Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-06-16 14:47:33

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

A teraz coś na temat odchudzania, bez obaw, że to głupi artykuł z kolorowego czasopisma (których i tak nie czytam:P). Kuzynka mojej znajomej jest dietetyczką i prezentuję, czego się dowiedziałam. Polecam też program "Rozmiar w dół" na Tvn Style - normalny program na temat odchudzania bez żadnych tabletek i wibro action itp.

>>>>>Ważny link do racjonalnego odchudzania się: http://www.belly-dance.pl/forum/showthr … t;<<

No to zaczynamy:
1. Jeżeli myślisz, że jak będziesz jadła mniej to schudniesz to się mylisz. (Mam na myśli głodówkę).
Jeżeli myślisz, że schudłaś 3,4kg to tłuszcz to się mylisz, ponieważ najpierw pozbywasz się wody potem dopiero tłuszcz.

Jeżeli się głodzisz, to możesz jeszcze tyć bo twój organizm będzie magazynował to, co mu dostarczysz, bo będzie wiedział, że szybko nie dostarczysz mu tego, więc to jest jego efekt obronny.
Jeżeli myślisz, że ziemniaki są tuczące to jesteś w błędzie. Nie są one tuczące jeżeli nie są polane sosami, zasmażkami etc. Zawierają więcej witaminy C od jabłka. Są dobre na obrzęki i dobrze oczyszczają organizm.
Staraj się unikać soli, ponieważ ona zatrzymuje wodę w organizmie. Najlepiej zastąpić ją ziołami.
Przy robieniu sałatek nie należy łączyć pomidora i zielonego ogórka, ponieważ zawierają kwasy które w połączeniu ze sobą się niwelują przez co i ogórek i pomidor są "oczyszczone" z witamin i innych.
Kiedyś porównywali różne rodzaje diet: dietę niskokaloryczną, dietę śródziemnomorską i dietę bez węglowodanów. Z czego najgorsza była dieta niskokaloryczna, bo najmniej się schudło, był efekt jojo i organizmowi nie dostarczało się tego co powinno.
Jeżeli myślisz, że jedząc tylko warzywa nie jedząc mięsa schudniesz to możesz być w błędzie. Tyczy się tego co napisałam powyżej, ale również tego, że możesz prze witaminizować swój organizm. Jesteś młoda, w wieku dojrzewania i twój organizm potrzebuje białka, które dostarcza mięso, potrzebujesz tłuszczy a przede wszystkim jak się uczysz to węglowodanów. Twoje posiłki powinny być zrównoważone w te składniki.
Dieta w naszej świadomości to chore odchudzanie i to jest błędne myślenie. Nie czytaj pism kobiecych w których są chore diety i nie sugeruj się różnymi nazwami diet np. dieta plażowa która polega na tym że przez 2 tyg tylko i wyłącznie jesz same owoce bez niczego. Są to głupoty na których się zarabia nie należ do tych debili na których można zbijać kasę! Ludzie jest XXI i jesteśmy na tyle świadomi, że nikt nam głupoty nie będzie wbijał do głowy.
Dieta są to zdrowe nawyki żywieniowe. Radzę w tej kwestii iść do dietetyka.

2. Pij wodę, bo jak nie pijesz wody, organizm szuka jej na wszelkie sposoby a co za tym idą zaparcia. Woda jest dobra na przemiany materii. Tylko nie wody smakowe! Jak już nie lubisz wody to możesz dolać sobie do niej sok lub kilka plasterków pomarańczy, cytryny, mięty lub co wam tylko przyjdzie do głowy.
Tracimy dziennie ok. 3 l wody. Powinniśmy ją uzupełniać bo m.in. skutkiem niedoboru wody w organizmie jest zaburzenie koncentracji. Woda mineralna powinna zawierać ponad 1500mg składników mineralnych w litrze.


Jeżeli jesz posiłki jedz je powoli, żeby organizm nadążał z trawieniem ich.
Również jak masz popijać to tylko przed posiłkiem albo po nigdy nie w trakcie. Bo w żołądku robi się "ciapa" i trudno to strawić.

Zrezygnuj z picia alkoholu, napojów energetyzujących (podwyższają tylko puls, pobudzają to fakt, ale zaburzają koncentracje, potem następuje uczucie zmęczenia) - istna bomba kaloryczna ale też niszczy twoje szare komórki.
Jak masz już pić alkohol to tylko w niewielkich ilościach czerwone wino, które jest zdrowe,reguluje poziom złego cholesterolu, jeżeli się go pije za dużo efekt jest negatywny.

3. Zasada przy posiłkach jest taka, że:
- śniadanie - jak król
- II śniadanie
- obiad - jak książę
- podwieczorek - coś słodkiego się należy w życiu i wcale nie musi być to bomba kaloryczna.
- kolacja - jak żebrak albo wcale. Kolacje powinnaś jest minimum(!) 2h przed pójściem spać.

Nie sugeruj się mitem że po 18 masz nie jeść, to zależy od twojego trybu życia i zależy, co jesz.

Im częściej jesz, tym szybciej organizm będzie spalał. Zaleca się jedzenie 5 posiłków o regularnych porach.
Jedz bardzo powoli, bo wtedy żołądek jest w stanie strawić wszystko.
Nigdy nie jedz posiłków przed telewizorem. Udowodniono, że jak siedzimy przed telewizorem to "się męczymy" i potrzebujemy więcej kalorii. Przyswajalność kalorii przez organizm jest o 40% mniejsza.
Powinnaś jeść dużo błonnika, bo on reguluje prace jelit co ułatwia trawienie przez co oczyszcza organizm z toksyn.
Jeżeli toksyny pozostają w organizmie powoduje to problemy z cera np. trądzik.

Dobre na "zapchanie się" to jabłka, słonecznik, żucie gumy.

A teraz szok: lody wcale nie są złe, możemy je jeść codziennie w małych ilościach tylko nie robiąc z nich bomby kalorycznej przez dodanie czekolady, śmietany i innych rzeczy. Lody zawierają wapń, który sprzyja odchudzaniu i w okresie letnim możemy je jeść codziennie. Smaki, które najwięcej zawierają wapnia to śmietankowe, waniliowe i czekoladowe. Powinno się jeść same lody, bez czekolady, która "zakłóca" rolę odchudzającą lodów.

4. Powinnaś całkowicie zrezygnować z dostarczania organizmowi pustych kalorii czyli: mrożone jedzenie, fast foody (którymi i tak się nie najesz), napoje gazowane w dużych ilościach, możesz jeść słodycze (ale bez przesady!).
Gorzka czekolada jest ok

Powinnaś definitywnie nie brać się za napoje typu "energy drink" - są to tzw. napoje baardzo kaloryczne ale też zawierające dużo kofeiny, po czas ciągłego picia tych napojów organizm będzie wypłukiwany z magnezu, przez co po czasie będziesz się czuć zmęczona a dodatkowo takie napoje zwiększają puls, co nie jest dla nas korzystne.

Jeżeli myślisz że chlebek "tekturkowy" jest fit to jesteś w błędzie, ponieważ jest z niego odsączona woda. Kalorie zostają. Więc nie myśl, że możesz się tym opychać.

Płatki fit nie do końca mogą się okazać fit. Nawet na nich musisz czytać ile zawierają cukru i kalorii. Niektóre te płatki są bardziej kaloryczne od "zwykłych" płatków. Najzdrowsze są płatki pełnoziarniste.

5. Odchudzanie się a fazy księżyca.

Pierwsza kwadra - Podczas tej fazy księżyca można odczuwać też wzmożony apetyt, albowiem organizm pragnie wtedy gromadzić zapasy i lepiej przyswaja pożywienie.
Najlepiej w tym czasie jeść wiele warzyw i owoców, aby oszukać głód i zaopatrzyć organizm w jak najwięcej witamin.

Pełnia - Lepiej jest wtedy jeść mniej, unikać tłuszczu, słodyczy oraz soli - sprzyjającej zatrzymywaniu wody w organizmie.
Pełnia jest złą porą na rozpoczęcie kuracji odchudzającej.

III kwadra - gdy księżyca ubywa.
Niemniej, to doskonała pora na rozpoczęcie odchudzanie lub oczyszczanie organizmu z nadmiaru wody i toksyn.
Porę trzeciej kwadry ksieżyca cechuje dużo szybsza przemiana materii i mniejszy apetyt.
Najlepiej jeść wtedy potrawy obfitujące w błonnik, np. warzywa, brązowy (niełuskany) ryż, kasze, pełnoziarniste pieczywo i ziemniaki.
Warto pić dużo niegazowanej wody mineralnej.

Nów - Jest to dla nas czas gruntownego oczyszczania ze złogów i toksyn - najlepiej jednodniową głodówką.
Nów jest doskonałą porą na rozpoczęcie walki z nałogami, najłatwiej jest wtedy rzucić palenie, ograniczyć spożycie alkoholu lub słodyczy.


więcej na temat księżyca

6. Jeżeli będziesz wszystkiego powyższego przestrzegać to zauważysz że za niedługo twoja przemiana materii polepszy się i zaczniesz gubić kilogramy, ale to nie obejdzie się bez ćwiczeń fizycznych. W tym przypadku też nie powinnaś się sugerować kolorowymi czasopismami tylko wybrać się do trenera, który by dopasował zestaw ćwiczeń do twojego ciała.

Aha jeżeli twierdzisz że masz nadwagę nie sugeruj się tylko wagą, bo waga też dużo nie mówi.
Powinnaś sprawdzić ile twój organizm zawiera tłuszczu Kalkulator tłuszczu w organizmie
Wypadałoby również zmierzyć sobie ilość dobrego i złego cholesterolu, który mamy.

7.  Może niekoniecznie trzeba rezygnować z tego, co się lubi jeść a stworzyć dietetyczną wersję?
Np. dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w patelnię do grilowania. Dodawać mało tłuszczu jeżeli już musimy smażyć. Zamiast smażyć można piec w piekarniku.
Polecam program emitowany na tvn Style "Gotuj i chudnij" oraz "Rewolucja na talerzu".



Ważne!
Chciałabym sobie zastrzec, że wszystko co pisałam są to moje słowa i nie sugerowałam się żadnym artykułem i nie życzę sobie kopiowania tych wiadomości, nie podając tego linka jako link źródłowy. Przepraszam za literówki, ale zapewne ten link będzie ciągle aktualizowany.
Zielonym kolorem są oznaczone nowe informacje.

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2010-12-22 21:49:56)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#2 2009-06-16 15:07:35

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

porady bardzo ważne jak dla mnie
wcześniej zwykle robiłam to co pisali w gazetach co tylko mi naprzątało w głowie a nie dało żadnego efektu
teraz wiem że powinnam iść do dietetyka by mi poradził jaka dieta byłaby dla mnie dobra i czego mi potrzeba w tak młodym wieku.
A przy okazji wybiorę sie także do jakiegoś trenera by wyznaczył mi ćwiczenia które będe mogła zrobić ...
Ruch jest ważny!!!
A co do wody to pijam wyłącznie niegazowaną ... bo taka mi bardziej smakuje .... a jak pijam wode gazowaną to mam uczucie zgagi ... nafdmiernego wydzielenia się soków żołądkowych czego bardzo nie lubie
Czasem zdarzy mi sie na imprezie wypić wodę smakową z czego pózniej pokutuje

A mam pytanie do lodów ?
Czy można je jeść zwłaszcza teraz w okresie letnim ? Czy też zbytnio wpływają na wagę ?

post

Ostatnio edytowany przez Latika (2009-06-16 15:15:00)

Offline

#3 2009-06-16 15:10:41

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Jawharah świetny, mądry post

Offline

#4 2009-06-16 15:19:29

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Moim zdaniem lody mało wpływają na wagę No chyba, że się je przygotowuje z bitą śmietaną, czy coś takiego . Takie zwykłe lody według mne szybko się rozpuszczają. W ogóle ja nigdy nie uważałam, że po słodyczach się tyje, tylko trzeba je je jeść z rozwagą.

Zawsze się tyje, jeżeli je się w nocy, także po 19.00 najlepiej nic już nie jeść albo zdecydować się na jabłko, bo podobno dobrze trawi.

Tutaj w Irlandii jedzenie jest strasznie wysokokaloryczne także ograniczyłam je do minimum, szczególnie nie jem irlandzkiego pieczywa, bo to killer , po nim się najwięcej tyje.
Generalnie, tęsknię do polskiego jedzenia
A najgorsze jest to, że oni tutaj jedzą frytki z octem , także już to zniechęca do zaglądania do McDonalda


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

#5 2009-06-16 16:39:19

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

frytki z octem -- no to muszą potem miec niezłe zaparcia
a swoją droga nie wiem co myślec o tych lodach oczywiście jadam takie kupne tzn ze sklepu najczęsciej są to Big Milki chociaz wiem  że troche kalorii mają w sobie

Offline

#6 2009-06-16 19:57:33

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Hmm co do lodów w okresie letnim czy wpływają jakoś na kalorie niestety nic na ten temat nie wiem, ale wiem że zawierają wapń, który sprzyja odchudzaniu o czym już pisałam. [ Też uwielbiam Big Milki ]
Myślę, że teraz w okresie letnim masz pewność że w sklepach są "świeże lody" więc myślę, że warto z tego korzystać ;]

Dla przeciętnej nastolatki dzienne zapotrzebowanie kalorii to chyba 2000-2500 o ile mnie pamięć nie myli, więc że tak powiem:
"po cholere liczyć kalorie , skoro jesteśmy młode, chodzimy byle gdzie więc to spalimy, nawet jak się śmiejemy to spalamy kalorie przy całowaniu też "
Nie mam zamiaru stać się jakąś ortoretyczką, która chodzi z tabelą kalorii

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-06-16 20:10:01)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#7 2009-06-19 16:30:42

Shruti

Robi postęp

status 12502425
12502425
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 261
Opis: Kuch kuch hota hai :applause:
Aktorka: Rani i Kajol :)
Aktor: SRK, Saif i Abhishek
Duet: Kajol i SRK

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Ja to bym wolała trochę przytyć a nie schudnąć

Offline

#8 2009-06-21 12:29:18

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Shruti napisał:

Ja to bym wolała trochę przytyć a nie schudnąć

To już inny temat ; ]
Widać należysz do rzadkości ; ]


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#9 2009-07-01 13:08:30

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Co do lodów to dowiedziałam się, że w okresie letnim powinnyśmy je jeść codziennie, bo one odchudzają.
Odchudzają te lody, które są na bazie mleka takie smaki jak: waniliowe, śmietankowe i czekoladowe.
Więc lody mają znaczenie dla naszej wagi, widać korzystne znacznie


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#10 2009-07-03 19:07:42

Shruti

Robi postęp

status 12502425
12502425
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 261
Opis: Kuch kuch hota hai :applause:
Aktorka: Rani i Kajol :)
Aktor: SRK, Saif i Abhishek
Duet: Kajol i SRK

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Jawharah napisał:

Co do lodów to dowiedziałam się, że w okresie letnim powinnyśmy je jeść codziennie, bo one odchudzają.
Odchudzają te lody, które są na bazie mleka takie smaki jak: waniliowe, śmietankowe i czekoladowe.
Więc lody mają znaczenie dla naszej wagi, widać korzystne znacznie

Jej! Myślałam, że lody sprawiają, że się tyje...
Przecież są takie tłuste... 

A tak w ogóle to jest wiele ludzi, którzy chcą przytyć - uwierz mi...

Jawharah muszę Ci przypomnieć, żebyś edytowała posty!

Ostatnio edytowany przez Shruti (2009-07-07 14:29:08)

Offline

#11 2009-07-12 14:31:37

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Shruti napisał:

Przecież są takie tłuste... 

Jawharah muszę Ci przypomnieć, żebyś edytowała posty!

Kto Ci powiedział, że są tłuste? Jak je jesz z czekoladą, ze śmietaną, rurkami tak wtedy są tłuste, ale jak jesz tylko te lody, które są na bazie mleka bez tych wszystkich dodatków to są niskokaloryczne i zdrowe.

Ok, ok będę edytować posty


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#12 2009-07-12 15:18:09

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

O kurczę! To super sprawa z tymi lodami
Czyli najlepiej jeść te włoskie, z automatu, tak?
Hmm, to się w sumie dobrze składa, bo włoskie są moimi ulubionymi lodami

Kiedyś też czytałam w jakimś poradniku psychologicznym, że silna wola najwięcej może zdziałać, bo można się zaprzeć w sobie i cały czas powtarzać jak mantrę - będę chudsza, schudnę. To podobno bardzo pomaga, bo wywiera się wpływ na całe ciało, łącznie z psychiką, która z resztą współpracuje z tym ciałem.
Ja teraz jak jem jakiś posiłek, to sobie powtarzam, że nie przytyję, nie przytyję, a schudnę. Jakoś nie tyję, trzymam się wagi 53 kg, ale chciałabym jednak zrzucić do tych 50, ładniej to wygląda


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

#13 2009-07-14 23:08:14

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Iza napisał:

O kurczę! To super sprawa z tymi lodami
Czyli najlepiej jeść te włoskie, z automatu, tak?
Hmm, to się w sumie dobrze składa, bo włoskie są moimi ulubionymi lodami

Kiedyś też czytałam w jakimś poradniku psychologicznym, że silna wola najwięcej może zdziałać, bo można się zaprzeć w sobie i cały czas powtarzać jak mantrę - będę chudsza, schudnę. To podobno bardzo pomaga, bo wywiera się wpływ na całe ciało, łącznie z psychiką, która z resztą współpracuje z tym ciałem.
Ja teraz jak jem jakiś posiłek, to sobie powtarzam, że nie przytyję, nie przytyję, a schudnę. Jakoś nie tyję, trzymam się wagi 53 kg, ale chciałabym jednak zrzucić do tych 50, ładniej to wygląda

Czy ja wiem, czy włoskie są na bazie wapnia
Zgadzam się z Tobą w 100% wiara czyni cuda. Przede wszystkim polega to na tym, aby uwierzyć w siebie, że można tego dokonać
Co do tego zdania, że chcesz zrzucić do tych 50 przeczytaj pierwszy post jeszcze raz jest zakutalizowany. Wszystko, co jest zielone to nowe info. Czytaj regularnie pierwszy post
Nie liczy się tylko waga!, fakt jest ważna lecz nie najważniejsza ale też ilość tłuszczu w organizmie i ilość cholesterolu tego dobrego nad tym złym. Jeżeli spożywasz więcej tłuszczy zwierzęcych (które są źródłem tego złego cholesterolu) niż tych roślinnych to za jakiś czas twój zły cholesterol LDL będzie górował nad HDL.
Aha i zapamiętaj sobie, że jak schudniesz pierwsze 3 (od 3 do 4kg) i myślisz, że spaliłaś tłuszcz to się mylisz, bo pierwsze co uchodzi z twojego organizmu, to nadmiar wody

Ostatnio edytowany przez Jawharah (2009-07-17 15:41:37)


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#14 2010-02-27 14:29:11

 mira

Robi postęp

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 359
Aktorka: Kajol, Deepika, Priyanka
Aktor: SRK, Hrithik, Shahid
Duet: SRK/Kajol

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Bardzo fajny artykuł.
A odnosnie lodów, to czytałam gdzieś, że dlatego odchudzają, ponieważ wyziębiają organizm i to mobilizuje ciało do ogrzania. Dlatego.

Offline

#15 2010-07-08 15:26:32

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Z mojej strony  mogę dodać tylko ,że jestem w trakcie eksperymentowania z czerwona herbatą.Prawdopodobnie stosowana 3 razy dziennie sprawia cuda.
Ściągnęłam różne opinie i mnóstwo dziewczyn było jednego zdania-czerwona herbata to niezły  spalacz  tłuszczu.
Poza tym ruch ,ruch i jeszcze raz ruch.Polecam STEP-UP-tam idzie się nieźle wypocić.


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

#16 2010-10-15 18:38:42

 Jawharah

Wkręca się

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 129
Punkty: +7
Aktorka: Kajol, Priyanka ,Preity
Aktor: nie ma sie na kogo ponapalać:P
Duet: Preity i Saif

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Czasem sobie piję czerwoną herbatę ale czy ona spala tłuszcze.. Hmm nie piję jej regularnie więc tego nie zauważyłam.

Kolorem zielonym są nowe informacje - miłego czytania


"Kariera jest piękna, ale do niej nie przytulisz się w zimną noc" Marilyn Monroe

Offline

#17 2011-09-19 15:09:47

 oliwkabollywood

Zaczyna się rozkręcać

37898046
Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 775
Opis: Uwielbiam Bollywood
Aktorka: Aishwarya Rai i Kareena Kapoor
Aktor: Shah Rukh Khan,Shahid Kapoor
Duet: Kareena Kapoor i Shahid Kapoor
WWW

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

wow świetne porady na pewno skorzystam

Offline

#18 2012-08-21 17:03:28

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Ja schudłam sporo na diecie Kopenhadzkiej, ale tego, co przeżyły moje paznokcie,włosy i skóra, nie komentuję


Polecam za to zdrową dietę, ruch i kosmetyki wyszczuplające


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#19 2012-08-21 18:02:34

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Bahryan A znasz dietę, która by mi kilka kilogramów dodała? Bo "siedzenie i jedzenie oraz minimalny ruch" nic nie pomaga.
Nie ukrywam, kilka kilo by mi się przydało.


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

#20 2012-08-21 18:30:50

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Polecam wpisać w google: dieta na masę

Bo fastfoody nic nie dają, tu trzeba inaczej kalorie rozłożyć


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

#21 2014-09-05 18:59:31

 Asooran

Robi postęp

51593598
Skąd: Lublin, Nałęczów
Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 332
Opis: asuran-ka-pyaar.blogspot.com
Aktorka: Anushka Shetty|Katrina
Aktor: SRK|RamCharan|Harshvardhan
Duet: Akshay&Sona
WWW

Re: Jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

a ja tam nie będę się odchudzać, i tak jem mało, a ważę 65 kg przy 167 cm wzrostu
jak dla mnie masakra - jestem taka gruba! ale nie zamierzam rezygnować z ulubionego jedzenia (nie chcę jeść mniej!!!)
słodyczy nie jem bo nie lubię, więc już duży +
muszę się za bieganie i ćwiczenia na rzeźbę zacząć wykonywać, bo jedyne co mi we mnie przeszkadza to duże uda i brzuch
więc tak...
ale ciekawa notka


http://i67.tinypic.com/2hn01lt.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora