Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Ranbir i Katrina ponownie parą w komedii romantycznej?

#1 2015-07-21 10:15:15

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13854
WWW

Ranbir i Katrina ponownie parą w komedii romantycznej?

Ranbir i Katrina ponownie parą w komedii romantycznej?Ranbir Kapoor i Katrina Kaif, którzy obecnie, według doniesień, są na wakacjach w Pradze, mają być częścią filmu YRF. Choć aktorów zobaczymy niedługo w filmie Anuraga Basu "Jagga Jasoos", Midday podaje, że para będzie prawdopodobnie częścią niezapowiedzianej komedii romantycznej YRF.

Dziennik zacytował źródło, pisząc:

"Obecnie, scenariusz jest opracowany i będzie to najprawdopodobniej komedia romantyczna. Jeśli chodzi o obsadę, Aditya Chopra chętnie współpracowałby z Ranbirem, Katriną i Varunem, ponieważ oni dostosowaliby się do uszczegółowionych postaci. Ale to wszystko zależy od ich dostępności."

Jednak nie doszło do potwierdzenia tej informacji ze strony YRF.

Jeden z ich rzeczników powiedział:

"Nie chcielibyśmy, aby reagowano na spekulacje na temat obsad naszych przyszłych filmów. Poczekajcie na nasze kolejne ogłoszenia filmowe."

Jeśli film dojdzie do skutku z Katriną i Ranbirem, wtedy ta para będzie grała ze sobą po raz trzeci (nie licząc "Jagga Jasoos, przyp. tłum.) na ekranie. Wcześniej byli widziani razem w "Rajneeti" i "Ajab Prem Ki Gazab Kahani”.http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/10/Ranbir-and-katrina.jpg
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://1.bp.blogspot.com/-H4o-0PeBQYo/XiRSSfHG_hI/AAAAAAAAV0M/NzJxHDjPYRQh2zHISPZVJTcUlNgHQQehQCLcBGAsYHQ/s1600/20.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-2oIrHxLX3VU/XiRSOmFIK4I/AAAAAAAAVzs/aPXAFKVCWRI5m4qfr5hpShF8nbxEM7OiQCLcBGAsYHQ/s1600/13.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-nyrq9M2XG-s/XiRSNptQbVI/AAAAAAAAVzk/7g6P5v1yqhYnG_-VcEaT5iq74ubAd5aiwCLcBGAsYHQ/s1600/1.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Plotki
  •  » Ranbir i Katrina ponownie parą w komedii romantycznej?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora