Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Preity
  •  » 'Mówi kłamstwa i bezpodstawne zarzuty' Ness Wadia o skardze Preity

#1 2014-06-15 19:17:42

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

'Mówi kłamstwa i bezpodstawne zarzuty' Ness Wadia o skardze Preity

'Mówi kłamstwa i bezpodstawne zarzuty' Ness Wadia o skardze Preity Zinty



Biznesmen Ness Wadia twierdzi,że Preity składa fałszywe zarzuty dotyczące molestowania seksualnego na niej przez Ness Wadia.

"Jestem w szoku,zarzuty i skargi przeciw mnie są całkowicie fałszywe i bezpodstawne." Ness powiedział Times Now.

"To jest obrzydliwe,że będę się zniżał do tego poziomu z uwagi na mediów." dodał.

Jak wcześniej informowaliśmy Preity złożyła skargę na policji Marine Drive w Mumbaju. W swojej skardze Preity oznajmiła, że dnia 30 maja podczas meczu pomiędzy Chennai Super Kings i Kings XI Punjab, Ness ją molestował, groził i pastwił się nad nią na stadionie Wankhede w południowych Indiach.

Twierdzi ,że gdy była w pawilonie Garware oglądała mecz Ness podszedł do niej, chwycił, pociągnął ją i użył obraźliwych słów. Preity skargę złożyła dopiero w czwartek ponieważ przez ten czas była poza miastem.

Natomiast Ness twierdzi,że był otoczony przez ochroniarzy w tym czasie.

"Powiedziała kłamstwa i bezpodstawne zarzuty. Jak mogłem molestować Preity Zinta, gdy w tym czasie byłem otoczony przez ochroniarzy", powiedział Ness w kanale informacyjnym.

Po złożeniu skargi przez aktorkę Ness będzie oskarżony na mocy paragrafów 354 (atak lub użycie siły przeciw kobiecie z zamiarem gwałtu), 504 (zamiar zniewagi z prowokowaniem naruszenia spokoju), 506 (kara za zastraszanie) i 509 (słowa,gest lub czynność obrażającą godność kobiety).

Preity i Ness są współwłaścicielami zespołu IPL Kings XI Punjab, swój 5-letni związek zakończyli w 2011 roku.


http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories//march09/090528024017_pretty-ness.jpg



PreityZinta.ubf.pl by Asha


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Preity
  •  » 'Mówi kłamstwa i bezpodstawne zarzuty' Ness Wadia o skardze Preity
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora