Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-11-13 20:28:27

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka: "Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć Tamasha"

Priyanka: "Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć Deepikę i Ranbira w Tamasha"



Podobnie jak wielu fanów Ranbira Kapoor i Deepiki Padukone, "nie może doczekać się" na swoją ulubioną parę w "Tamasha", aktorka Priyanka Chopra również czeka na ich nadchodzący dramat romantyczny.

Priyankę, którą będzie można zobaczyć u boku Deepiki i Ranveera Singh w historycznym filmie Sanjaya Leela Bhansalego "Bajirao Mastani", na Twitterze dodała wpis, dzieląc się swoimi emocjami na temat obejrzenia "Tamasha", który zostanie wydany 27 listopada.

"Nie mogę się doczekać @deepikapadukone wysyłam ci pozdrowienia .. widzimy się w niedzielę Mastani... Dużo miłości i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Tamasha"

Ranbir i Deepika, którzy kiedyś spotykali się ze sobą, wcześniej pojawili się razem w filmach takich jak “Bachna Ae Haseeno” i “Yeh Jawaani Hai Deewani”.

W filmie w reżyserii Imtiaza Ali, "Tamasha" zobaczymy także Javed Sheikh, Nikhil Bhagat i Faraaz Servaia.

Tymczasem "Bajirao Mastani", który będzie opowiadać historię wojownika Marathów Peshwa Baji Rao I, ukaże się 18 grudnia wraz z filmem Shah Rukh Khana i Kajol - "Dilwale".



http://images.indianexpress.com/2015/11/tamasha-priyanka759.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2015-11-13 20:34:11

 jigssaw

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-06-21
Posty: 2781
Aktorka: Deepika, Alia, Kalki
Aktor: Aamir, Ranveer, Abhay
Duet: Deepika&Ranveer
WWW

Re: Priyanka: "Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć Tamasha"

Deepyanka


https://media.giphy.com/media/3XGqkR2pRhRq01Ugte/giphy.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora