Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-09-18 17:36:11

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Lara Dutta: 'Żadnej presji, by grać czarujące role'

http://www.bolegaindia.com/images/celebrities/1341224706_lara_dutta_main.jpg

Lara Dutta: 'Żadnej presji, by grać czarujące role'



Aktorka Lara Dutta, która wciela się w 'dziwaczną' postać w "Singh is Bling", mówi, że nie ma presji, by odgrywać role wiodących, uroczych pań na ekranie.

Po urodzeniu dziecka w 2012 roku, Lara zrobiła sobie przerwę od aktorstwa. Teraz jest dumna z powrotu z filmem, w którym zagrają także Akshay Kumar i Amy Jackson.

"Nie ma żadnej presji grania głównej bohaterki lub ukochanej bohatera. Właściwie mogę być aktorką i bawić się dobrze grając świetne role, zapominając o tym, jak wyglądasz, co z fryzurą i z ubraniami", powiedziała Lara.

"Można spojrzeć poza to wszystko i skupić się na aktorstwie. To był dobry czas, aby wrócić z powrotem", powiedziała.

37-letnia aktorka nie ma żadnych problemów z pozostaniem z dala od uroczych, czarujących ról.

"Jest mi z tym całkowicie dobrze (z tym, że nie gram czarujących ról), nie mam z tym żadnego problemu. Dla mnie, jest to swego rodzaju wyzwolenie, że nie ma stałego nacisk na ciebie", powiedziała aktorka.

Lara uważa, że bohaterki filmów hindi są stereotypowe i chce oderwać się od tego.

"Przez ostatnie 10 lat robię właściwie to samo ... Robię czarujące filmy z wyjątkiem jednego lub dwóch filmów - "Billu Barber" ub "Chalo Delhi". Myślę, że bohaterki w filmach hindi są stereotypowe. Miło jest mieć możliwość posiadania tej wolności, aby nie robić tego więcej", powiedziała.

Aktorka twierdzi jednak, że nie znaczy to, że nienawidzi bycia glamour od wielu lat.

"Wywodzę się z branży modelingowej, więc jestem częścią przemysłu modowego. To nie jest tak, że nienawidzę bycia częścią filmu, w którym trzeba wcielić się w czarującą rolę, kobietę glamour. Lubię się dobrze ubierać i dobrze wyglądać", powiedziała Lara.

"Teraz właśnie pojawiła się szansa, by oderwać się od tego... W tym filmie rola jest zupełnie inna."

W filmie 'Singh is Bling' aktorka odgrywa 'dziwaczną' postać o imieniu Emli. "Emli nie ma wyczucia stylu, jest zupełnie inna niż ja; ona jest, szalona, lekko zbzikowana, trochę postrzelona, dziwaczna i śmieszna", powiedziała Lara.

Były królowa piękności ujawnia, że to jej dobry przyjaciel i aktor Akshay, zaproponował jej tę rolę.

"Akshay zadzwonił do mnie mówiąc, że mnie potrzebuje i chce, żebym zagrała postać w 'Singh is Bling'. Moja córka ma już trzy lata ... Tak więc mam czas, zwłaszcza teraz, za chwilę idzie do szkoły", powiedziała Lara.

"Myślałam o znalezieniu czasu na film... To jest zabawny film i szalona postać", powiedziała.

"Singh is Bling" w reżyserii Prabhudheva jest planowana do wydania w dniu 2 października.



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora