Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

#1 2008-05-21 19:30:02

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Ta panią która przeprowadzała wywiad to bym chyba na miejscu udusiła [!!!!!!] 
ja naprawdę podziwiam SRK za to ze ma cierpliwosc do tego typu pytań......
Jak przeczytałam wstęp artykułu a potem początek wywiadu to tak z lekka narastała we mnie złość...

Podoba mi się tylko stwierdzenie :

" Ten mężczyzna potrafi uwieść każdego...
Jeśli kocha, to na zawsze, jeśli płacze, to szczerze, jeśli tańczy, to z dziecięcą radością...."


http://gfx.filmweb.pl/blog/756696/417625.1.jpg
http://gfx.filmweb.pl/blog/756696/417626.1.jpg
http://gfx.filmweb.pl/blog/756696/417628.1.jpg

Offline

#2 2008-05-21 19:43:03

gruzja94

Wkręca się

Skąd: ostrowiec św
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 214
Aktorka: preity zinta
Aktor: shahrukh khan
Duet: saif i preity
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

czytałam to  szkoda tylko że niebyło żadnego dodatku z SRK!!


SRK,Kajol,Preity,Aishwarya moi ulubieni aktorzy z BOllywood

Offline

#3 2008-05-21 19:54:40

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Ten wywiad jest chyba tylko dlatego że wchodzi do kin "Om Shanti Om" i mieli wolne miejsce po dziale "co nowego w kinach"..

Offline

#4 2008-05-21 20:05:42

meina

Nabijacz

status 5572107
6247167
Call me!
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 676
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Kurcze szkoda słabo widać można by zrobić tak skany ? żeby można przeczytać proszę ...


http://img511.imageshack.us/img511/1034/beznazwy1sp3.png

Offline

#5 2008-05-21 20:15:50

Miss Roshan

Bywalec

Skąd: z Miasta :)
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 543
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Oso Wchodzi do kin,ale ciekawe jakich,bo Multikino i Cinema City napewno tego nie puszczą(kolezanka pisała do nich mail-e)


Fernando Torres Rebelde,Alfonso,Dulce
http://img391.imageshack.us/img391/8651/1234rq8cu2.jpg

Offline

#6 2008-05-21 21:01:50

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Wysłałam ci na maila "meina"  powiększone

Offline

#7 2008-05-21 21:14:56

walerianka

Wkręca się

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 136

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

też mogę prosić powiększoną wersję na maila? bardzo ładnie proszę :-)
kocimietka5@o2.pl


besser sündigen und dann bedauern, als bedauern dass man nicht gesündigt
lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło

Offline

#8 2008-05-21 21:20:09

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

wysłane

Offline

#9 2008-05-21 21:47:32

Prince Don

Gość

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

dajci mi powiększenie tez to na stronę dam

#10 2008-05-21 22:18:17

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Nie mam twojego maila ;/ Prince Don

Offline

#11 2008-05-21 22:21:05

kajol_84

Wkręca się

6847839
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 180
Aktorka: Kajol, Rani, Anushka
Aktor: SRK :) Abhishek, Surya,Mahesh

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

a nie macie wrażenia ze ten wywiad jest niedokończony , bo ja tak , na końcu nie ma żadnego "dziękuję za  rozmowę" czy coś w tym stylu , tylko od razu po ostatnim pytaniu podpis


http://i296.photobucket.com/albums/mm181/NaaniCreations/HEAVEN.png

Offline

#12 2008-05-21 22:24:35

Luuana

Robi postęp

3243586
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 346
Aktorka: Rani
Aktor: Aamir

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Ten mężczyzna potrafi uwieść każdego. Jeśli kocha, to na zawsze, jeśli płacze, to szczerze, jeśli tańczy, to z dziecięcą radością. Co z tego, że tylko w filmie? Poznajcie: oto Shah Rukh Khan, człowiek, który rządzi Bollywood.



Jego imię znaczy "królewskie oblicze". I rzeczywiście, władzę ma niemal królewską... Dowody? Dzień czterdziestych urodzin Shah Rukh Khana ogłoszono w Indiach świętem państwowym – to raz. Kiedy na krótko wyjechał do szpitala w Wielkiej Brytanii, miliony Hindusów modliły się o jego zdrowie – to dwa. W ubiegłym roku w londyńskiej galerii Madame Tussauds stanęła figura woskowa charyzmatycznego aktora, rząd francuski zaś przyznał mu Order Legii Honorowej w uznaniu jego wyjątkowej kariery – to trzy.



Tłumy go uwielbiają, a Khan potrafi na tym zarabiać. Reklamuje komputery, Pepsi, zegarki Tag Heuer, no i własną linię perfum Tiger Eyes of Shah Rukh Khan. Na spotkaniu ze mną Khan pojawił się z trzygodzinnym opóźnieniem i przepraszającym uśmiechem. Zapach piżma, drzewa sandałowego i czegoś, co trudno nazwać. Aksamitny świetnie skrojony garnitur, czarna koszula i czarny krawat... Zamieniliśmy kilka słów i już wiedziałam: przeprosiny nie będą potrzebne.



Twój STYL: Mówisz o sobie: jestem superstar. Żadna z gwiazd hollywoodzkich nie ośmieliłaby się powiedzieć tego publicznie.
Shah Rukh Khan: Sugerujesz, że jestem arogantem?

TS: A jesteś?

SRK: Nie, nie jestem arogancki ani próżny. Mam jedynie świadomość tego, co udało mi się w życiu osiągnąć. Jestem wart pieniędzy, jakie zarabiam, i statusu megagwiazdy. Wszystkie filmy, w których wystąpiłem, odniosły sukces kasowy, obejrzały je miliony widzów. Kiedy byłem nastolatkiem, marzyłem o tym, by być sławnym. To marzenie się spełniło. Mam jednak świadomość, że mogło być inaczej.

TS: Jesteś nie tylko sławny, ale i bogaty. Niedawno kupiłeś sobie posiadłość na sztucznej wyspie w Emiratach Arabskich, masz własną drużynę krykieta...

SRK: Chcesz zapytać, czy mi odbiło? Nie... Mam przynajmniej taką nadzieję. Emiraty Arabskie to dobre miejsce do inwestowania. Osiedla się tam wielu hinduskich biznesmenów. Sprostuję: kupiłem tam apartament, nie rezydencję. Lubię żyć dostatnio.

TS: Jesteś megagwiazdą, za którą szaleją tłumy. Otrzymujesz listy od fanów podpisane ich krwią. Twoje zdjęcia stawiane są na ołtarzykach, jakbyś był hinduskim bóstwem.

SRK: Rzeczywiście często dostaję podpisane krwią listy miłosne. W Indiach to tradycyjny sposób wyrażania uwielbienia. Wiem, że niektórzy ludzie przypisują mi przydomek "boski" albo mówią o mnie "król Bollywood". Jak na bóstwo mam jednak zbyt wybuchowy charakter, no i dyskwalifikuje mnie skłonność do nałogów. Kiedyś paliłem jak smok, po 60–80 papierosów dziennie. Jeżeli ktoś zasługuje na miano króla Bollywood, to jest nim mój mistrz Amitabh Bachchan. To on sprawił, że zapragnąłem zostać aktorem. Kiedy byłem mały, za dobre stopnie z hindi matka pozwalała mi chodzić do kina, a filmy z jego udziałem zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. To właśnie Amitabh zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie BBC na gwiazdora tysiąclecia. Pobił na głowę takie sławy jak Marlon Brando czy sir Laurence Olivier.

[b][b]TS: Czujesz się ambasadorem kina bollywoodzkiego? [/b][/b]

SRK: Nie. Rzadko jeżdżę na festiwale, nie dyskutuję z krytykami, nie uważam się za aktora intelektualnego. W Indiach kino ma zupełnie inne zadania. Nie szuka się w nim, tak jak w filmach europejskich, obrazu egzystencjalnych lęków współczesnego widza. Bollywood jest ucieczką od życia. Daje radość, wzruszenia i wytchnienie. Pokazuje pięknych bohaterów, cudowne plenery, luksusowe wnętrza. Przeciętny mieszkaniec Bombaju czy New Delhi jest zmęczony rzeczywistością, wie, jakim koszmarem jest walka o utrzymanie rodziny i ile trudu trzeba włożyć w wychowanie dzieci. Nie chce oglądać tego na ekranie. Tak jak świętych krów na ulicach, żebraków, brudu i nędzy.

TS: Za to chce oglądać emocje.

SRK: Ludzi Zachodu drażni zapewne nasze zamiłowanie do melodramatu, nadekspresji aktorskiej, kiczu, którego się nie wstydzimy. Wykrzykujemy nasz zachwyt i naszą rozpacz. To działa jak najlepsza terapia.

TS: Na czym polega fenomen Twojej popularności w Indiach? Jesteś tam często porównywany z Bradem Pittem.

SRK: Nie przepadam za takimi porównaniami. Jeżeli już, to wolałbym, by mówili o mnie indyjski Tom Cruise, ponieważ obaj jesteśmy także producentami. Nie wiem, na czym to wszystko dokładnie polega. Może ucieleśniam marzenia o lepszym życiu?

TS: Twój najnowszy film Om Shanti Om to nie tylko historia spełnionych marzeń. Westchnienia kobiet wywołał obraz Twojej muskulatury i torsu w scenie zmysłowego tańca. Jak dbasz o formę?


SRK: Dziękuję za komplement. Mam swojego trenera fitness, gram w krykieta i polo. Przygotowując się do Om Shanti Om, przez trzy miesiące byłem na diecie proteinowej. Aktor bollywoodzki musi być bardzo zdyscyplinowany.

TS: Zwłaszcza gdy kręci sceny miłosne.

SRK: W fimach bollywoodzkich nie ma dosłownych scen erotycznych. Ja nigdy nawet nie całowałem się na planie... Jest tak wiele sposobów wyrażenia fascynacji partnerką, że widz nie musi oglądać namiętnego pocałunku. Wystarczą tęskne spojrzenia, muśnięcia ust, dotyk dłoni, taniec, zalotny uśmiech. Kiedy trzeba się obnażyć, czuję się nieswojo. I nie chodzi o to, że jestem nieśmiały, tylko o moje dzieci, które pytają potem, dlaczego jestem taki czuły dla obcej pani. Aryan ma dopiero 11 lat, a Suhana 7 lat, więc trudno byłoby im to wytłumaczyć. My, Hindusi, nie wyobrażamy sobie w Bollywood takiego filmu jak W sieci, w którym Demi Moore grająca wyzwoloną seksualnie, pozbawioną zasad kobietę uwodzi i molestuje mężczyznę. Seks pokazany jest tam zbyt naturalistycznie.

TS: A gdyby w filmie W sieci to mężczyzna uwodził kobietę, to byłoby w porządku?

SRK: Też nie. Seks pozamałżeński i romanse w miejscu pracy, choć oczywiście zdarzają się w życiu, nie są akceptowanymi społecznie związkami. W naszej kulturze zakodowany jest konserwatyzm i erotyczna wstrzemięźliwość zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mąż zdradzający żonę to wyjątek, nie norma. Małżeństwo dla nas jest święte, a pokazywanie na ekranie rozpadu więzi rodzinnych stanowi tabu.

TS: Twoi rodzice zmarli, zanim rozpocząłeś swoją wielką filmową karierę. Czego Cię nauczyli?

SRK: Boli, że nie ma ich przy mnie. Ciągle noszę w sobie poczucie straty i pewnie dlatego wciąż boję się o moich najbliższych. Miałem zaledwie 15 lat, gdy zmarła mama, a 25, gdy u ojca zdiagnozowano nowotwór. Mama nauczyła mnie kochać życie i wyrażać emocje. Ojcu zawdzięczam przekonanie, że mogę sięgnąć, po co zechcę.

TS: Masz konserwatywne poglądy, ale nie do końca jesteś wierny tradycji. Będąc muzułmaninem, poślubiłeś kobietę, która wyznaje hinduizm. Zaakceptowano Wasz związek?

SRK: Walczyliśmy o nasz związek. Pamiętam, że z powodu różnic religijnych nie mogliśmy publicznie manifestować naszej znajomości. Rodzina Gauri była nieufna. Z czasem jednak polubiliśmy się do tego stopnia, że moja teściowa często bierze w dyskusjach stronę moją, a nie własnej córki. Gauri odziedziczyła po niej dobry gust i elegancję. Projektuje kostiumy do moich filmów. Uwierzysz, że była pierwszą dziewczyną, którą zaprosiłem do tańca?

TS: W jakiej wierze wychowujecie dzieci?

SRK: Czytałem Koran i chodziłem do meczetu. Ale mój ojciec twierdził, że Bóg jest jeden, i nauczył tolerancji wobec innych wyznań. Moje dzieci poznają obie religie. Kiedy będą dorosłe, wybiorą tę, która będzie im bliższa. Przede wszystkim jednak uczę Aryana i Suhanę tego, by zawsze mieli czas dla rodziny. Tak organizuję pracę na planie, by wracać do domu nie później niż o 18.30. Z Aryanem gram w gry komputerowe, a Suhanie czytam bajki. Rano całą czwórką jemy śniadanie, a potem odwożę dzieciaki do szkoły. Coraz częściej i chętniej podróżujemy. Niedawno byliśmy w Austrii na nartach. W Bombaju na śnieg raczej nie ma co liczyć...

TS: Hollywoodzkie gwiazdy narzekają, że sława rujnuje im życie prywatne. A Tobie zrujnowała?

SRK: To oddanie fanów zaprowadziło mnie na szczyt. Zawsze o tym pamiętam. Widzisz, nie chowam się za ciemnymi okularami. Chodzę z dziećmi do McDonalda, z żoną i przyjaciółmi na zakupy. Nie unikam mediów, nawet gdy piszą, że jestem homoseksualistą albo oszustem podatkowym.

TS: Czy Hollywood próbowało Cię podkupić?

SRK: Dostałem propozycję zagrania w jednym z odcinków przygód Jamesa Bonda. Jakaś niewielka rólka. Ważniejszy był oczywiście Pierce Brosnan.

TS: I to tak Cię uraziło, że odmówiłeś?

SRK: Nie. Chodzi o to, że studio zażyczyło sobie, bym przysłał im swoje zdjęcia. Czy możesz to sobie wyobrazić? Ktoś proponuje Ci rolę w filmie i jednocześnie prosi o zdjęcia, tak jakby nie wiedział, do kogo się zwraca? Musiałem odmówić. I nie żałuję.


http://img167.imageshack.us/img167/7172/ososig7ul0bn4zi8nv9.jpg

Offline

#13 2008-05-21 23:02:08

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Gdybym wiedziała że ten wywiad pojawi się tutaj na forum to bym nie kupowała aż tak drogiej gazety I nawet pożytku z okularów nie będę miała, bo mi je zakosił przyjaciel innej orientacji
Chociaż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo klasa dość mocno zaineresowała się tym artykułem a najbardziej spodobał im się fragment z listami pisanymi krwią
Chociaż moim zdaniem współcześni nastolatkowie daleko od hinduskich fanów nie odbiegają, dziargając sobie na rękach imiona swoich obiektów westchnień bynajmniej jak ja chodziłam do gimnazjum to panowała taka moda, której ja nie praktykowałam z powodu szacunku do mojego ciała


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

#14 2008-05-22 13:02:27

walerianka

Wkręca się

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 136

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Monibuni napisał:

wysłane

wielkie dzięki jesteś wspaniała :-)


besser sündigen und dann bedauern, als bedauern dass man nicht gesündigt
lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło

Offline

#15 2008-05-22 14:24:08

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Ja dziękuje Luuanie za przepisanie ;*

Offline

#16 2008-05-22 19:29:45

Luuana

Robi postęp

3243586
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 346
Aktorka: Rani
Aktor: Aamir

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Monibuni napisał:

Ja dziękuje Luuanie za przepisanie ;*

Nie przepisałam, skopiowałam z http://styl24.pl/article.php/art_id,931 … y/place,1/


http://img167.imageshack.us/img167/7172/ososig7ul0bn4zi8nv9.jpg

Offline

#17 2008-05-22 21:31:12

Prince Don

Gość

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Luunnaa good work:)

#18 2008-05-23 10:24:27

ROSE

Ekspert ds. SRK

Skąd: Bieszczady
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 1010
Punkty: +44
Opis: Oczarowana przez SRKhan`a
Aktorka: Kajol, Rani
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Dzięki za wywiadzik.



Zawsze powtarzalam ,że Shahrukh nie jest arogancki on poprostu zna swoją wartość


http://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/2us8vax1.jpghttp://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/roze.jpg

Offline

#19 2008-05-23 19:49:47

 Raveena

Bywalec

10674821
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 543
Punkty: +2
Aktorka: Rani Mukherjee
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

hmm...moja babcia zawsze kupuje Panią i Twój styl...nie miałam pojecia ze w tej gazecie jest taki wywiad...dopiero jak przeczytałam o tym tutaj to poleciałam po gazete i odszukałam to:D. ale jesli moja mama albo własnie babcia by doczytały do tego miejsca gazete to pewno by mi powiedziały, bo cały dom wie jak uwielbiam bollywood:)


http://img216.imageshack.us/img216/1922/raniusiakopiarb3fs1.jpg

Offline

#20 2008-05-25 17:58:34

Miss Roshan

Bywalec

Skąd: z Miasta :)
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 543
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Znowu SRK?...


Fernando Torres Rebelde,Alfonso,Dulce
http://img391.imageshack.us/img391/8651/1234rq8cu2.jpg

Offline

#21 2008-05-25 22:01:37

Luuana

Robi postęp

3243586
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 346
Aktorka: Rani
Aktor: Aamir

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Bolly_Princess napisał:

Znowu SRK?...

Rozwiń myśl Zaznaczam, że jesteś na forum na którym SRK nigdy dość


http://img167.imageshack.us/img167/7172/ososig7ul0bn4zi8nv9.jpg

Offline

#22 2008-05-25 22:09:30

Miss Roshan

Bywalec

Skąd: z Miasta :)
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 543
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Wiem wiem Po prostu ja SRK nie lubie, i chyba jestem jedyna osoba na swiecie ktora tak mysli


Fernando Torres Rebelde,Alfonso,Dulce
http://img391.imageshack.us/img391/8651/1234rq8cu2.jpg

Offline

#23 2008-05-25 22:40:57

Hamesha

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 299
Punkty: -1

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

ja nie lubię SRK, ja go uwielbiam, choć nie jest on moim ulubionym
aktorem, ale i tak go uwielbiam.

Dziękuję za możliwość przeczytania wywiadu.

Offline

#24 2008-05-26 13:54:44

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Wywiad szczerze jest beznadziejny =/

Te same pytania chyba czytam po raz 6, każdy pyta o to samo, dziennikarka się nie wykazała, zadawała proste pytania a jak SRK opowiadał coś fajnego to nie dopytała. Taki marny wywiadzik.

Ale cieszę się, że w ogóle coś jest

Offline

#25 2008-05-30 13:40:31

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

W sumie po głębszym wczytaniu to masz racje Ewelina, bo tak na prawde nie dowiedzieliśmy się niczego nowego - oprócz tego jak był ubrany i że spóźnił się 3 godziny . (Ja też bym mu wybaczyła )

Ale najbardziej w tym wywiadzie podoba mi się wielkie zdjęcie Szarusia Jest boskie, słodko tam wyszedł



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#26 2008-05-30 18:35:54

Luuana

Robi postęp

3243586
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 346
Aktorka: Rani
Aktor: Aamir

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

najila napisał:

Wywiad szczerze jest beznadziejny =/

Te same pytania chyba czytam po raz 6, każdy pyta o to samo, dziennikarka się nie wykazała, zadawała proste pytania a jak SRK opowiadał coś fajnego to nie dopytała. Taki marny wywiadzik.

Ale cieszę się, że w ogóle coś jest

Bo w polskich mediach o tematach bolly pisze zwykle ktoś kto nie ma o tym bladego pojęcia i nie wie o co tak naprawde zapytać. Założe się, że osoba która przeprowadzała ten wywiad nie obejrzała nawet 5 filmów indyjskich. Wzieła może dwa, przespała połowę i tyle. O ile cokolwiek oglądała


http://img167.imageshack.us/img167/7172/ososig7ul0bn4zi8nv9.jpg

Offline

#27 2008-05-31 16:17:09

nephily

Bollyamator

Skąd: Stalowa WOla
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 2
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

A czy ja mogłabym prosić o większą wersję? Bardzo mi zależy dominika_8@o2.pl

Offline

#28 2008-05-31 17:10:08

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Wow !!! napisali wreszcie coś o kimś o kim naprawde warto pisać !
PS : gdyby ktoś jeszcze miał wywiad Kajol dla polskiej gazety to umieście go gdzieś ! Będe wdzięczna 

Offline

#29 2008-06-02 19:05:56

agusia12

Wkręca się

8788463
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 102

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Iza napisał:

Gdybym wiedziała że ten wywiad pojawi się tutaj na forum to bym nie kupowała aż tak drogiej gazety I nawet pożytku z okularów nie będę miała, bo mi je zakosił przyjaciel innej orientacji
Chociaż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo klasa dość mocno zaineresowała się tym artykułem a najbardziej spodobał im się fragment z listami pisanymi krwią
Chociaż moim zdaniem współcześni nastolatkowie daleko od hinduskich fanów nie odbiegają, dziargając sobie na rękach imiona swoich obiektów westchnień bynajmniej jak ja chodziłam do gimnazjum to panowała taka moda, której ja nie praktykowałam z powodu szacunku do mojego ciała

ja też bym nie kupowała.


http://img105.imageshack.us/img105/340/18419573gj5.jpg

Offline

#30 2008-06-02 21:23:11

Siwiutka85

Wkręca się

5149365
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 216

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

jak można tak się do kogoś zwracać masakra ta klientka chyba nie wiedziała z kim rozmawia


http://img388.imageshack.us/img388/7184/10088772qk9.jpg

Offline

#31 2008-06-02 22:38:05

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Monibuni napisał:

Ta panią która przeprowadzała wywiad to bym chyba na miejscu udusiła [!!!!!!] 
ja naprawdę podziwiam SRK za to ze ma cierpliwosc do tego typu pytań......
Jak przeczytałam wstęp artykułu a potem początek wywiadu to tak z lekka narastała we mnie złość...

Dlatego rozpoczynając ten temat napisałam że podziwiam SRK za cierpliwość i
jest mi wstyd że tacy ludzie z Polski przeprowadzają z nim wywiady[!!!]......

Offline

#32 2008-08-11 19:47:57

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

ja SRK tez nie ubostwiam, nie mam jego oltarzyka, ale w sumie... jak obejrzalam JOSHA z jego negatywna rola, to pozniej mi sie tydzien snil w takiej roli, ze jak sie budzilam, to widzialam wielkie blyszczace oczy, rozczochrane wlosy i buraczane policzki


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#33 2008-08-11 21:27:13

Ayesha_Bolly

Wkręca się

3963905
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 205
Punkty: - 1

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Dwa pierwsze pytania to mnie normalnie powaliły ...

Offline

#34 2008-08-11 22:11:30

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Ayesha napisał:

ja SRK tez nie ubostwiam, nie mam jego oltarzyka, ale w sumie... jak obejrzalam JOSHA z jego negatywna rola, to pozniej mi sie tydzien snil w takiej roli, ze jak sie budzilam, to widzialam wielkie blyszczace oczy, rozczochrane wlosy i buraczane policzki

Ayesha!
Skoro "Josh" podziałał na Ciebie tak wstrząsająco to co by było, gdyby przyśnił Ci się Shahrukh np. z "Baazigar" ?

Jeśli z kolei chodzi o wywiad z tej gazety to uważam, że dziennikarka przeprowadzając go musiała być trochę szokująca Zresztą i ona mogła być w ten sposób zrozumiana i Shahrukh. Ona się pośrednio pyta czy jest arogantem mówiąc o sobie, że jest supergwiazdą, a On z kolei twierdzi, że jest wart każdej ceny Myślę, że idealnie trafili na siebie

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#35 2008-08-11 23:25:27

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

Jutrzenka napisał:

Ayesha napisał:

ja SRK tez nie ubostwiam, nie mam jego oltarzyka, ale w sumie... jak obejrzalam JOSHA z jego negatywna rola, to pozniej mi sie tydzien snil w takiej roli, ze jak sie budzilam, to widzialam wielkie blyszczace oczy, rozczochrane wlosy i buraczane policzki

Ayesha!
Skoro "Josh" podziałał na Ciebie tak wstrząsająco to co by było, gdyby przyśnił Ci się Shahrukh np. z "Baazigar" ?

Jeśli z kolei chodzi o wywiad z tej gazety to uważam, że dziennikarka przeprowadzając go musiała być trochę szokująca Zresztą i ona mogła być w ten sposób zrozumiana i Shahrukh. Ona się pośrednio pyta czy jest arogantem mówiąc o sobie, że jest supergwiazdą, a On z kolei twierdzi, że jest wart każdej ceny Myślę, że idealnie trafili na siebie

Jutrzenka

z Baazigar mi sie nie snij, a to dlatego, ze w Baazigarze nie byl taki pociagajacy bo porownaj

http://www.shahrukh.es/Josh11.jpg
z http://www.geocities.com/Hollywood/Academy/6916/baazigar.jpg


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#36 2008-08-12 10:41:44

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

No zdecydowanie ciekawiej wygląda Shahrukh w "Joshu" niż w "Baazigar". Czyli wszystko jasne To pociągający Shahrukh wkrada się w Twoje sny Niegrzeczny chłopiec

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#37 2008-08-12 16:45:58

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

bardzo dobrze ze SRK zna swoja wartosc ale artykul nie jest ciekawy

kobieta napewno nie wiedziala z kim rozmawia i jak mozna byc tak nieprzygotowanym do wywiadu...

hmm ja SRK lubie i podziwiam za wspaniala gre aktorska i za jego wartosci... wie co jest wazne w zyciu
i jest normalny bo ma swoje slabosci i minusy...
i najlepsze jest to w nim ze jest tego swiadomy


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#38 2008-08-12 16:46:35

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"

aaa i mi tez badziej sie w Josh podobal mimo ze film niezabadzo w sumie i ten i Baazigar mi sie niepodobaly ;p


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Wywiad z SRK " Jestem wart każdej ceny"- Czerwcowy "Twój Styl"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora