Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-04-13 16:04:29

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika: 'Mam nadzieję, że Ranveer i Ja zrobimy lepszy film...'

Deepika: 'Mam nadzieję, że Ranveer i Ja zrobimy lepszy film niż Ram Leela'



Aktorka Deepika Padukone jest szczęśliwa, że jej chemia na ekranie z Ranveerem Singh jest doceniana przez publiczność, ale gdyby znowu przyszło im razem zagrać to chciałaby, aby ten film był lepszy niż 'Ram-Leela'.

Po sukcesie 'Ram-Leela', Ranveer i Deepika stali się najbardziej poszukiwaną parą w Bollywood.

"Myślę, że chemia, którą Ranveer i Ja przedstawiliśmy w tym filmie naprawdę zadziała i po prostu się spodobała. Myślę też, że chemia jest tym czymś co dwoje aktorów wprowadza do charakteru postaci."

"Oboje mieliśmy szczęście, że staliśmy się częścią tak silnej historii o miłości, która miała silne postaci i tak świetnego reżysera jak Sanjay Leela Bhansali. Mam nadzieję, że jeśli otrzymam jakikolwiek film razem z Ranveerem będzie równie dobry a nawet lepszy niż Ram-Leela", powiedziała Deepika w ekskluzywnym wywiadzie.

Na pytanie, czy aktorka jest podekscytowana współpracą z Ranveerem w głośnym projekcie Bhansalego 'Bajirao Mastani', Deepika odpowiedziała: "Wciąż pracujemy nad szczegółami. Jedyny film o którym mogę mówić to następny projekt Imtiaza Ali z Ranbirem Kapoor. Zaczniemy zdjęcia do niego w lipcu. Poza tym istnieje kilka filmów, które są w przygotowaniu, ale nic nie zostało jeszcze sfinalizowane."

"Bajirao Mastani" to długo oczekiwany i starannie przygotowywany projekt Sanjaya Leela Bhansalego. Film ten planował zrobić już 15 lat temu z Aishwaryą Rai Bachchan i Salmanem Khan, ale wkrótce po premierze "Hum Dil De Chuke Sanam", ich związek przeszedł kryzys i długo czekano na ich powrót, ale to nigdy się nie stało. Po "Ram Leela", projekt reżysera w końcu doczeka się realizacji, filmowiec podpisał Deepikę i Ranveera do filmu.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się pod koniec tego roku.

Deepika jest zadowolona z obecnego wizerunku kobiet w filmach i cieszy ją fakt, że powstają filmy z silnymi bohaterkami takie jak chociażby 'Queen' z ogromnym sukcesem w kasie.

"Myślę, że jest to świetny czas dla aktorek w Bollywood. Dawno minęły czasy, gdy aktorki były traktowane tylko jako rekwizyt. Istnieje kilka naprawdę ciekawych scenariuszy, a w filmach pojawiają się aktorki grające kilka naprawdę mocnych ról. W filmach, które zrobiłam, grałam silne postacie kobiet", powiedziała.

Aktorka mówi, że jej rodzice są dumni z jej sukcesu w Bollywood, ale jej ojciec uważa, że musi poprawić się w kontrolowaniu swojego gniewu. "Myślę tak samo. Jeśli mój ojciec tak mówi, muszę go słuchać."

Deepika rozpoczęła karierę jako modelka i zadebiutowała w filmie u boku Shah Rukh Khana - 'Om Shanti Om'. W ciągu ostatnich dwóch lat, zagrała w kilku udanych filmach. Aktorka zagrała w takich hitach jak: Cocktail, Race 2, Yeh Jawani Hai Deewani, Chennai Express i Ram Leela.

"Moi rodzice są bardzo szczęśliwi i dumni z mojej pracy. Oni uwielbiają wszystkie moje filmy. Ponieważ wszystkie moje postaci były tak odmienne, nie mogli naprawdę wybrać jednej swojej ulubionej. Były czasy, kiedy moja matka mówiła, że Ram-Leela był naprawdę dobry, ale z kolei mój ojciec uważał, że to Chennai Express był dobry. Jednak mój ojciec powtarza, że mam jeszcze długą drogę do przebycia.", powiedziała aktorka.



http://s4.firstpost.in/wp-content/uploads/2014/04/DEE_NEW_RANVEER_FB.gif



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-04-13 22:14:55

 mira

Robi postęp

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 359
Aktorka: Kajol, Deepika, Priyanka
Aktor: SRK, Hrithik, Shahid
Duet: SRK/Kajol

Re: Deepika: 'Mam nadzieję, że Ranveer i Ja zrobimy lepszy film...'

Po Om Shanti Om nie przepadłam za nią. Teraz to jedna z moich ulubionych aktorek. Wydaje się bardzo naturalna i skromna.

Offline

#3 2014-04-14 11:43:11

 Ayanna

Bollyamator

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 41
Aktorka: Priyanka, Deepika, Katrina.
Aktor: Aamir Khan, Shahid, Ranbir.

Re: Deepika: 'Mam nadzieję, że Ranveer i Ja zrobimy lepszy film...'

Deepika jest jedną z moich ulubionych aktorek więc cieszy mnie fakt, że jest taka ambitna Jednak nie przepadam za Ranveerem... Strasznie mnie irytuje i nie umiem dokładnie powiedzieć dlaczego...

Offline

#4 2014-04-14 14:11:55

Panchali

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 53
Aktorka: Deepika, Priyanka
Aktor: Hrithik, John, Ajay
Duet: Kajol-Ajay, SRK-Priyanka

Re: Deepika: 'Mam nadzieję, że Ranveer i Ja zrobimy lepszy film...'

Czytając poszczególne newsy, mam wrażenie że niektóre osoby poza tym forum nie mają innego życia.


http://photos3.meetupstatic.com/photos/event/9/b/2/0/event_66099712.jpeg

Offline

#5 2014-04-19 17:59:24

Milena

Bollyamator

Zarejestrowany: 2014-04-19
Posty: 11

Re: Deepika: 'Mam nadzieję, że Ranveer i Ja zrobimy lepszy film...'

Deepika to przyszła Królowa Bollywood

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora