wystąpiła w swoim debiucie hindi u boku Salmana Khan  "Tere Naam", który został hitem. Natomiast w 2004r. wystąpiła u boku Abhishek Bachchan w Run.

Bhoomika jest zasypywana ofertami filmów Telugu jak i Tamilskich, ale aktorka gra jedynie w jednym filmie w tym samym czasie. Z tego powodu odmówiła nawet pracy z Manirathnam.
Dla niej aktorstwo, to jest interesujący środek przekazu dla komunikacji. Bhoomika kocha to co robi. Krytycy wypowiadają się o niej bardzo pozytywnie, twierdzą że jest bardzo naturalną aktorką.

Jej ambicją jest wygrać National Award dla Najlepszej Aktorki po zdobyciu serc publiczności, z poparciem również kolegów po fachu.
Bhoomika jest prosta dziewczyną, która lubi to co robi.
Jej jedynym credo w życiu jest: Dawać z siebie to co najlepsze i cieszyć się swoją pracą!

Bhumika Chawla poślubiła swojego długoletniego chłopaka i nauczyciela jogi Bharata Thakura w dniu 21 października 2007 r. w Devlali, Nashik w Gurdwara. Para ma syna urodzonego w lutym 2014 r.

Aktualna filmografia: tutaj


Na naszym forum:

2003: Okkadu - Swapna Reddy
2003: Tere Naam - Nirjara Bharadwaj
2004: Dil Ne Jise Apna Kahaa - Dhani
2005: Silsilay - Zia Rao
2006: Sillunu Oru Kaadhal - Ishwarya
2007: Anasuya - Anasuya


Fotki: tutaj



Zdjęcia:




http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1526119785.jpg


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1526120193.jpg


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1526120739.jpg


______________________________________________________________________
źródło: www.telugustarprofile by milkaja

Offline

#2 2008-06-13 14:04:26

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Bhoomika Chawla

Widziałam z nią Okkadu i Dil Ne Jise Apna Kahaa, i na razie mnie nie zachwyciła. Ale może po prostu miała takie role? Chętnie obejrzę coś innego


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#3 2008-06-13 23:35:18

Nisha

Bollyamator

Skąd: południe :)
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 32

Re: Bhoomika Chawla

Ma ciekawe role. Zresztą o jednym z jej najciekawszych filmów macie tu wątek. Mam na myśli Anasuę. Innym ciekawych filmem, jest Missamma. Można poczytać o tym filmie na bollywood.pl.
Nie będe ukrywac, że uwielbiam Bhoomikę, bo jest genialna. Jak sobie poczytałam, że poczatkowo rolę Anasuyi miała grać Kamalinne, to nie mogłam w to uwierzyć. Nikt inny, poza Bhoomiką nie "udzwignął" by tej roli, żadna inna aktorka. Jestem ciekawa, jak wypadła w Autographie z Ravim. Mam nadzieję, że zamówiony film w końcu dotrze do mnie.

Aha, można skasować przy Anasuyi "filming" wszak mamy już ten film na DVD. Swagatam miał premierę 25 stycznia

Offline

#4 2008-06-14 00:07:14

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Bhoomika Chawla

Już wykasowałam, bo szczerze powiedziawszy nawet tego nie zauważyłam

Ja polubiłam Bhoomikę zdecydowanie po Anasuyi. Wcześniej jak ją zobaczyłam w Okkadu to nie podbiła mojego serca. Dla mnie była po prostu przeciętna. Już lepsze wrażenie zrobiła na mnie rolą u boku Suryi w Sillendru Oru Kadhal. Ale dopiero w Anasuyi podbiła moje serce Myślę, ze wielkie role jeszcze są przed nią na pewno z chęcią będę śledzić dalszy bieg jej kariery.

Offline

#5 2008-09-23 21:32:23

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Bhoomika Chawla

Zaskoczyła mnie dziś informacja o Bhoomice, że podobno zamierza sama wyreżyserować swój film Interesujące i ciekawe czy rzeczywiście weźmie się za reżyserię, a jak tak to z jakim skutkiem W każdym razie życzę powodzenia w realizacji planów.
Wcześniej jednak aktorka wystąpi u Srihari Nanu, u którego już występowała w filmie Sathyabhama a produkcją zajmie się firma należąca do Bhoomiki i jej męża Bharat Thakur  - DownTown Productions.

źródło

Offline

#6 2008-09-23 22:03:50

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Bhoomika Chawla

Bhoomika jest przedsiębiorczą kobitką:) Już produkuje filmy, wykupiła prawa dystrybutorskie za granicą do którejś ostatniej tolly-premiery, prowadzi też z mężem biznes pozafilmowy (biżuteria zdrowotna chyba:)) więc może i reżyserować:)
A i z ciekawych projektów ma zagrać jeszcze w filmie z Rajasekharem (gwiazdor z lat 80, nazywany wtedy' angry young manem', aktywny do dziś) i to ma być film o uczuciu z dużą różnicą wieku:) Znaczy nie będą udawać, ze to całkiem zwyczajne, że kobitka przed 30 pała uczuciem do faceta po 50:P

Offline

#7 2008-09-23 23:10:58

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Bhoomika Chawla

mariola napisał:

Bhoomika jest przedsiębiorczą kobitką:) Już produkuje filmy, wykupiła prawa dystrybutorskie za granicą do którejś ostatniej tolly-premiery, prowadzi też z mężem biznes pozafilmowy (biżuteria zdrowotna chyba:)) więc może i reżyserować:)
A i z ciekawych projektów ma zagrać jeszcze w filmie z Rajasekharem (gwiazdor z lat 80, nazywany wtedy' angry young manem', aktywny do dziś) i to ma być film o uczuciu z dużą różnicą wieku:) Znaczy nie będą udawać, ze to całkiem zwyczajne, że kobitka przed 30 pała uczuciem do faceta po 50:P

No cóż tylko pogratulować takiej praktycznej żony Ale ona nawet wygląda na taką co to ma poukładane w głowie Tym chętniej zobaczę ten jej reżyserski debiut.

No i przyda się film, w którym rzeczywiście nie dadzą na tacy faceta po 50 i dziewczyny o 20 lat młodszej z podtekstem że on wiecznie młody a w wieku to właściwie jest niby takim jak ona

Offline

#8 2008-10-16 17:05:34

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Bhoomika Chawla

milkaja napisał:

Ja polubiłam Bhoomikę zdecydowanie po Anasuyi. Wcześniej jak ją zobaczyłam w Okkadu to nie podbiła mojego serca. Dla mnie była po prostu przeciętna.

To moze i dla mnie jakas nadzieja, że ją polubię? Narazie, po Okkadu jej wcale nie pamiętam.

Offline

#9 2009-05-05 16:54:42

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Bhoomika Chawla

Ojej, to ona grała w 'Sambie'? Uważam, że jest śliczna
'Samba' to jedyny film, jaki z nią widziałam, ale bardzo podobała mi się jej postać, a i sama Bhoomika jest naprawdę strasznie naturalna i wygląda niesamowicie sympatycznie

Offline

#10 2009-05-05 21:05:32

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Bhoomika Chawla

tak ona tam grała w tym filmie

wyglada bardzo sympatycznie


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#11 2013-09-09 13:08:10

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Bhoomika Chawla

Póki co widziałam z Nią dwa filmy i nie zapałałam do niej jakąś wielką sympatią. Aktorsko wypadła w nich przeciętnie, ale jak obejrzę więcej to może zmienię zdanie.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora