Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2018-11-16 13:01:14

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22927

Shah Rukh Khan wspiera "Thugs Of Hindostan"

Shah Rukh Khan wspiera "Thugs Of Hindostan" Aamira Khana i Amitabha Bachchana




Thugs Of Hindostan
, z udziałem dwóch największych gwiazd w branży filmowej w hindi - Amitabha Bachchan i Aamira Khan, okazał się niewypałem, zarówno ze strony publiczności, jak i krytyków.

Film który został wykonany za 300 rupii, nie spełnił oczekiwań widzów, i jak na tę chwilę ma problemy z wyrównaniem do 150 Rs.

Shah Rukh Khan, który jest przyjacielem Aamira Khana w branży, bronił filmu.

"Chciałbym coś powiedzieć, to jest trochę osobiste i nie wiem, czy jest to słuszne, aby to powiedzieć, czy też nie. To jest coś, co mnie zasmuciło, więc chcę się tym podzielić. Gdy zdarzyło mi się to osobiście, nie byłem tak smutny, ale tym razem jestem."
- powiedział aktor filmu Zero cytowany przez India Today.

"Są ludzie, którzy od lat dbają o doskonałość w kinie, film może być dobry, film może być zły, nikt z nas nie może kiedykolwiek twierdzić ki maine duniya ki sabsi achchi film banayi hain. Pan Bachchan i Aamir to ludzie, którzy stale przyczyniają się do doskonałości kina."

Shah Rukh powiedział dalej:

"Największy wkład w kino hindi w ciągu ostatnich 10 lat miał Aamir, a dla Amitjim (Amitabhcha) (okres ten) był jeszcze dłuższy. Obecnie jeśli ich film nie osiągnie poziomu, który spodziewaliście się, czy to oznacza zanik tego co zrobili dla kina? Myślę, że niektórzy ludzie byli trochę zbyt szorstcy, to jest bolesne. To nie oznacza, że ich "duch" jest złamany, wszyscy są niesamowitymi artystami, którzy się podniosą."

"Każdy powinien być trochę mniej surowy. (...) Czasem popełniamy błąd, ale Aamir nigdy nie nakręcił filmu, w którym nie oddałby z siebie wszystko. Znam go od 20 lat. Jeśli jest ktoś, kto może wkładać jeszcze więcej wysiłku niż Aamir,  Aamir również się z tym zgodzi, jest to Amitji ... i to w tym wieku! Podeszli do tego z sercem na dłoni i wielkim talentem, próbowali nakręcić film, który próbuje otworzyć nowy gatunek."

Shah Rukh chwalił Aamira za próbę grania w przygodowym filmie Thugs of Hindostan, powiedział:

"Mogę mówić zbyt pochopnie, ale tak jak przyjęliśmy (film) Stree, musimy dać trochę swobody filmom takim jak Thugs, które próbują czegoś innego. Film przygodowy nie powstał w Indiach od dziesięcioleci, prawdopodobnie film czarno-biały pt. Parasmani (1963) był ostatnim."

"Thugs próbował wprowadzić ten gatunek i kabhi kabhi upar neeche ho sakta hai, ale faktem pozostaje, że w naszym kinie nie stworzyliśmy Indiana Jonesa." - kontynuował aktor.

Film Thugs Of Hindostan zarobił do tej pory R 133,75 crore.


Fabuła filmu obraca się wokół gangu bandytów prowadzonych przez Amitabha Bachchana (Khudabaksh), którzy stanowią zagrożenie dla kierowanej przez Johna Clive'a Kompanii Wschodnioindyjskiej w 1795 r. w Hindustanie. Brytyjczyk rekrutuje Firangi Malla, granego przez Aamira Khana, aby zinfiltrować bandę rebeliantów i zdobyć ich przywódcę.

W filmie występują także Katrina Kaif i Fatima Sana Shaikh.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1542369490.jpg


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

 

#2 2018-11-16 20:03:42

Raven-azarath

Bollyamator

Zarejestrowany: 2018-11-11
Posty: 21

Re: Shah Rukh Khan wspiera "Thugs Of Hindostan"

Bardzo podoba mi się jego odpowiedź. Nie krytykuje, wspiera i w pełni dyplomatyczna.

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora