Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Kajol: Kocham moje życie jakim jest!

#1 2008-06-01 11:48:01

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Kajol: Kocham moje życie jakim jest!

http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=kajollatestwallpaper.jpg&res=landing
Kajol: Kocham moje życie jakim jest!


Z okazji Dnia Kobiet, aktorka Kajol pojawiła się na okładce magazynu Complete Wellbeing. W wywiadzie Kajol ujawniła swe poglądy na temat jak kobiety różnią się  od mężczyzn, o roli kobiet w rodzinie, i o tym co znaczy dla niej zdrowie. Pytana o to czy jest spełniona, Kajol zadeklarowała:

„Kocham moje życie jakim jest”

Poniżej fragmenty wywiadu:

Jakie jest twoje postrzeganie siebie. Czy widzisz siebie jako osobę szczęśliwą?

"Moje postrzeganie zmienia się każdego. I am happy, energetic, confident and on some others, I am not. W określone dni, jestem szczęśliwa, energiczna, pewna siebie, a w inne nie. Każdego dnia, starasz się być kimś kim chciałbyś być. I sądzę, że ten sposób walki ma każdy. Nikt nie jest w pełni zrównoważony, całkowicie szczęśliwy lub całkowicie smutny. Myślę, że to naprawdę walka każdego dnia aby być tak kompletną istotą ludzką, na ile potrafisz. Czyż nie jest to piękno życia?"


Co zdrowie znaczy dla Ciebie?
"Dla mnie, zdrowie psychiczne i psychiczny spokoj jest ważniejszy niż tężyzna fizyczna. Jeśli akceptujesz siebie i czujesz  się dobrze z tym, będziesz pozostawał zdrowy. Czy jesteś gruby czy szczupły, niski lub wysoki, ciemny lub jasnowłosy – koniec końców to nie ma znaczenia tak długo jak lubisz siebie, akceptujesz siebie. Ważne jest, jaki jesteś w środku. W środku wszyscy jesteśmy energią. Ta energia jest poza definicjami. Jest niematerialna i nie może być opisana. Tak długo, jak wiemy, że ta część  nas jest zdrowa, jesteśmy zdrowi. . To jest to, co uważam za prawdziwe zdrowie."

Czy masz na myśli, że cechy fizyczne nie mają znaczenia?
"Myślę, że większość ludzi jest skupiona na swoich ciałach. Ale myślę, że to nie taka wielka sprawa. Jest naprawdę OK, aby mieć trochę nadwagi. Nie musisz być doskonały 36-24-36 by czuć się szczęśliwy. Jeśli jesteś puszysty i czujesz się z tym dobrze, więc kto powie, że masz nadwagę? Czas myśleć o tym, że waga jest czynnikiem grawitacyjnnej siły. Gdyby nie było grawitacji na ziemi, nie znalibysmy znaczenia nadwagi czy niedowagi."



Źródło

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Kajol: Kocham moje życie jakim jest!
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora