Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-09-03 19:40:11

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Anees Bazmee: 'Nie ma zastępstwa za Akshaya Kumar'

Anees Bazmee: 'Nie ma zastępstwa za Akshaya Kumar'



Reżyser Anees Bazmee, który cieszy się na premierę "Welcome Back", mówi, że nie ma w filmie zastępstwa dla aktora Akshaya Kumar.

W 2007 roku, Anees zabawiał publiczność filmem "Welcome" w rolach głównych z Akshayem Kumar, Nana Patekar, Anilem Kapoor, Pareshem Rawal, Ferozem Khan i Katriną Kaif.

Teraz, reżyser powraca ze swoim sequelem "Welcome Back", ale z pewnymi zmianami w obsadzie. W filmie, John Abraham zastąpił Akshaya.

"Nie ma zastępstwa za Akshaya. On jest kompletnym bohaterem, on może zrobić romans, komedię, dramat. On jest wielką gwiazdą. Dla "Welcome Back" mieliśmy całkiem nową historię, więc mamy także w tym miejscu nowego aktora", powiedział Bazmee.

Poza ekranem, Bazmee utrzymuje dobre relacje z Akshayem.

"Oboje mamy dobre relacje ze sobą, czujemy się komfortowo. Szanujemy się nawzajem. Można nawet powiedzieć, że się przyjaźnimy", powiedział.

Bazmee ma nadzieję pokazać "Welcome Back", Akshayowi.

W "Welcome Back" zagrają John Abraham, Anil Kapoor, Shiney Ahuja, Shruti Haasan, Nana Patekar i Paresh Rawal.

"Nie myśleliśmy o sequelu. Ale otrzymaliśmy dobrą odpowiedź na film, było to za każdym razem puszczane w telewizji. Producenci uznali, że to dobry pomysł, aby zrobić sequel, do tego stopnia, że nawet zarejestrowali tytuł dawno temu", powiedział Bazmee.

"Potrzebowałem trochę czasu, aby znaleźć właściwą historię. Potrzebowałem dużo dobrej woli, która była w tej chwili tak cenna. Nie pracuję w pośpiechu nad filmem. Wszystko w swoim czasie, idę do przodu tylko wtedy, gdy scenariusz mnie usatysfakcjonuje", powiedział.

Z oryginalnej obsady w sequelu zobaczymy Nana Patekar, Anila Kapoor, Paresha Rawal.

"Cała trójka jest bardzo utalentowanymi aktorami. Mamy świetne relacje. Nana jest wybuchowy, walczy.., sprzecza się, gdy coś pójdzie nie tak."

W sequelu będzie można zobaczyć także legendarnych aktorów, takich jak Naseeruddin Shah i Dimple Kapadia.

"Nasser jest miłym człowiekiem i bardzo dobrym aktorem. On odgrywa rolą Dona i jestem pewien, że ludzie będą się dobrze bawić oglądając go na ekranie. Z Dimple wspaniale się współpracowało", dodał.

Film będzie również powrotem Shineya Ahuja.

"On jest dobrym aktorem i wykonał dobrą robotę w filmie. W pierwszym dniu zdjęć wydawało się, że jest trochę poddenerwowany, ale nie okazywał tego", powiedział Bazmee.

Premiera sequelu jest zaplanowana na 4 września.



http://images.indianexpress.com/2015/09/akshay-john-759.jpg?w=600



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora