Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-24 20:37:38

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika: 'Aktorki prosiły Farah o rolę w filmie'

Deepika: 'Aktorki prosiły Farah o rolę w filmie'



Deepika Padukone ujawniła, że inne aktorki prosiły reżyserkę Farah Khan, aby mogły dostać główną rolę w "Happy New Year".

Na pytanie, jak ona sama została podpisana do filmu, Padukone odpowiedziała: "Wydaje się, że wszyscy prosili ją (Farah) i mówili jej, że chcą zrobić ten film. Nie chcę wchodzić w czyjeś kompetencje. Ona jest dla mnie jak matka. Nigdy nie podeszłam do reżysera i powiedziałam mu: [b]"Chcę zrobić film", a zdaje się, że inni tak robią. Farah sama zastanawiała się, dlaczego nie zadzwonię i wyrażę chęci zrobienia filmu. W zasadzie, obie ciągle mówiłyśmy o "Happy New Year" i pytałyśmy siebie wzajemnie "Więc co dalej?"[/b]

"W końcu, pewnego dnia na BBM umieściłam: 'Nawet sam car pyta, kto jest główną bohaterką Happy New Year", mówi Farah Khan.

"Następnie Shah Rukh zapytał mnie, czy chcę zrobić ten film. Powiedziałem mu: "Nie mogę uwierzyć, że to tak długo trwa", dodała Deepika.

Dzisiaj, w piątek "Happy New Year" pojawiło się w kinach. W filmie zagrają również Abhishek Bachchan, Boman Irani, Jackie Shroff, Sonu Sood i Vivaan Shah.



http://oi57.tinypic.com/ehy6x2.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora