Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-10-10 13:57:43

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Wszystkie artykuły, wywiady razem

Kiedyś był taki post, pozwolę go sobie znowu założyć.

=====================================================================

Informacja ogólna:


Om Shanti Om Jest to hinduski, bollywoodzki film  Farah Khan. W rolach głównych Shah Rukh Khan i Deepika Padukone. Partytura filmu i ścieżka dźwiękowa zostaną napisane przez muzyczny duet, Vishal-Shekhar z lirykami przez znanego poetę, Gulzar. Posiedzenia muzyczne dla filmu ostatnio były trzymane przy Madrasie. Zdjęcia do filmu jest załatwiona przez V. Manikandan podczas gdy redagowanie jest załatwione przez Shirish Kunder, obydwa kto wcześniej pracować z Shahrukh Khan w Main Hoon Na. Film opiera się na reinkarnacji. Kręcenie filmu zaczęło się w styczniu 2007 w różnych częściach Indii. Premiera 9 Listopada 2007 (w święto Diwali)...


Język: Urdu/Hindi
Gatunek: Romans, Dramat, Akcja.
Miejsce kręcenia:
* Miasto Filmowe, Mumbai, Maharashtra, India
* Filmistan Studios, Mumbai, Maharashtra, India
* Yash Raj Studios, Mumbai, Maharashtra, India
Dystrybutor: Red Chillies Entertainment



Obsada:
    * Shahrukh Khan...... Om
    * Deepika Padukone......Shanti (pokój)
    * Shreyas Talpade
    * Malaika Arora
    * Javed Sheikh (Pakistan)
    * Arjun Rampal

Występy specjalne (jako oni sami):
    * Preity Zinta
    * Aishwarya Rai
    * Rishi Kapoor
    * Sushmita Sen
    * Subhash Ghai
    * Karan Johar
    * Amitabh Bachchan
    * Abhishek Bachchan
    * Hrithik Roshan
    * Rani Mukerji
    * Anisa Hasan
    * Zayed Khan
    * Arbaaz Khan
    * Dino Morea
    * Ritesh Deshmukh
    * Aftab Shivdasani
    * Rekha.
    * Shabana Azmi
    * Kajol
    * Priyanka Chopra
    * Shilpa Shetty
    * Lara Dutta
    * Vidya Balan
    * Amrita Arora
    * Juhi Chawla
    * Saif Ali Khan
    * Sanjay Dutt
    * Salman Khan
    * Dharmendra
    * Jeetendra
    * Tusshar Kapoor
    * Mithun Chakraborty
    * Karisma Kapoor
    * Tabu
    * Urmila Matondkar
    * Sunil Shetty
    * Govinda
    * Bobby Deol
    * Vishal Dadlani


ps. Długa będzie w napisach lista specjalnych podziękowań


Zespół
    *reżyser: Farah Khan
    *scenariusz: Farah Khan
    *Historia: Farah Khan
    *Dialogi: Abbas Tyrewala
    *Muzyka:Vishal-Shekhar
    *Zdjęcia:V. Manikandan
    *Montaż:Shirish Kunder
    *Chereografia: Farah Khan
    *lirycy: Gulzar



Ciekawostki:
* Farah Khan poświęciła projekt "Happy New Year!!!" na rzecz tego filmu.
* Renowned Composer A.R.Rahman wycofywał się z tego filmu ponieważ T-Series nie zgodziła się dzielić prawa autorskie muzyki z nim i lyricist.
* Renowned Composer Pyarelal z Laxmikant Pyarelal duet będzie kompozytorem występującym gościnnie dla tego filmu
* 30 z najgorętszych gwiazd Bollywoodu wystąpi gościnie w piosenkach tego filmu


Powyższe informacje są przetłumaczone przez Ewelina2111 z wikipedia.com

=========================================================================
Magia lat 70-tych w Om Shanti Om


Pyarelal ponownie roztoczy swoją magię. Utalentowany kompozytor został poproszony o napisanie jednej z piosenek do nowego filmu Farah Khan, Om Shanti Om.
Po tym, jak A.R. Rahman zrezygnował ze skomponowania muzyki do tego filmu, pałeczkę przejęło duo Vishal-Shekhar. To właśnie oni zaprosili Pyarelala do współpracy, proponując mu napisanie piosenki w stylu lat siedemdziesiątych, kiedy to przypadał okres niezwykłej popularności dua Laxmikant-Pyarelal.
Co na to pani reżyser? "To był pomysł Vishala i Shekhara. I bardzo mi się spodobał. Pyarelal to muzyczna ikona lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, a pierwsza połowa mojego filmu toczy się właśnie w latach siedemdziesiątych. Jaki artysta mógłby więc lepiej odwzorować tamte czasy w piosence?"
W nagraniu piosenki wzięła udział cała orkiestra, chociaż był problem ze znalezieniem odpowiednio dużego studia, tak by pomieściło wszystkich muzyków.
"W ten sposób nagrywano piosenki zanim nastała ta nowa era, w której muzykę generuje małe pudełko."


źródło: www.bollywood.pl

========================================================================

Prawa do dystrybucji filmu z Shah Rukhiem Khanem Om Shanti Om pobiły rekord sprzedaży nawet z video ze ślubu stulecia AbhiAsh. Cena produkcji w reżyserii Farah Khan już osiągnęła niebagatelną kwotę Rs 55 crore. Trwa wyścig między największymi dystrybutorami, który z nich przebije konkurencję korzystniejszą ofertą. O prawa do filmu walczą Studio18, Sony i Adlabs.

Analityk rynku Amod Mehra wyjawia, że te trzy firmy starają się o wyłączną dystrybucję na terenie Indii, za granicą, poprzez telewizje satelitarne, prawa audio i video na 10 lat. Kwota jaką oferują przewyższa nawet ofertę złożoną Nikhilowi Advaniemu za Salaam-E-Ishq. A była to pierwsza tego rodzaju oferta, która zamknęła się sumą Rs 42 crore.

Om Shanti Om na razie osiągnął cenę Rs 55 crore. Skoro więc budżet filmu zamknął się kwotą Rs 15 crore, Shah Rukh zarobi Rs 40 crore. Dystrybutorzy nie zważają na wysokość oferty, chcą za wszelką cenę pokonać konkurencję. Cała branża śledzi wyniki negocjacji. Jaką końcową kwotę osiągnie SRK za Om Shanti Om?

Przedstawicielka Adlabs Pooja Shetty nie chciała dzielić się szczegółami prowadzonym negocjacji, a nawet potwierdzić, że takowe mają miejsce. Powiedziała jedynie, że nie zaproponowali kwoty Rs 55 crore.

Dlaczego Om Shanti Om jest tak gorącym przedmiotem pożądania? Ponieważ żaden z dystrybutorów poza Yash Raj (Chopras) i Dharma (Karan Johar) nie zatrudnił dotąd SRK. Inne firmy nie mają takiej mocy, wystarczających środków i atrakcyjnej oferty, by zrealizować film z SRK. Dlatego tak rzadko gwiazdor występuje w filmach innych wytwórni.

Skoro więc nie stać ich na zrealizowanie filmu mogą zakupić gotowy już obraz, to jak spełnienie marzeń. Nareszcie film z nieosiągalnym gwiazdorem. Dlatego dystrybutorzy prześcigają się w podbijaniu oferty. Nazwisko króla Bollywood daje im prestiż i gwarancję zwrotu kosztów.

Na razie negocjacje trwają. SRK potwierdza, że nie sprzedał jeszcze praw do OSO. Zajmę się tym dopiero po zakończeniu zdjęć czyli pod koniec miesiąca. Na razie żadne prawa do filmu, muzyki itp. nie zostały nikomu sprzedane. Zainteresowani są Adlabs, Sony i Studio 18, ale nie ma jeszcze decyzji.


by: Katrina

źródło: www.bollywood.net.pl

==========================================================

Nie będzie występu Amira w piosence w Om Shanti Om

Aamir Khan otrzymał propozycję występu w piosence do filmu Om Shanti Om razem z grupą ponad 30 najwięszych bollywoodzkich gwiazd ostatnich dekad. Farah Khan marzyła, by w nowej produkcji pojawili się po raz pierwszy razem tacy aktorzy jak Sanjay Dutt , SRK, Aamir, Salman Khan oraz Saif Ali Khan. Aamir ostatecznie wycofał się z występu tłumacząc to pracą nad swoim reżyserskim debiutem w filmie Taare Zameen Pe/Par.

Aamir stwierdził ponadto, że udział w piosence do OSO opóźniłby nie tylko prace nad Taare Zameen Pe, ale także wpłynąłby na wstrzymanie zdjęć do remake'u Ghajini .


by: Katrina

ŹRódło: www.bollywood.net.pl


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2007-10-10 20:50:10

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wszystkie artykuły, wywiady razem

ja tez pozwole sobie wrzucić swoje 3 grosze ( część była już zamieszczona  w tym temacie zanim znikł )

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Wywiady


Mohabbat Man czyli Shah Rukh Khan to nowe wcielenie megagwiazdora w filmie Om Shanti Om. SRK nosi nawet przypominający słynny kombinezon Supermana, czerwony strój. Gwiazdor ostro trenuje. Trzy miesiące temu przeszedł na specjalną dietę, bogatą w proteiny, by poprawić strukturę swoich mięśni. Dodatkowo codziennie ćwiczy na siłowni.


Jego trener Prashant potwierdza, że SRK trenuje, by wyglądać młodziej i mieć wyrzeźbioną sylwetkę. "Rola wymaga, by wyglądał na silnego, wysportowanego mężczyznę. Przez 4 dni w tygodniu ostro ćwiczy. Ja głównie pracuję nad wyglądem jego ramion i klatki piersiowej."

Trener przygotował dla niego specjalną dietę. "Na jego dietę składają się potrawy z kurczaka, jajek, sałaty. Bierze także suplementy w postaci różnych shaków, które pomagają budować strukturę mięśni."

Ćwiczenia nie mogą być zbyt mocne ze względu na kłopoty SRK z kręgosłupem i niedawną kontuzję kolana na planie filmu Chak De India. Jedno jest pewne, w Om Shanti Om zobaczymy Shah Rukha, jakiego jeszcze nie znaliśmy.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

"Goła klata nie jest moją kartą przetargową"

Mówi Shahrukh Khan w wywiadzie po pierwszym wystąpieniu topless w "Om Shanti Om". Właśnie wyszły promosy "Om Shanti Om" Shahrukha i trudno nie zauważyć aktora w obnażonym blasku jego six - pack i szczupłego, bogatego i opalonego ciała. Tutaj aktor mówi o swoich mięśniach, byciu porównywanym do Salmana Khana i o tym, że nie będzie całował swoich partnerek w filmie.
# Teraz, kiedy wystąpiłeś z gołą klatą, rozbierzesz się kiedyś cały?
Nie. Nie zrobię niczego, w czym nie będę się czuł komfortowo. Wiem, że źle czułbym się w pewnych rzeczach, więc ich nie robię.
Tak samo ze scenami miłosnymi i całowaniem. Nigdy nie całowałem się w filmie i nie zrobiłbym tego nawet dzisiaj.
# Jak bardzo byłeś otwary na pomysł wystąpienia z obnażoną klatą?
Farah (Khan) i ja przedyskutowaliśmy mój wygląd w piosence Dard - E - Disco, ale powiedziałem jej, że nakręcę ją tylko, jeśli uda mi się zbudować ciało o dobrej prezencji. Takie było założenie.
Om Shanti Om to film o gwiazdach w 2007 - 08 roku, gdzie każdy ma dobre ciało, więc to część postaci.
# Żadnych zastrzeżeń przez wystąpieniem z nagą klatą?
Nie. Pomysł zakładał dobrze wyglądające ciało i wszyscy się na to zdecydowali. Powiedzieli, że wygląda przyjemnie i miło, dodali do filmu, a ja do postaci. Wszyscy zgodziliśmy się, że było dobrze.
#Więc jak to zrobiłeś?
Zrobiłem sobie kilka miesięcy przerwy, ćwiczyłem codziennie, kontrolowałem dietę, jadłem dużo aminów i wypracowałem six - pack. Aminy to czystsza forma protein, które pomagają w szybszym budowaniu mięśni.
#Czułeś się dziwnie podczas kręcenia piosenki?
Chociaż to film Farah i mojej produkcji, nigdy nie robiłem czegoś takiego, więc na początku czułem się dziwnie.
Na początku byłem nieśmiały, ale potem ludzie z tego żartowali.
Pokazałem Hrithikowi kilka zdjęć i mnie dopingował, więc było w porządku. Wstydzę się też tańczyć.
#Ile zajęło ci zbudowanie ciała?
Zajęło mi od dwóch i pół do trzech miesięcy. Ćwiczyłem przez ostatnie trzy lata. Moje ciało nie musiało wyglądać na okrągłe i muskularne. Miało być po prostu szczupłe. Pracowałem nad mięśniami brzucha całkiem sporo w Londynie i kontrolowałem jedzenie. To bardzo ważne, żeby kontrolować dietę i na szczęście dla mnie nie jestem łakomczuchem. Od dzieciństwa zawsze jadłem prosto. Jem grillowane dania na minimum oleju lub roti, trochę ryżu i tandoori.
#Będziesz teraz utrzymywał mięśnie?
Tak. Chciałbym utrzymać wypracowane ciało i mięśnie brzucha. Jestem za stary, żeby próbować budować mięśnie.
Podczas kręcenia Chak De grałem w hokeja. Teraz zacząłem grać w piłkę nożną. Gry to najlepszy sposób na utrzymanie takiego ciała.
# Z nowym ciałem uważasz, że jesteś hot?
Nigdy tak o sobie nie myślałem. Nie jestem próżny. Wielu ludzi sądziło, że wyglądałem sexy w Chak De, ale to nie znaczy, że będę zawsze się tak pokazywał. Jeśli wygląd sprawdza się w filmie, to dobrze. Nie będę brał udziału z sesjach zdjęciowych albo reklamach bez ubrań, bo to nie role, które gram. Goła klata nie jest moją kartą przetragową.
# Jak twoje nowe ciało podoba się Gauri i dzieciom?
Lubią je. Mój syn (Aryan) bardzo je lubi. Właściwie ma takie ciało - dobrze zbudowane i szczupłe, bo uprawia sport.
# Będą porównania z Salmanem.
Pokazałem swoje ciało Salmanowi. Zachęcał mnie i pomagał mi. Na początku, gdy zacząłem ćwiczyć, poprosiłem Prashanta, żeby wziął wskazówki od Salmana. Mówi mi, co robić. Sanju i Hrithik też dali mi dużo wskazówek. Nie może być porównania z Salmanem. Jest ojcem chrzestnym kulturystyki - raczej Dadasaheb Phalke kulturystów w Indiach, bo sprawił, że kraj uświadomił sobie, czym jest kulturystyka. Nie jestem taki dobry, jak on. Salman ma fantastyczne ciało.
# Którzy aktorzy dobrze się rozbierają?
Salman, Hrithik, John Abraham i Arjun Rampal. Robią to od lat i z łatwością.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

FARAH KHAN :Srk szanuje moją przyjaźń i robi wiele rzeczy dla mnie..
Których nie zrobił jeszcze dla żadnej innej osoby
SRK powiedział mi, że zdejmie swoją koszulę tylko wtedy jeżeli jego ciało będzie w dobrej kondycji, więc odłożyliśmy kręcenie tej piosenki na 3 miesiące.
Film został nakręcony i skończony w czerwcu ale piosenki kręciliśmy pod koniec sierpnia .
W te 3 miesiące SRK pracował bardzo ciężko.
Powiedział, mi że on będzie mieć six - pack ale teraz on ma 8 – pack

SRK:Byłem aktywny przez 15-16 lat ale ludzie czują, jak on mógł być aktywny?, i myślą że jestem chłopcem z plakatu, śpiewającym tylko„Tujhe Dekha” z moimi wyciągniętymi ramionami Czy też tak jak w MHN, gdzie dalej kontynuowałem wyciąganie moich ramion..;p
W końcu zdałem sobie sprawę, że od tej pory mój wiek ciągle wzrasta, sprawiedliwie tak jak wiek bohaterów których gram, tak samo bohaterki z którymi gram zaczynają odsłaniać coraz więcej pomimo iż przybywa im lat.
Więc pomyślałem, że w wieku 40 lat również zacznę coś odsłaniać.
Więc obnażyłem moje muskuły, mięśnie brzucha, i pokazałem trochę ciała w tym filmie.
Jest inny problem, który miałem, ponieważ większość z moich kierowników jest mężczyznami, i przeważnie mężczyźni nie są podnieceni mną …
A tu w końcu otrzymałem kierownika, który jest kobietą, która gorączkuje i ekscytuje się moim ciałem.
Zwykle bohaterzy pokazują swoją najwyższą połowę, a ja pokazałem swoją dolną połowę w tym filmie.....

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


KASA
1)Opłaca się być Shah Rukh Khanem, bardziej dziś niż kiedykolwiek przedtem! Dlaczego? Ponieważ Shah Rukh jako aktor-producent zarabia pieniądze jak nikt jeszcze! W bardzo realistycznej ocenie, produkcja jego filmu \'Om Shanti Om\', w której jest gwiazdką , musi kosztować ok.. 35 crore . A jeżeli chodzi o dochody to jest kilka wielkich korporacji zainteresowanych ogólnoświatowym prawem rozpowszechniania filmu, kierowanym przez Farah Khan, ale najwyższa oferta została przedstawiona przez tv Eros i kształtuje się w granicach 55 crore. Zwiększa to o około . 6 do 8 crore dla praw audio i innego ,14-15 crore dla tv satelitarnej i innych elektronicznych praw, i w ten sposób stawka urosła do ponad 75 crore na samym początku, jeszcze przed premierą! To oznacza, że nastąpi podwojenie inwestycji lub nawet o więcej milionów rupii indyjskich.

Ta arytmetyka sprawia, że inni najwięksi aktorzy szaleją. Podobno, ich para zdecydowanie prowadzi co i tak podwyższa ich już wysokie ceny w rankingach bollywodzkich. Ale każdy musi rozumieć jakieś rzeczy zwłąszcza całę to zamieszanie dotyczące Shah Rukh Khana i \'Om Shanti Om\'. Bowiem jeden jest tylko Shah Rukh a popularność Khana zagranicą jest niezrównana. Dlatego, cena SRK oraz jego sława dla zagranicznego i światowego kina, o jedynym a nie innym bohaterze śnią fanki . Po drugie, w tv satelitarnej i DVD również, Shah Rukh Khan jest królem i on nie ma żadnej bliskiej konkurencji. Mając tą matematykę, to nie jest opłacalne dla Shah Rukh Khana używać w filmie jakiegokolwiek innego banneru niż jego własny. Oczywiście, wyjątki dla bliskich przyjaciół jak Karan Johar i Aditya Chopra zawsze zostaną zrobione.

2)Prawa do dystrybucji filmu z Shah Rukhiem Khanem Om Shanti Om pobiły rekord sprzedaży nawet z video ze ślubu stulecia AbhiAsh. Cena produkcji w reżyserii Farah Khan już osiągnęła niebagatelną kwotę Rs 55 crore. Trwa wyścig między największymi dystrybutorami, który z nich przebije konkurencję korzystniejszą ofertą. O prawa do filmu walczą Studio18, Sony i Adlabs.

Analityk rynku Amod Mehra wyjawia, że te trzy firmy starają się o wyłączną dystrybucję na terenie Indii, za granicą, poprzez telewizje satelitarne, prawa audio i video na 10 lat. Kwota jaką oferują przewyższa nawet ofertę złożoną Nikhilowi Advaniemu za Salaam-E-Ishq. A była to pierwsza tego rodzaju oferta, która zamknęła się sumą Rs 42 crore.

Om Shanti Om na razie osiągnął cenę Rs 55 crore. Skoro więc budżet filmu zamknął się kwotą Rs 15 crore, Shah Rukh zarobi Rs 40 crore. Dystrybutorzy nie zważają na wysokość oferty, chcą za wszelką cenę pokonać konkurencję. Cała branża śledzi wyniki negocjacji. Jaką końcową kwotę osiągnie SRK za Om Shanti Om?

Przedstawicielka Adlabs Pooja Shetty nie chciała dzielić się szczegółami prowadzonym negocjacji, a nawet potwierdzić, że takowe mają miejsce. Powiedziała jedynie, że nie zaproponowali kwoty Rs 55 crore.

Dlaczego Om Shanti Om jest tak gorącym przedmiotem pożądania? Ponieważ żaden z dystrybutorów poza Yash Raj (Chopras) i Dharma (Karan Johar) nie zatrudnił dotąd SRK. Inne firmy nie mają takiej mocy, wystarczających środków i atrakcyjnej oferty, by zrealizować film z SRK. Dlatego tak rzadko gwiazdor występuje w filmach innych wytwórni.
Skoro więc nie stać ich na zrealizowanie filmu mogą zakupić gotowy już obraz, to jak spełnienie marzeń. Nareszcie film z nieosiągalnym gwiazdorem. Dlatego dystrybutorzy prześcigają się w podbijaniu oferty. Nazwisko króla Bollywood daje im prestiż i gwarancję zwrotu kosztów.
Na razie negocjacje trwają. SRK potwierdza, że nie sprzedał jeszcze praw do OSO. Zajmę się tym dopiero po zakończeniu zdjęć czyli pod koniec miesiąca. Na razie żadne prawa do filmu, muzyki itp. nie zostały nikomu sprzedane. Zainteresowani są Adlabs, Sony i Studio 18, ale nie ma jeszcze decyzji.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Kolejny artykuł

13 września 2007 (Sawf News) - Shah Rukh Khan nie tylko wylał dużo potu lecz także włożył swoje serca do Darde Disco, nowej piosenki z jego nowo nadchodzącego filmu Om Shanti Om. Utwór stworzony przez Vishal Bhardwaj móze być ulubionym utworem królującym na parkietach w święta listopadowe(Diwali) i noworoczne. To kamień! Połączenie tła deserowego, arabskiego bicie nocy, w otoczeniu giętkich i krętych tancerzy skąpo ubranych w złotym świetle uderzającym do głowy, zmieniając się z czerwonego i niebieskiego tła ze sporadycznym wybuchem lśniących fajerwerków i wody, z której najpierw się wynurza by potem zostać przez nią oblanym.To wszystko stwarza surrealistyczny wizerunek, który wpłynie na ciebie i na pewno go polubisz i upajać się bedziesz tym co widzisz i słyszysz.To nowy styl Shah Rukh Khana, oczywiście, że możemy go nazywać metrosexual ale Shah Rukh jest także bardziej odmłodzony - sześć mięśni brzucha , marszczone powierzchnię kręgosłupa i mięśnie ramion i dłuższe włosy ale mniej ciała! Jeśli to nic jeszcze to jest spojrzenie że Anil Kapoor, radość istnego fryzjera męskiego gdy to podchodzi do włosów klatki piersiowej,bowiem nigdy nie mógł ich nabyć. Shah wyjaśnia że ciężką pracę, którą włożył w nabywanie nowego stylu: w\" Om Shanti Om zawdzięcza temu że dobrze się bawi w bohatera aż do dziś. Czułem, że każdy, w świecie filmowym oczekuje spojrzenia sexy cool i my zdecydowaliśmy się na to spojrzenie.\" Ciekawie, Khan był w przedsiębiorstwie Sania Mirza gdy powiedział to w Bombaju, a było to w środę, 12 Sep 2007.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Inne znalezione i przetłumaczone


W pierwszym etapie kręcenia filmu, który trwał dla nich przez miesiąc, olbrzymi zbiór mieszkał na lądowisku dla helikopterów. Pełnomocnik producenta filmu, Sanjeev Chawla, zbudował pięć poczekalni gwiazdorskich -dla całej obsady i ekipy która pracowała pomimo chłodu na zewnątrz od wczesnego ranka do ciemnej nocy. I to jest to co nazywamy hojnością!

W głównych wyczynach kaskaderskich które miały być grane przez dwie osoby będące na planie, Shah Rukh upierał się by jego wyczyny kaskaderskie mógł sam zagrać. Być tym kto leci w powietrzu, albo skacze przez ogień! Wszystko z miłości do Om Shanti Om!

Wszyscy ci fani którzy pokochali Kajol i Shah Rukh w Kuch Kuch Hota Hai w tym wcieleniu tak więc będzie tak , że Farah odtworzy znowu te czary. Zobaczymy ich razem na jednej z licznych scen tanecznych Tak to na pewno będzie super – uderzająca para potrząsającą nogami razem, i to kolejny raz!

Zgadnijcie kto, odwiedził kręgi Omu Shanti Om ostatnio? To nie był nikt inny poza Abhishekhiem Bachchanem. Który ma występ gościnny w tym filmie. Tak naprawdę, wykonał komiczną serię scen, która trzymała członków załogi w uśmiechach. To jest coś co musicie zobaczyć.

SRK zobaczymy romansujacego z dwiema pięknymi bohaterkami ubranymi w szyfonowe suknie na tle Alp Szwajcarskich. Jeżeli zastanawiasz się, kto to ? to z pewnością w Om Shanti Om, są to śliczne panie Dia Mirza i Amisha Patel! I to jest to co nazywa się pakietem gwiazd


Sam incydent ocieplenia sercowego nadażył się podczas, kiedy Mithun Da kręcił za darmo piosenki. Gdy tylko wszedł cała załoga zaczęła gwizdać i oklaskiwać.To fakt, jego popularność była tak bardzo entuzjastyczna że go prawie oblekli. Każdy chciał mieć obraz pstryknięty z nim- i zgadnijcie kto pstrykałz nim kilka zdjęć?King Khan z nim ! To słodkie!

Zgadnijcie kto zostanie dostrzeżony po przerwie czterech lat -w w tym filmie?! Tak więc, to nie jest nikt inny poza olśniewającą Karisma Kapoor! Ona będzie potrząsać nogą ze Shah Rukh Chan. A nawet była całkiem zdenerwowana stanąć przodem do kamery po takiej długiej przerwie. Ale jak zwykle, udzieliła doskonałego ujęcia ponieważ załoga zagrzała ją do walki .

Jest wiele dróg, w którymi Farah Khan zrobiła produkcję z ‘Om Shanti Om’ co było bardzo specjalnym doświadczeniem dla jej całej obsady i załogi. Jedni z nich mogą posiadać tylko - nadane przez nią i mające osobisty charakter Koszulki dla każdego od usługujacych chłopców do Gwiazd filmu. I zgadnijcie co te koszulki mówią, “ Ty uczyniłeś to wielkim- Om Shanti Om.” Więc jeśli widzisz, jak ktoś nosi czarną koszulkę z bawełnianym złotym napisem w ten sposób, wiesz skąd on pochodzi

Deepika Padukone została polecona przez swojego kierownika Farah Khan ( to jej dalsza kuzynka), która obejrzała wszystkie super przeboje kinowe z lat 70 - i pomogła przygotowywać się jej do roli jako gwiazda filmowa tego okresu.

Czy wiedzieliście że, zanim ostatni wizerunek fryzury Shah Rukh został rozstrzygnięty dla pierwszej połowy filmu, musiał wypróbować mnóstwo innych fryzur popularnych bohaterów 70 . Lista obejmowała Amitabh Bachchan, Vinod Khanna, Shashi Kapoor i Rajesh Khanna. I wyglądał zachwycająco w większości z nich.

Czy wiecie że sekret tajemnicy doskonałych 6-packów-abs Shah Rukh to efekt jego ciężkiej pracy! Podczas gdy kręcił ujęcia dla piosenki Dard-E- Disco, miał prowizoryczną salę gimnastyczną urządzoną na planie i podczas przerw w pracy na zewnątrz i w środku scen ćwiczył! Skoro to jest co nazywamy - Poświęceniem!

Zgadnijcie co się zdarzy kiedy Shah Rukh Khan, Salman Khan, Saif Ali Khan i Sanjay Dutt – gdy zdejmą swoje marynarki, stojąc na barze i tańcząc razem!! Uff! Fajerwerki!!!

To dokładnie co zdarzy się gdy cztery byczki kręciły ujęcia dla duzej grupy tanecznej w Omie Shanti Om! Tłum był wprost oszalały! Właśnie wzrok tych facetów tańczących razem wysłał całą załogę, i tłum w amok!!! Gwiazdy urządzały sobie bal tańcząc dla pełnej wigoru podstawionej publiczności!! I to jest to co nazywamy gorące i rzadko zdarzające się!!!!

Wiedzieliście, że Om Shanti Om będzie pierwszym ze swojego rodzaju filmem, w którym prawie cała załoga gwiazd będzie grała role w filmie. To dzięki staraniom Farah Khan, która ponoć prosiła o interwencję w tej sprawie Shah Rukha. Dobrze więc lista jest nieskończenie długa, z DOP, do całej Reżyserii , od pełnomocnika producenta, stylisty włosów, do art director aż po Spot Boys. To wszystko tam jest!!
Niemal możecie sobie wyobrażać zabawę przy takiej obsadzie i ilośći ludzi i gwiazd!
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Troszke leci spoilerem ..

Pierwszą rolę którą gra SRK to rola niższego rangą artysty estradowego nazywanego Om w przemyśle filmowym w latach 70, który zostaje zabity przez zazdrosnego kolegę. Druga rola będzie mieć taki sam charakter ale Om odrodzi się już jako Om Kapoor. Ale to odrodzenie się Oma to przede wszystkim dlatego by mógł w przemyśle filmowym zostać jego najwyższą gwiazdą. Kapoor i Ghai zagoszczą na ekranach w scenie w której Om Kapoor (SRK) wygrywa najlepszą nagrodę aktora i oni będą mu oddawać trofeum…....

Offline

#3 2007-10-10 22:03:03

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Wszystkie artykuły, wywiady razem

Monibuni dziękuje Ci serdecznie za dodanie czegoś od siebie, jeśli możesz to podawaj zródło bo potem mamy nieprzyjemnosci.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#4 2007-10-11 20:50:34

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wszystkie artykuły, wywiady razem

Namaste oki postaram się poprawić

"Goła klata nie jest moją kartą przetargową" z forum  http://www.shahrukh.fora.pl
Tekst orginalny:
http://www.mid-day.com/hitlist/2007/sep … 163706.htm

Farah Khan o przyjażni z SRK -przetłumaczone przeze mnie
http://pl.youtube.com/watch?v=tz7Kds1e-5A

Przedostatnia notka (tłumaczona przeze mnie) pochodzi z
http://www.omshantiomfilm.com/

pozdrowionka for all

Offline

#5 2007-10-11 21:04:51

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Wszystkie artykuły, wywiady razem

Dzięki serdeczne pewnie się sporo namęczyłaś z tym tłumaczeniem. Ja też trochę tłumaczę wiec wiem jak to schodzi. Choć w sumie przecież to zależy od tego jak dobrze znasz język


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#6 2007-10-12 18:44:48

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: Wszystkie artykuły, wywiady razem

Witam ponownie rzeczywiśćie Ash tłumaczenia jak to tłumaczenia najgorzej jednak nie ze słówkami
tylko z tym zeby całosc  razem brzmiała jakoś sensownie ;)pozdrowionka
a to przetłumaczone przezemnie

Rywalizacja pomiędzy OSO i Saawariya

Om Shanti Om i Saawariya obydwa mają ważne znaczenie ponieważ walczą między sobą dwa wybitne filmy roku, Saawariya i Omu Shanti Om,
mają duże szanse zmienić i pobić wszystkie dotychczasowe zasady marketingu filmowego w Indiach. Zarówno filmy te mają premierę 9 listopada
jak i dystrybutorzy prowadzili agresywną kampanię reklamową. Shah Rukh Khan poprzez swoje mięśnie brzucha -6-pack w Omie Shanti Om są
używane by wabić przedewszystkim  publiczność. W Saawariya, Ranbir i Sonam Kapoor, potomkowie dwóch znamienitych bollywoodzkich rodzin,
zostaną okrzyczane filmy jako apogeum. Ale konkurencja na rynku filmy jest nieustępliwa. Ponieważ w Om Shanti Om, Farah Khans podjęła
dyrektorskie śmiałe przedsięwzięcie, ma poparcie Shah Rukh i jego  Red Chillies Entertainment , Saawariya ma kierownika Sanjay Leela Bhansali
przy sterze z hollywoodzkim studiem Sony Pictures popierającym go. Podobno, Sony Pictures, koproducent Saawariya, przydzielił Rs 200 milionów
dla filmu na rozgłos. To nie jest zadziwiające ponieważ hollywoodzki dystrybutor jest znany z wyśrubowanych budżetów marketingowych na filmy.
Sony zwolniło 750 kopii Saawariya  w Indiach i innych 800 całościowo w zeszłym miesiącu. Żaden indyjski film nie ma takiego szerzącego się
pierwszego spojrzenia. Budżet marketingowy na Om Shanti Om nie jest znany, koszt filmu jest poinformowany być Rs 350 milionów podczas gdy
Saawariya została zrobiona przy budżecie Rs 400 milion.

http://www.omshantiom.org/news/category/om-shanti-om/

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Om Shanti Om  tytułowa piosenka z 30 gwiazdami DEEWANGI (prezenty)

30 gwiazd przedstawianych w piosence zatytułowanej Deewangi z Shahrukh Khan na czele w  Om Shanti Om
gdzie zaskoczył  wszystkich  King Khan tym że obdarował ich wszystkich pasjonującymi i drogimi prezentami
rozumianymi jako symbol miłości. Odkąd wszystkie gwiazdy odmówiły płatnych występów finansowych przez
Shahrukha wysłał on wszystkim kosz zawierający drogie zegarki z międzynarodowego przedsiębiorstwa,
dla którego SRK jest ambasadorem marki, oraz Nokia N-series telefon komórkowy, złote monety,
Om Shanti Om T-shirty, i mający osobisty charakter list napisany przez SRK i Farah Khan.

Dharmendra, Jeetendra, Mithun Chakraborty, Rekha, Shabana Azmi, Salman Khan, Saif Ali Khan,
Rani Mukerji, Kajol, Preity Zinta, Sanjay Dutt, Govinda, Karisma Kapoor i Bobby Deol, między innymi,
mają wystąpić w piosence. Jednakże, wszyscy z nich zrobili piosenkę bezpłatnie. Shah Rukh,
dziękował im, wysłając im prezent doceniający każdego osobiście.

http://www.omshantiom.org/news/category/om-shanti-om/

pozdrowionka dla boollymaniaków

Offline

#7 2007-11-23 18:57:21

SteveFox

Bollyamator

13155789
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 76

Re: Wszystkie artykuły, wywiady razem

Nie minął miesiąc od premiery a Om Shanti Om już jest niewyobrażalnym Hitem na całym świecie.
Look :
http://www.youtube.com/watch?v=1O3ZKhDJhes

Offline

#8 2008-06-08 17:59:59

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Wszystkie artykuły, wywiady razem

Monibuni, gratuluję Ci wytrwałości w tłumaczeniu. Mnie się taka robota dość szybko nudzi
Filmik bardzo fajny, cóż, OSO było od początku skazane na sukces

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora