
olga89Hindustani
Z którą aktorką - Waszym zdaniem - Akshay Kumar tworzy najlepszą parę filmową ? Bardzo proszę o krótkie uzasadnienie swojej wypowiedzi lub podanie imienia i nazwiska aktorki jeżeli skorzystaliście z opcji "inna".
1. Akshay Kumar i Katrina Kaif 
2. Akshay Kumar i Aishwarya Rai Bachchan
3. Akshay Kumar i Deepika Padukone
4. Akshay Kumar i Kareena Kapoor 
5. Akshay Kumar i Vidya Balan
6. Akshay Kumar i Priyanka Chopra
7. INNA (kto?)
Aidan Turner
Offline
ŁucjanaHindustani
Ja również zagłosowałam na Kareenę Kapoor. W KI i "Tashan" byli świetni
Ostatnio edytowany przez Łucjana (2011-07-18 09:11:29)



Offline
shimmerWkręca się
ja również na Kareenę stawiam ;D

Offline
ZangooseBollyamator
zagłosowałam na Kareene Kapoor pasują w filmach jako para
mój Bolly blog http://bollywood-10-aktorow.blog.onet.pl/
Offline
Kiciaaa9Zakręcony
Zagłosowałam wcześniej na Kareene ale ostatnio widziałam kilka film z Katriną i też tworzą bardzo fajny duet.

Offline
Kareena786Bollyamator
Oczywiście Kareena Kapoor.
Offline
oliwkabollywoodZaczyna się rozkręcać
kareencia na 100%
Offline
świebodziczankaBollyamator
Kareena Kapoor - lubię tą aktorkę, ta jej energia jest super:)
...ostrożnie zaczęłam oglądać ten film Aitraaz ale już po 20 minutach oglądania, wciągnął mnie całą...
nie słysząc co się wokół mnie dzieje:)
Offline
Bez porównania z koniem, KAREENA
Dlaczego? Bo oni grają tak.. no ostro, mają to coś. :>

Offline
aishwarya_raiDobry dyskutant
Jak dla mnie z Katriną Kaif

Offline
naina89Gwiazda bollywoodu
Zagłosowałam na Katrinę, choć we wszystkich duetach z ankiety mi się podobał.
Offline
NowatorkaPasjonatka bollywood
Nowatorka napisał:
Z Kareeną świetnie gra
Dodaję Ileanę. Stworzył z nią piękny duet

Offline