Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-11-22 20:59:36

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranveer: 'Priyanka nie chciała zrobić Barijao Mastani'

Ranveer: 'Priyanka nie chciała zrobić Barijao Mastani'



Aktor Ranveer Singh ujawnił, że wcześniej Priyance Chopra nie zależało na byciu częścią filmu "Bajirao Mastani".

W historycznym filmie w reżyserii Sanjay Leela Bhansali, Ranveer wciela się w rolę Peshwa Bajirao, a Priyanka gra jego pierwszą żonę Kashibai, natomiast Deepika Padukone wciela się w postać Mastani.

"Ona (Priyanka) nie chciała zrobić filmu... Powiedziała, że wszyscy są szaleni .. robimy przecież już drugi film z Sanjayem Leela Bhansali. Ale ona szybko się uczy i bardzo szybko dostosowała się do stylu pracy na planie", powiedział Ranveer na premierze trailera 'Bajirao Mastani'.

Bhansali wcześniej pracował z Ranveerem i Deepiką w 'Ram Leela'. To jest drugi raz, kiedy ta trójka znowu pracuje razem.

Ranveer powiedział, że "Bajirao Mastani" wymagało od niego wysiłku emocjonalnego i psychicznego.

"Kiedy pierwszy raz usłyszałem scenariusz, wiedziałem, że będzie to największe wyzwanie w mojej karierze filmowej. Zrobienie filmu wymagało ciężkiej pracy. Włożyłem wiele przygotowań do filmu ... pracujemy nad tym filmem od półtora roku", powiedział

"To było wyczerpujące pod względem emocjonalnym, fizycznym i psychicznym, ale i tym samym czułem się spełniony i wzbogacony o kolejne doświadczenie. Dojrzałem jako artysta i chciałbym docenić tutaj Sanjaya. On czyni mnie lepszym aktorem i mądrzejszym człowiekiem. Mam nadzieję, że sprostałem oczekiwaniom", dodał.

Premiera filmu odbędzie się 18 grudnia.



http://images.indianexpress.com/2015/11/ranveer-priyanka-759.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora