Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

#1 2014-02-28 17:29:20

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk



Sonam Kapoor, znana jako ikona mody Bollywood, był postrzegana jako działaczka polityczna w filmie "Raanjhana". Zgodnie z doniesieniami, aktorka ma ponownie wcielić się w rolę Pani polityk w niezatytułowanym jeszcze filmie, opartym na książce Anuji Chauhan pod tytułem 'Battle For Bittora'. Aktorka zagra główną bohaterkę o imieniu Sarojini lub Jinni (jak w książce).

Jest to opowieść o miłości między dwoma początkującymi politykami, którzy pomimo miłości konkurują ze sobą w wyborach.

Sonam mówi, że jest fanką książek Anuji i podziwia jej silne kobiece postaci w tym Zoyę Solanki z "Zoya Factor".

Ojciec Sonam, doświadczony aktor Anil Kapoor wyprodukuje ten film, do którego zdjęcia mają rozpocząć się około września-października tego roku.

Według doniesień, aktor nie został jeszcze sfinalizowany, a na liście znajdują się takie nazwiska jak Imran Khan, Aditya Roy Kapur i Sidharth Malhotra.

Źródło zbliżone do aktora, powiedziało: "Pan Anil zatrudnił już dwóch pisarzy - Parveza Shaikh i Jasmeet Rei, aby rozpocząć prace nad scenariuszem."

Będzie to trzeci film aktorki oparty na książce, po "Saawariya" i "Aisha".

Sonam rozpoczęła karierę w Bollywood u boku reżysera Sanjaza Leela Bhansali pracując nad jego filmem, "Black" w 2005 roku. Zadebiutowała w 2007 roku z filmem Bhansalego "Saawariya", u boku Ranbira Kapoor. .Chociaż film nie osiągnął większego sukcesu w box-office, występ Sonam przyniósł jej nominację do Nagrody Filmfare za Najlepszy Debiut aktorski.

Później aktorka zagra w filmie dramatycznym "Delhi-6" w 2009 roku i osiągnęła swój pierwszy sukces komercyjny z komedią romantyczną "I Hate Luv storys" w 2010 roku. Następnie zagrała w dwóch udanych filmach w 2013r. - "Raanjhanaa" i docenionym przez krytyków filmowych, "Bhaag Milkha Bhaag". Sonam zdobyła pochwały za rolę w "Raanjhanaa" i wielokrotnie została nominowana w kategorii najlepsza aktorka na kilku uroczystościach.

Poza aktorstwem, Sonam wspiera również liczne organizacje charytatywne, jest dobrze znaną gwiazdą kilku marek i produktów. Zdobyła międzynarodowe uznanie jako rzecznik francuskiej marki kosmetycznej, L'Oréal.

Stylowa aktorka ma uznanie także w świecie mody, jest uwielbiana za swoje niepowtarzalne poczucie stylu i w rezultacie, przykuwa uwagę międzynarodowych projektantów.



http://zns.india.com/upload/2013/7/14/sonam300.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-02-28 21:05:26

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Myślę, że Sonam w roli Pani polityk będzie świetna

Offline

#3 2014-02-28 21:19:24

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Zapowiada się ciekawy film, Sonam w roli Pani polityk jak dla mnie brzmi świetnie.

Offline

#4 2014-02-28 21:53:34

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Zapowiada się ciekawie.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#5 2014-03-01 13:20:15

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Pasuje do Sonam rola polityka, myślę że efekt będzie super


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#6 2014-03-03 14:50:39

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

To się nazywa rodzinny biznes. Ojciec wszelkimi siłami ułatwia córce ścieżkę kariery, specjalnie dla niej wyprodukuje ten film. Żenada.

Ostatnio edytowany przez Summer (2014-03-03 14:51:10)


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#7 2014-03-03 22:53:48

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Dokładnie tak samo np Aamir wyprodukował debiut Imraana.  A i Aamirowi początki kariery też jak najbardziej ułatwiała jego rodzina (QST napisał i wyprodukował mu brat, a wyreżyserował kuzyn).
Rozumiem Summer, że wobec swych ulubionych aktorów zastosujesz podobną ocenę takich praktyk?^^

Znaczy nie lubię Sonam i aktorka z niej żadna, ale nepotyzm i rodzinne układy są w bolly na porządku dziennym (także wśród 'Perfekcjonistów', a przecież ponoć z nich należy brać przykład, nie?)

Offline

#8 2014-03-04 10:31:49

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

mariola napisał:

Dokładnie tak samo np Aamir wyprodukował debiut Imraana.  A i Aamirowi początki kariery też jak najbardziej ułatwiała jego rodzina (QST napisał i wyprodukował mu brat, a wyreżyserował kuzyn).
Rozumiem Summer, że wobec swych ulubionych aktorów zastosujesz podobną ocenę takich praktyk?^^

Znaczy nie lubię Sonam i aktorka z niej żadna, ale nepotyzm i rodzinne układy są w bolly na porządku dziennym (także wśród 'Perfekcjonistów', a przecież ponoć z nich należy brać przykład, nie?)

Doskonale wiemy, że nepotyzm w tym przemyśle jest tak silnie zakorzeniony, że może za 100 lat coś się zmieni w tym względzie. Ja jednak bardzo cenię ludzi "z poza układu", którzy udowodnili swój talent i odnieśli sukces pomimo braku wsparcia. Przeważająca większość aktorów dostała się do tej branży w wiadomy sposób: po plecach rodziców itp. Zdarza się, że tak jak w przypadku wspomnianego Aamira udowodnili, że oprócz nazwiska mają też ogromny talent, więc nie mam zamiaru takich ludzi potępiać, gdyż naprawdę  dobrych aktorów w Bolly jest jak na lekarstwo. Irytuje mnie jednak usilne popieranie członków rodziny, które talentu aktorskiego nie przejawiają jak np. Sonam.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#9 2014-03-04 13:54:21

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

No cóż, moim zdaniem Imran wiele lepszym 'aktorem' od Sonam nie jest, a robi karierę głównie dzięki nazwisku i wyglądowi (czyli z podobnych powodów jak ona ) Dwa filmy, które przyniosły mu największą sławę wyprodukował mu wujek i nikt nie powiedział, że to koniec Aamirowego wspierania siostrzeńca. Czyli -jak to określasz - żenady
A co do

naprawdę  dobrych aktorów w Bolly jest jak na lekarstwo

jak najbardziej się zgadzam, z tym, że nie umieściłabym Aamira w gronie tych aż najlepszych. Ci są przeważnie mniej popularni (nie mają takiego gwiazdorskiego statusu) - i to tez jest problem tego przemysłu.

Offline

#10 2014-03-04 14:35:20

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

mariola napisał:

A co do

naprawdę  dobrych aktorów w Bolly jest jak na lekarstwo

jak najbardziej się zgadzam, z tym, że nie umieściłabym Aamira w gronie tych aż najlepszych. Ci są przeważnie mniej popularni (nie mają takiego gwiazdorskiego statusu) - i to tez jest problem tego przemysłu.

W takim razie może zdradzisz mi kogo uważasz za najlepszych aktorów?

Ostatnio edytowany przez Summer (2014-03-04 14:52:50)


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#11 2014-03-04 22:36:59

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Summer napisał:

mariola napisał:

A co do

naprawdę  dobrych aktorów w Bolly jest jak na lekarstwo

jak najbardziej się zgadzam, z tym, że nie umieściłabym Aamira w gronie tych aż najlepszych. Ci są przeważnie mniej popularni (nie mają takiego gwiazdorskiego statusu) - i to tez jest problem tego przemysłu.

W takim razie może zdradzisz mi kogo uważasz za najlepszych aktorów?

Napisz Mariola, ja z chęcią sięgnę po dobre filmy z dobrymi aktorami...

Offline

#12 2014-03-05 08:08:31

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Myślę, że oglądacie filmy z nimi, tylko rzadko zwracacie na nich uwagę, bo to nie oni są zwykle 'gwiazdami' tych filmów. Na tym polega ten paradoks.
Np. najbardziej utalentowany z  Khanów, Irrfan, ma równocześnie najsłabszą pozycję  (jest najmniej 'popularny') i bollywood rzadko oferuje mu główne role.

Offline

#13 2014-03-05 09:48:36

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

mariola napisał:

Myślę, że oglądacie filmy z nimi, tylko rzadko zwracacie na nich uwagę, bo to nie oni są zwykle 'gwiazdami' tych filmów. Na tym polega ten paradoks.
Np. najbardziej utalentowany z  Khanów, Irrfan, ma równocześnie najsłabszą pozycję  (jest najmniej 'popularny') i bollywood rzadko oferuje mu główne role.

Oczywiście znam go, choć rzadko trafiam na filmy z nim, a co do propozycji ról, to w Bolly wygląd ma również ogromne znaczenie, a Irrfan do przystojniaków nie należy.

Myślałam, że sypniesz większą ilością nazwisk, a tu tylko jeden przykład się pojawił.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#14 2014-03-05 11:02:53

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

Mariola , poleć jeszcze kogoś... A co do Irrfana, to ja akurat zwracam na Niego uwagę. Zawsze gra świetnie. Jest jedynym aktorem, który żadnej roli nie spartoczył... Z aktorek mam takie trzy...

Ostatnio edytowany przez sianokos (2014-03-05 13:20:17)

Offline

#15 2014-03-05 14:55:25

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

w Bolly wygląd ma również ogromne znaczenie, a Irrfan do przystojniaków nie należy

Owszem, tyle, że ja np nie bardzo ogarniam, czemu powiedzmy SKR (czyli 'dziad z wielkim nosem') albo
Aamir ('kurdupel-uszatek') mają być przystojni, a Irrfan nie. To jest przecież cholernie względne i uznaniowe.

Poza tym świetny aktor nie oznacza, że nigdy nie ma 'wtopy' (kiepskiego filmu czy roli- bo każdy takowe ma), tylko co potrafi pokazać w tych najlepszych.

I ok, to idąc dalej: Manoj Baipai, Kay Kay Menon, Atul Kulkarni, Paresh Rawal, Om Puri, Nasserudin Shah, Pankaj Kapoor  itp. Większość z nich ma i doświadczenie teatralne i to też procentuje warsztatem. Nieraz i na drugim planie potrafią 'ukraść film', ale chciałabym, żeby mieli i więcej tych naprawdę głównych i ciekawych ról.

Offline

#16 2014-03-05 16:16:36

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk

mariola napisał:

w Bolly wygląd ma również ogromne znaczenie, a Irrfan do przystojniaków nie należy

Owszem, tyle, że ja np nie bardzo ogarniam, czemu powiedzmy SKR (czyli 'dziad z wielkim nosem') albo
Aamir ('kurdupel-uszatek') mają być przystojni, a Irrfan nie. To jest przecież cholernie względne i uznaniowe.

Ja ani Aarmira, ani SRK za szczególnych przystojniaków nigdy nie uważałam

mariola napisał:

Poza tym świetny aktor nie oznacza, że nigdy nie ma 'wtopy' (kiepskiego filmu czy roli- bo każdy takowe ma), tylko co potrafi pokazać w tych najlepszych.

Ja myślę, że świetny aktor to taki, co nawet w kiepskim filmie gra przynajmniej dobrze...

mariola napisał:

I ok, to idąc dalej: Manoj Baipai, Kay Kay Menon, Atul Kulkarni, Paresh Rawal, Om Puri, Nasserudin Shah, Pankaj Kapoor  itp. Większość z nich ma i doświadczenie teatralne i to też procentuje warsztatem. Nieraz i na drugim planie potrafią 'ukraść film', ale chciałabym, żeby mieli i więcej tych naprawdę głównych i ciekawych ról.

Każdego z Nich już gdzieś widziałam. Bardzo dobrzy są.
Jak możesz, to poleć tez jakieś aktorki...

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Sonam Kapoor zagra rolę Pani polityk
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora