Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-05-30 15:53:18

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Kaju + Rani + Saif Ali w nowym filmie !!!

Kuzynki Mukherjee będą partnerowały Saifowi Ali Khanowi w najnowszym, jeszcze niezatytułowanym filmie Kunala Kohliego.

Kajol i Rani po raz pierwszy zagrały razem w debiutanckim filmie Karana Johara Kuch Kuch Hota Hai (1998), potem obie pojawiły się w Czasem słońce czasem deszcz (2001), jednak w tym filmie nie miały wspólnych scen. Kunal Kohli nakręcił Hum Tum z Rani i Saifem, później wyreżyserował Fanaa, w którym Kajol powróciła na ekrany po pięcioletniej przerwie.

Kunal mówi:
''Mam ekscytującą historię z Saifem w roli głównej. W moim filmie będą też dwie główne postacie kobiece. Obie są bardzo ważne, więc potrzebne są aktorki najwiekszego kalibru. Nie mogłem pomyśleć o nikim innym prócz Rani i Kajol. Nietrudno było namówić Rani, gorzej z przekonaniem Kajol, która w końcu zgodziła się być częścią mojego pierwszego filmu, który zarówno wyreżyseruję jak i wyprodukuję.''

Kiedy reżyser planuje rozpocząć zdjęcia?
''W tej chwili jestem zajęty przygotowaniami. Obie panie, Rani i Kajol są zajęte kręceniem innych filmów. Kajol realizuje swój film z Ajayem na liniowcu w pobliżu wysp Lakshwadeep. Rani jest na planie Laaga Chunari Mein Daag. Zaczniemy kręcić w październiku.''

Kunal stworzył Mujhse Dosti Karoge (2002), Hum Tum (2004) i Fanaa (2006). Wszystkie te filmy zostały wyprodukowane przez Yash Raj Films. Studio wyprodukuje również najnowszy projekt reżysera.

Komentatorzy mówią:
Kajol była wielokrotnie nagradzana za swój występ w roli niewidomej dziewczyny w filmie Fanaa. Rola Rani w Hum Tum również została bardzo wysoko oceniona. Saif, będąc reżyserowanym przez Kunala, dostał za Hum Tum National Award, a pierwszy kontrakt, jaki podpisał po swojej ostatniej chorobie, dotyczył właśnie najnowszego filmu Kunala. Wszyscy razem w jednym filmie to ciekawa kombinacja dla Bollyfanów. Kajol jest znana z wybredności przy wybieraniu scenariuszy po swoim powrocie. Karan Johar chciał obsadzić ją w Kabhi Alvida Naa Kehna, aktorka jednak wybrała Fanaa. Reżyser znów miał nadzieję, że zgodzi się na występ w jego najbliższym filmie Khan, lecz Kajol po raz kolejny postawiła twórcę Hum Tum, ponad swoim bliskim przyjacielem, Karanem.

Kajol i Rani są kuzynkami drugiego stopnia. Oznacza to, że ich dziadkowie byli braćmi. Ostatnio widzieliśmy je razem w pierwszym epizodzie nowej serii Koffee With Karan.
Branża filmowa od zawsze mówi o ukrytej awersji między Kajol i Rani, ale w programie Karana nie można było tego dostrzec.

z bollywood.pl

Offline

 

#2 2007-05-30 16:45:02

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Kaju + Rani + Saif Ali w nowym filmie !!!

To będzie super film ... tylko głupio że odmawia Karanowi, w końcu jej przyjaciel, kocha ją nad życie, jest jego amuletem a cały czas odmawia

Offline

 

#3 2007-05-31 17:40:06

Zaara=Linka

Wkręca się

1600695
Skąd: Północny środek ;)
Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 151
WWW

Re: Kaju + Rani + Saif Ali w nowym filmie !!!

ewelina2111 napisał:

To będzie super film ... tylko głupio że odmawia Karanowi, w końcu jej przyjaciel, kocha ją nad życie, jest jego amuletem a cały czas odmawia

Szkoda,że odmawia...zgadzam się i nie rozumiem dlaczego tak siędzieję,ale może w następnym zagra

Nie widziałąm Fanaa,ale widziałam "Hum Tum" i bardzo mi się ten film podobał.
Mujhse Dosti Karoge też nie było najgorsze,choć czegoś mi brakowało.W każdym razie zapowiada się ciekawie


Jeśli gorąco czegoś pragniesz,
to cały wszechświat sprzyja
potajemnie Twojemu pragnieniu.
(Paulo Cohelo)

Offline

 

#4 2007-05-31 17:50:16

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Kaju + Rani + Saif Ali w nowym filmie !!!

Zaara=Linka napisał:

ewelina2111 napisał:

To będzie super film ... tylko głupio że odmawia Karanowi, w końcu jej przyjaciel, kocha ją nad życie, jest jego amuletem a cały czas odmawia

Szkoda,że odmawia...zgadzam się i nie rozumiem dlaczego tak siędzieję,ale może w następnym zagra

Nie widziałąm Fanaa,ale widziałam "Hum Tum" i bardzo mi się ten film podobał.
Mujhse Dosti Karoge też nie było najgorsze,choć czegoś mi brakowało.W każdym razie zapowiada się ciekawie

Musisz obejrzeć Fanaa świetny! I kręcony w Polsce:D

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora