Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2020-01-14 13:23:46

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 16506

Ajay Devgn: Aktorzy powinni być znani ze swojej pracy

Ajay Devgn: Aktorzy powinni być znani ze swojej pracy, a nie z aktywności w mediach społecznościowych


Ajay Devgn mówi, że trzyma się z dala od mediów społecznościowych, ponieważ jako aktor powinien być znany ze swojej pracy, a nie z tego, co publikuje w Internecie. Devgn, który wygrzewa się w sukcesie swojego najnowszego wydania „Tanhaji: The Unsung Warrior”, uważa, że ​​media społecznościowe zmyły tajemnicę gwiazdorstwa.

„Era gwiazdorstwa została (obecnie)  zmyta przez media społecznościowe i przez samych aktorów, którzy stale dzielą się informacjami o swoim życiu. Wcześniej wyobrażaliśmy sobie jak żyli, co zrobili, ale teraz ludzie myślą, że (gwiazdy) są po prostu jak oni.”


"Nie jestem za bardzo (aktywny) w mediach społecznościowych. Uważam, że aktor powinien być znany ze swojej pracy, a nie z aktywności w mediach społecznościowych. Gdziekolwiek pójdę, zyskuję szacunek, a to sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Zawsze robiłem swoje.”
- powiedział aktor w wywiadzie dla PTI.


"Tanhaji ...” to setny film Devgna, a aktor, który rozpoczął swoją karierę w 1991 roku od „Phool Aur Kante” uważa, że ​​ma szczęście, że pozostał istotny dla widzów dzięki jego różnorodnym wyborom filmowym.

„Miałem szczęście, że mogłem wykonywać różne role, a one (role) też pracowały za siebie, ponieważ tak wielu aktorów ma trudności z robieniem różnych rzeczy."


„W tym czasie nikt nie kręcił takich filmów jak "Raincoat”. Chciałem tylko wypróbować inne rzeczy, dlatego to zrobiłem. Nie było obawy, czy to zadziała, czy nie, cieszę się, że moje ryzyko się opłaciło. Wiele osób odradzało mi takie filmy, ale dziś prawie wszyscy kręcą takie filmy i pracują ”.


Ze wszystkich 100 filmów, w których zagrał w swojej 29-letniej karierze, najbardziej dotknęły go filmy historyczne takie jak „The Legend of Bhagat Singh” i „Tanhaji: The Unsung Warrior”.

„Coś w rodzaju „Tanhaji: The Unsung Warrior” lub „Legend of Bhagat Singh” sprawia, że ​​myślisz, jak to możliwe, że takie poświęcenia są robione przez ludzi? (...) Kraj był dla nich pierwszy. ”


„Tanhaji ...”
z udziałem Saifa Ali Khana, Kajol i Sharada Kelkara w pierwszym weekendzie zarobił 61,93 Rs crore.

Aktor pojawi się następnie w „Maidaan”, „Bhuj: The Pride of India”, „Chanakya” oraz w filmie projektu Luv Ranjan.

Aktor powiedział, że w „Maidaan” nie będzie romantycznego wątku.

„To wspaniała historia, reżyser Amit Sharma wykonał świetną robotę. Czasy się zmieniły, narracja się zmieniła. Do filmu nie dodaje się dziś żadnych celowych elementów komercyjnych, czy to piosenki, czy romantycznej perspektywy. „Maidaan" jest bardzo wzruszającą i emocjonującą podróżą dla mnie”.

Ajay powiedział, że „Chanakya” ma jeszcze trochę czasu, żeby zacząć być kręcona.

„Skończę prace nad "Maidaan” i „ Bhuj ” za trzy do czterech miesięcy. Te dwa filmy pojawią się w 2020 roku. „Chanakya” rozpoczniemy pod koniec w tym roku” - powiedział.

Na temat projektu Luv Ranjan, w którym występuje także Ranbir Kapoor, Ajay powiedział, że rozpocznie także kręcenie go przed końcem roku.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1579004386.jpg


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora