Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-08-26 12:34:14

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Aishwarya: 'Nie czułam się nieobecna w branży'

Aishwarya: 'Nie czułam się nieobecna w branży'



Pełna sala, przywitała Aishwaryę Rai podczas uwolnienia trailera jej nadchodzącego filmu "Jazbaa" w Mumbaju we wtorek (25 sierpnia).

Ubrana na czarno, Aishwraya wyglądała oszałamiająco. Nic dziwnego, że znalazła się w centrum uwagi, a media starały się uchwycić każdy ruch byłej królowej piękności, która wraca do branży filmowej po długiej przerwie podjętej po urodzeniu córki Aaradhyi.

Podczas gdy w mediach co chwilę pojawiały się jakieś pogłoski na jej temat, Aishwarya Rai pozostawała dość powściągliwa w wypowiadaniu się, dlaczego nie zobaczymy jej w nowym filmie, sama zaś nie odczuwała jakoby zerwała z branżą filmową, nie odczuwała też swojej nieobecności.

"Nie czułam się nieobecna w branży. Wszystkie pracujące kobiety zgodzą się ze mną, że czas płynie bardzo szybko, a więc w tym wszystkim nie zastanawiałam się nad filmem będącym moim powrotem na ekrany", powiedziała Aishwarya.

Aishwarya Rai powiedziała także, że na film 'Jazbaa' nie powinniśmy patrzeć jako skoncentrowany tylko na kobiecie.

"Nie rozdzielajmy filmów skoncentrowanych na postaci żeńskiej bądź męskiej. Podejmujemy w filmie pewną narrację i przedstawiamy ją publiczności. Myślę, że widzowie też nie widzą tych filmów jako scentralizowanych tylko na postaci męskiej lub żeńskiej. Widzą go po prostu jako film i on może zadziałać, jeśli ma wspaniałą historię."



http://femaleinstyle.com/wp-content/uploads/2014/12/Aishwarya-Rai-Long-Hairstyles-2015.png



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora