Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-12-16 13:17:36

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranveer: 'Jestem dumny z Deepiki; zasłużyła na nagrodę'

Ranveer: 'Jestem dumny z Deepiki; zasłużyła na nagrodę'



Chwaląc aktorkę Deepikę Padukone za mnóstwo znakomitych występów, aktor Ranveer Singh powiedział, że zasługuje na wszystkie pochwały jakie do tej pory otrzymała.

"Zasłużyła na to wszystko ... na te nagrody i wyróżnienia, które otrzymuje jeden po drugim za wybitne osiągnięcia i występy. Uważam, że Piku jest wyjątkowym filmem. To odważny i porządny film. Nikt nie spodziewał się tego, ale to dobrze, odniósł sukces. Jestem z ciebie dumny Deepika", powiedział Ranveer dziennikarzom na rozdaniu nagród Big Star Entertainment.

Deepika zdobyła dwie nagrody za Piku, dla "Najlepszej Aktorki Roku" i "Najbardziej rozrywkowej aktorki w roli dramatycznej". Ranveer i Deepika są podekscytowani swoim nadchodzącym filmem Bajirao Mastani. Film w reżyserii Sanjay Leela Bhansali trafi na ekrany 18 grudnia.

"Wspaniale jest zobaczyć, jak ludzie uwielbiają nas za Bajirao Mastani. Czuje się wspaniale, mogąc zobaczyć ich miłość, to dobrze spotkać swoich fanów", powiedział Ranveer. Jednak aktor nie zdecydował się wypowiedzieć na temat kontrowersji wokół Bajirao Mastani.



http://static.dnaindia.com/sites/default/files/2015/12/15/404933-346701-ranveer-deepika.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2015-12-17 02:11:58

 piku

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Szwecja.
Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 10901
Aktorka: Deepika/Anushka/Alia/Katrina
Aktor: Shahrukh/Ranveer/Shahid/ArjunK
Duet: Deepika/Ranveer/Shahrukh

Re: Ranveer: 'Jestem dumny z Deepiki; zasłużyła na nagrodę'

Uwielbiam Deepikę, jest moją idolką.. Uważnie śledzę jej karierę. Jest najlepszą aktorką w Bollywood. Potrafi się wcielić w każdą postać, która ma zagrać i robi to w 100%. Duet Deepika-Ranveer przejdzie do historii, jak Kajol-SRK. Przejdzie do historii za tą intensywną chemię, którą potrafią pokazać na ekranie..<3


https://64.media.tumblr.com/3f4f0aade470dc9449640cb1f1c3a4ee/c353c75dd094819c-76/s500x750/0d09c1de27a5cbc4cd7bf3e77602ab78e1c04e81.gifv

Offline

#3 2015-12-17 07:14:31

 jigssaw

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-06-21
Posty: 2781
Aktorka: Deepika, Alia, Kalki
Aktor: Aamir, Ranveer, Abhay
Duet: Deepika&Ranveer
WWW

Re: Ranveer: 'Jestem dumny z Deepiki; zasłużyła na nagrodę'

piku napisał:

Uwielbiam Deepikę, jest moją idolką.. Uważnie śledzę jej karierę. Jest najlepszą aktorką w Bollywood. Potrafi się wcielić w każdą postać, która ma zagrać i robi to w 100%. Duet Deepika-Ranveer przejdzie do historii, jak Kajol-SRK. Przejdzie do historii za tą intensywną chemię, którą potrafią pokazać na ekranie..<3

Nie mogłabym tego lepiej ubrać w słowa!


https://media.giphy.com/media/3XGqkR2pRhRq01Ugte/giphy.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora