Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-09-20 18:37:49

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Madhur Bhandarkar: 'Wszystko w porządku między mną, a Aishwaryą'

Madhur Bhandarkar: 'Wszystko w porządku między mną, a Aishwaryą, jestem otwarty na współpracę z nią'



Reżyser Madhur Bhandarkar, o którym mówiło się, że pokłócił się z aktorką Aishwaryą Rai w 2011 roku o film "Heroine", twierdzi, że wszystko jest między nimi w porządku i jest on otwarty na współpracę z nią.

"Heroine" trafiał na nagłówki po tym jak Aishwarya, która miała zagrać główną bohaterkę w filmie, zrezygnowała z powodu ciąży.

Madhur, zapytany o obecne relacje z Aishwaryą, odpowiedział: "Mamy dobre i normalne relacje. Jeśli miałbym dla niej odpowiedni scenariusz, to chętnie zaangażowałbym ją do swojego filmu. Dlaczego nie."

Film "Heroine" napotkał na wiele przeszkód, ponieważ po raz pierwszy rola była oferowana Kareenie Kapoor Khan, ale po kilku spotkaniach i dyskusjach na temat scenariusza, miała odrzucić ofertę. Dokładne przyczyny nie są jednak znane.

Później rolę dostała właśnie Aishwarya, a film został ogłoszony na Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2011 roku. Zdjęcia miały rozpocząć się w czerwcu, kiedy nagle Amitabh Bachchan ogłosił wiadomość, że jego synowa jest w ciąży.

Producenci nawet podjęli decyzję o odłożeniu projektu dla dobra zdrowia Aishwaryi.

Kiedy już prawie decyzja została podjęta, Kareena ostatecznie została zaangażowana do filmu, ale nie udało się zarejestrować sukcesu w box office.

"W filmie Heroine chciałem pokazać, supergwiazdę, jej wzloty i upadki, to co się z nią w tym czasie dzieje. Nie żałuję żadnego ze swoich filmów. Jestem wierny temu co robię."

"Heroine powstał przy budżecie Rs 21 crore i zarobił Rs 40 crore. Jestem zadowolony z tego, w jaki sposób film się ukształtował", powiedział wielokrotnie nagradzany reżyser.

O nadchodzącym filmie Aishwaryi - "Jazbaa", powiedział, że spodobał mu się trailer, a nawet na portalu społecznościowym dodał wpis na ten temat. Madhur, znany z filmów skoncentrowanych na kobiecej postaci, jest podekscytowany swoim najnowszym filmem 'Calendar Girls', który przedstawia życie pięciu dziewcząt, które pochodzą z różnych regionów Indii i które zostały wybrane do sesji zdjęciowej kalendarza.

Film 'Calendar Girls' ukaże się 25 września.



http://images.indianexpress.com/2015/09/aishwarya-rai-bhandarkar-759.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora