Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-12-21 21:33:18

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka podpisała kontrakt z American Broadcasting Company

http://www.bollymoments.com/wp-content/uploads/2013/10/564095_699422883401276_545663228_n.png

Priyanka podpisała kontrakt z American Broadcasting Company



Priyanka Chopra jest gotowa na swój debiut telewizyjny, jednak nie jakbyśmy przypuszczali dla indyjskiej telewizji. Według DNA, aktorka podpisała kontrakt z jedną z trzech głównych amerykańskich sieci telewizyjnych w USA - American Broadcasting Company (ABC).

Priyanka spotkała się już z Keli Lee, wiceprezes ABC, podczas konferencji SAMMA (South Asians In Media, Marketing & Entertainment Summit) a później pozostała z nią w kontakcie za pośrednictwem swoich agentów. Lee jest rozpoznawalnym nazwiskiem na zachodzie, słynie z wyłapywania prawdziwych talentów i podczas castingów, obsadzania aktorek w mocnych rolach zwłaszcza w takich serialach jak 'Scandal' czy i 'Grey's Anatomy'. Priyanka pojedzie do Los Angeles i tam przez kilka miesięcy, rozpocznie intensywną pracę nad projektem.

Mówiąc o współpracy, Priyanka powiedziała: "Jestem zaszczycona, że podpisałam ten kontrakt. Będzie on kolejnym krokiem w stronę mojego rozwoju, to wielka szansa dla mnie. Jestem fanką ich seriali oraz wielbicielką tego, jak sieć zmieniła obraz telewizji poprzez różnorodność swoich głównych postaci. Ta umowa jest dla mnie kolejnym wyzwaniem, rozwinie jeszcze bardziej moją kreatywność i pozwoli mi być w czołówce rozrywki. Możliwość pracy z tak niesamowitym zespołem do tworzenia nowych koncepcji nie tylko w amerykańskiej telewizji ale również na całym świecie jest niezwykle ekscytująca."


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora