Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-11-05 10:32:31

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranveer: 'Kill Dil może być jednym z przyjemniejszych filmów'

Ranveer: 'Kill Dil może być jednym z przyjemniejszych filmów, do którego kręciłem zdjęcia'



Ranveer Singh, którego będziemy mogli oglądać w filmie YRF - 'Kill Dil', mówi, że świetnie się bawił podczas zdjęć do filmu i jest to chyba najbardziej udany projekt, jaki dotąd zrobił.

Mówiąc o swoim doświadczeniu, Singh powiedział: ''Mieliśmy dużo zabawy podczas zdjęć do tego filmu i myślę, że będzie to przeniesione również na ekran. Najbardziej dominującym aspektem filmu jest zabawa i humor. To film bardzo lekki i wesoły, z mnóstwem piosenek, romansu, to wszystko tworzy intensywną całość.''

"Tak więc jestem bardzo zadowolony z tego, jak to się wszystko potoczyło. Mimo wszystko to nie ma takiego znaczenia, jak to czego doświadczyłem podczas zdjęć do filmu, to wspomnienia, do których z chęcią będę powracał. Myślę, że Kil Dil może być jednym z przyjemniejszych filmów, do którego kręciłem zdjęcia", dodaje aktor.

W filmie reżyserii Shaad Ali, wystąpią także Parineeti Chopra, Govinda i Ali Zafar.



http://2.bp.blogspot.com/-0R0zpwnhMwA/T9Er8lN-01I/AAAAAAAACXY/y2rjP87Yr1c/s400/tumblr_m44a9mh6Ml1qf4zero1_r2_250.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-11-05 12:48:33

 Kahl

Bywalec

Skąd: Mława
Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 513
Punkty: +8
Opis: Why this kolaveri di?
Aktorka: Rani! Madhu! Aish! Deepi! Pri!
Aktor: SRK! Dhanush! Randeep! Abhi!
Duet: SRK/Rani Hrit/Kat Abhi/Ash

Re: Ranveer: 'Kill Dil może być jednym z przyjemniejszych filmów'

Świetnie, że Ranveer dobrze się bawił podczas kręcenia filmu, jak to się mówi: zrobić a się nie narobić

Mam nadzieję, że słowa Ranveera się potwierdzą i film będzie faktycznie przyjemny bo jak na razie po wszystkich promach i piosenkach jakoś tego nie widzę, nie przekonuje mnie to, nie czuję tego czegoś. Miałam duże oczekiwania do tego filmu, zobaczymy może coś z tego będzie. Obyś mnie Ranveer nie zwiódł.. nie chce doświadczyć pierwszego filmu z Twoim udziałem, który mi się nie spodobał. ;(


Aaj... aaj ek hasi aur baant lo... aaj ek dua aur maang lo... aaj ek ansoon aur pee lo... aaj ek zindagi aur jee lo... aaj ek sapna aur dekh lo... aaj... kya pata, kal ho naa ho.

Offline

#3 2014-11-05 13:49:30

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Ranveer: 'Kill Dil może być jednym z przyjemniejszych filmów'

Obsada fajna, bardzo lubię Ranveer, więc czekam na ten film. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora