Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Wszystko zawdzięczam telewizji...

#1 2008-02-15 11:35:27

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Wszystko zawdzięczam telewizji...

http://www.iefilmi.com/resources/scribblersAndShahrukhKhan.JPG
Shahrukh Khan rozpoczął swą karierę filmową w serialu Fauji i przyznaje, że wszystko co osiągnął zawdzięcza właśnie telewizji. Gdyby nie rola w tym serialu, nie byłby teraz tu gdzie jest i nie byłby tym, kim jest.

Oto wypowiedzi aktora na ten temat dla Indo-Asian News Service:
'Rozpocząłem karierę w telewizji. To dzięki niej jestem dziś tym, kim jestem. Wszystko zawdzięczam małemu ekranowi i scenie'.
'Zmiany jakie zachodzą w telewizji na przestrzeni ostatnich dwóch dekad są bardzo mile widziane. To niesamowite, jak bardzo podnosi się poziom programów telewizyjnych - zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej. Filmy i media - zmienia się wszystko'.
'Dawniej, gdy brałem udział w konferencji prasowej, na sali było raptem z pięć kamer. Dziś trudno je policzyć na palcach obu rąk'.

W ostatnim czasie Shahrukh udał się do stolicy, by promować nowe telewizyjne show Kya Aap Paanchvi Pass Se Tez Hain stacji STAR Plus, którego będzie prowadzącym. Formuła programu oparta jest na międzynarodowym show o tytule Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty? (emitowany także w Polsce). Nagrodą ma być 50 milionów rupii (5 crore).
Zapytany o to, czy jest mądrzejszy od piątoklasisty, Shahrukh odpowiedział: "Nie jestem tak mądry jak uczeń piątej klasy. Inaczej nie zostałbym aktorem". Jakim zatem uczniem był Khan? "Byłem łobuziakiem i raz nieomal zawieszono mnie w prawach, ale moi rodzice nigdy nie wywierali na mnie presji. Mówili, że mam pracować na tyle, by nie przynosić im wstydu" - odpowiada. "Pamiętam, że moi nauczyciele mówili, że mam diabelski uśmiech. Za każdym razem, gdy napsociłem uśmiechałem się niewinnie pokazując dołeczki i miękły im serca. Ale zostałałem ukarany wiele, wiele razy".
Pytany o to, czy zgodziłby się, by jego syn Aryan lub córka Suhana wzięli udział w jakimś programie telewizyjnym Shahrukh odpowiedział: "Wolałbym, by moje dzieci tego nie robiły. Bycie moim synem czy córką nie powinno być uważane za jakieś osiągnięcie. Modlę się o to, by w przyszłości dokonały czegoś samodzielnie i zapracowały na swe imiona".

www.bollywood.pl

Offline

#2 2008-02-16 21:43:04

sanju92

Nabijacz

3093558
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 687
WWW

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

ewelina2111 uwielbiam wypowiedzi SRK! I w ogóle jego pogląd na świat...tzn uważam, że mówi wiele mądrych rzeczy. Np. tutaj bardzo mi się spodobało to, że powiedział "Wolałbym, by moje dzieci tego nie robiły. Bycie moim synem czy córką nie powinno być uważane za jakieś osiągnięcie. Modlę się o to, by w przyszłości dokonały czegoś samodzielnie i zapracowały na swe imiona".

Offline

#3 2008-02-17 10:38:47

 Buba_Bollywood

Nabijacz

1186411
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 602
Opis: peggy brown xD

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

sanju92 napisał:

ewelina2111 uwielbiam wypowiedzi SRK! I w ogóle jego pogląd na świat...tzn uważam, że mówi wiele mądrych rzeczy. Np. tutaj bardzo mi się spodobało to, że powiedział "Wolałbym, by moje dzieci tego nie robiły. Bycie moim synem czy córką nie powinno być uważane za jakieś osiągnięcie. Modlę się o to, by w przyszłości dokonały czegoś samodzielnie i zapracowały na swe imiona".

Zgadzam się  z toba w 100% On super się wypowiada tak mądro D


http://i42.tinypic.com/2iiibz5.jpg

Offline

#4 2008-02-27 20:30:20

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

wiecie co trzeba stworzyć taki internetowy spis najlepszych tekstów srk (jego mądrości itp) bo to nie da sie wybrać najlepszego... zawsze czymś zaskakuje (ale to co mówi ma sens i jest mądre) i to jest piękne

Offline

#5 2008-02-27 22:51:38

magda1989

Bollyamator

4415718
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 44

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

Moim zdaniem SRK ma sporo racji jeśli chodzi o jego dzieci. Gdy zapracują same na siebie to ludzie nie będą ich tak trzymać na dystans, że a on dostał tą prace bo jego ojciec jest sławny i ma dużo kasy. Innymi słowy będzie im łatwiej żyć w społeczeństwie i zdobywać przyjaciół jak sami na siebie zapracują Moim zdaniem SRK patrzy na świat przyszłościowo i logicznie Za to jest moim idolem <of course nie tylko za to >

Offline

#6 2008-02-28 17:12:59

ROSE

Ekspert ds. SRK

Skąd: Bieszczady
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 1010
Punkty: +44
Opis: Oczarowana przez SRKhan`a
Aktorka: Kajol, Rani
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

Buba_Bollywood napisał:

sanju92 napisał:

ewelina2111 uwielbiam wypowiedzi SRK! I w ogóle jego pogląd na świat...tzn uważam, że mówi wiele mądrych rzeczy. Np. tutaj bardzo mi się spodobało to, że powiedział "Wolałbym, by moje dzieci tego nie robiły. Bycie moim synem czy córką nie powinno być uważane za jakieś osiągnięcie. Modlę się o to, by w przyszłości dokonały czegoś samodzielnie i zapracowały na swe imiona".

Zgadzam się  z toba w 100% On super się wypowiada tak mądro D

Dopisuje się do poparcia
Genijalny facet poprostu.


http://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/2us8vax1.jpghttp://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/roze.jpg

Offline

#7 2008-03-15 13:58:50

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

no nie ma co innego powiedziec... madry z niego facet... oby takich ludzi a swiecie było wiecej


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#8 2008-03-15 17:14:15

Umbrella

Bywalec

5812018
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 510

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

oj uwielbiam jego wypowiedzi, tak trzeźwo patrzy na świat!

Offline

#9 2008-03-15 23:05:42

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

mądry z niego człowiek,jego wypowiedzi są mądre ,dowcipne masz rację Umbrella  trzeźwo patrzy na świat i to mi sie w nim podoba

Offline

#10 2010-08-24 20:41:11

 Abi-Aish

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 504
Opis: I love Johny Abraham:*
Aktorka: Bipasha Basu i Konkona Sen
Aktor: Johny Johny Johny :*
Duet: Bipsha&Johny:*

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

A myślałam że  to cos ważnego

Offline

#11 2010-08-28 01:13:30

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Wszystko zawdzięczam telewizji...

Raaaaaaaaanyyyyyy... -i niech starczy to na cały komentarz powyższej wypowiedzi.

A co do wypowiedzi SRK, on ma tak inteligentne przemyślenia, że ciarki przechodzą... Ma w sobie tyle szczerości i naturalności, że aż zazdroszczę. wyobrażacie sobie taką wypowiedź w ustach aktora Hollywood?


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Wszystko zawdzięczam telewizji...
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora