Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

#1 2014-06-11 19:12:06

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?



Sanjay Dutt ma na swoim koncie kilka udanych filmów, jego prawdziwe życie było równie ciekawe. Aktor jest powszechnie szanowany przez fanów i kolegów z branży, znany wszystkim jako Sanju baba. Pojawiły się ostatnio doniesienia, że jego żona Manyata Dutt planuje film biograficzny o życiu swojego męża Sanjaya. Jeśli wierzyć ostatnim pogłoskom, projekt może nabrać zupełnie nowego wymiaru, gdyż reżyser i producent Raj Kumar Hirani rzekomo zgodził się wyprodukować film, a rola Sanjaya Dutt została zaoferowana nikomu innemu jak Ranbirowi Kapoor.

Według źródeł, zaraz po tym jak Raju Hirani zakończy pracę z Aamirem Khan nad "PK", rozpocznie on pracę nad nowym projektem. Sanjay Dutt jest znany jako jeden z ulubionych aktorów Hiraniego i ma także swoją rolę w filmie "PK". Sanjay i Hirani mogą pochwalić się świetną współpracą, razem zrobili dwa całkiem fajne przeboje kinowe, takie jak "Munna Bhai MBBS" i "Lage Raho Munna Bhai". Trzecia część serii Munna Bhai była w trakcie produkcji, ale z powodu odbywania kary w więzieniu przez Sanjaya Dutt, projekt został wstrzymany. Źródło dodaje, że Ranbir Kapoor jest bardzo podekscytowany nowym projektem i jest zadowolony, możliwą współpracą z taką osobowością jaką jest Raj Kumar Hirani. Źródło głosi: "Pisanie scenariusza rozpoczęte. Raju i Ranbir cieszą się na wspólną pracę i są ze sobą w stałym kontakcie." Ranbir podziela również dobre stosunki z samym Sanjayem. Pracowali razem w przeszłości, w reklamie. Zanim jeszcze Sanjay poszedł do więzienia, Ranbir regularnie ćwiczył na siłowni, używał nawet jednego z cennych motocykli Sanjaya Dutt do przejażdżki. Chociaż ani Hirani ani Ranbir nie wypowiedzieli się w tym temacie, należy się spodziewać oficjalnego ogłoszenia.

Żona Sanjaya będzie ściśle związana z projektem jako koproducentka filmu. Siostra Sanjaya - Priya Dutt, ma pewne obawy co do tego projektu, bo co jeśli projekt zostanie zlekceważony i niewłaściwie przyjęty? Może to mieć bardzo negatywny skutek. Ona jednak wierzy w pracę Raj Kumara Hirani i jest szczęśliwa, że to Ranbir zagra główną rolę. Sanjay Dutt miał w swoim życiu kilka wzlotów i upadków. Od przedwczesnej śmierci matki i pierwszej żony, pobytów w więzieniu, po kilka delikatnych kwestii, które mogą być zbyt trudne do przedstawiania na ekranie. Jednak sądząc po umiejętnościach osób zaangażowanych w projekt, możemy spodziewać się tylko najlepszego.




http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/93/17/d9/9317d9a1d45f1df55c00405953dd61c3.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-06-11 20:13:09

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

Nie wydaje mi się, aby życiorys kryminalisty zasługiwał na nakręcenie o tym filmu.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#3 2014-06-11 20:59:18

ANIX

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 37

Re: Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

Sanju jest przede wszystkim świetnym aktorem. I nie nazywałabym go kryminalistą!!! (choć odsiadka za nielegalne posiadanie broni jest). Ja jestem przeciwko z innych powodów. 1. Kręcenie filmu o żyjącej osobie nie jest zbyt dobrym pomysłem. Żeby choć Sanju był sędziwym staruszkiem a tak, za wcześnie. Bo film nie będzie mógł w pełni pokazać prawdziwie wszystkich aspektów. 2. Ranbir w roli Sanju? Too chyba żart. Lubię Ranbira, ale on kompletnie do tej roli nie pasuje. Jeżeli już to powinni zatrudnić kogoś mało znanego.

Offline

#4 2014-06-12 00:22:01

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

Życie Sanjaya to fajny scenariusz. Jednak jakoś mi Ranbir do roli Sanjaya nie pasuje...

Offline

#5 2014-06-12 07:10:53

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

Ranbir jako Sanjay ? Nie bardzo podoba mi się ten pomysł...zobaczymy jak to wyjdzie.

Offline

#6 2014-06-12 09:31:14

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

Nie wydaje mi się ten film dobrym pomysłem, Sanjay jeszcze nie przechodzi na emeryturę. A po drugie Ranbir kompletnie do tej roli nie pasuje.


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#7 2014-06-15 11:52:42

 shahrukhkajol12

Bollymaniak

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 1635
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan & Kajol
WWW

Re: Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?

Już nie mieli o kim nagrać filmu?


https://33.media.tumblr.com/368aaaba41849b7156139e0ff3f1559e/tumblr_mzlz2a18t11sh37hno1_500.gif https://31.media.tumblr.com/76e55bb9ad38207b8c2d746929aad9f4/tumblr_mqx8p9goSm1s5gy8uo1_500.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ranbir Kapoor wcieli się w rolę Sanjaya Dutt w filmie biograficznym ?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora