Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-02-19 20:33:14

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Domowe sposoby na matowe włosy

Nie podam żadnych sposobów na matowe włosy bo sama mam taki problem i chciałabym się od was dowiedzieć, jakich środków używacie, aby wasze włosy lśniły Zawsze po zimie, a nawet w lecie, moje włosy nie mają połysku i są strasznie matowe i suche, mimo że używam odżywek itp a mam włosy grube, kręcone i długie do pasa i wszystko by było super gdyby jeszcze miały jako taki połysk. A tak to jak dla mnie wyglądają jak słoma   Słyszałam, że są także inne sposoby, poza odżywkami, na połysk i może ktoś z was ma wypróbowany... Podzielcie się


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#2 2014-03-02 17:14:05

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Domowe sposoby na matowe włosy

Chandramukhi napisał:

Nie podam żadnych sposobów na matowe włosy bo sama mam taki problem i chciałabym się od was dowiedzieć, jakich środków używacie, aby wasze włosy lśniły Zawsze po zimie, a nawet w lecie, moje włosy nie mają połysku i są strasznie matowe i suche, mimo że używam odżywek itp a mam włosy grube, kręcone i długie do pasa i wszystko by było super gdyby jeszcze miały jako taki połysk. A tak to jak dla mnie wyglądają jak słoma   Słyszałam, że są także inne sposoby, poza odżywkami, na połysk i może ktoś z was ma wypróbowany... Podzielcie się

Hej!
A jak dbasz o swoje włosy? Bo to ma bardzo wielkie znaczenie, sama borykałam się z "sianem" ale przeszło więc może opisz jak dbasz o swoje włosy to coś doradzę od siebie
No więc:
-jak myjesz włosy?
-czym myjesz?
-czy były farbowane?
-używasz suszarki/prostownicy itd?


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

#3 2014-03-03 01:17:24

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Domowe sposoby na matowe włosy

Hmm, zacznę od końca
Nie używam suszarki ani prostownicy (suszarka tylko okazyjnie), jak myję włosy to chodzę spać z mokrymi. A prostownicy używałam jak byłam w gimnazjum a to było już dobrych kilka lat temu.

W życiu nie farbowałam włosów, mam naturalny brąz

No myję szamponem i niestety muszę używać przeciwłupieżowych bo też się borykam z tym problemem Także szampony mam albo Pantine Pro-V i jego używam najczęściej, a raz na jakiś czas biorę Head&Shoulders. I odżywki stosuję też z Pantine do włosów kręconych nadające połysk, co nie bardzo jak widać działa na moje włosy Jedynie co to mam po nich fajne niezmierzwione loki

I nie za bardzo rozumiem pytanie "jak myję włosy" Pod wodę i szampon


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#4 2014-03-03 19:25:25

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Domowe sposoby na matowe włosy

Chandramukhi napisał:

Hmm, zacznę od końca
Nie używam suszarki ani prostownicy (suszarka tylko okazyjnie), jak myję włosy to chodzę spać z mokrymi. A prostownicy używałam jak byłam w gimnazjum a to było już dobrych kilka lat temu.

W życiu nie farbowałam włosów, mam naturalny brąz

No myję szamponem i niestety muszę używać przeciwłupieżowych bo też się borykam z tym problemem Także szampony mam albo Pantine Pro-V i jego używam najczęściej, a raz na jakiś czas biorę Head&Shoulders. I odżywki stosuję też z Pantine do włosów kręconych nadające połysk, co nie bardzo jak widać działa na moje włosy Jedynie co to mam po nich fajne niezmierzwione loki

I nie za bardzo rozumiem pytanie "jak myję włosy" Pod wodę i szampon

-Jeżeli używasz suszarki chociażby czasami to pamiętaj żeby nie suszyć ciepłym strumieniem ale chłodnym to jest ważne
-Ja osobiście używam Syossa i bardzo ładne są po nim włosy błyszczą się nie do przesady wiadomo ale nie są matowe jak po innych szamponach (co do łupieżu to sama mam taki problem ale odkad zaczęłam używać Syossa to ani widu ani słychu po łupieżu jednak jak tylko zmieniam szampon na inny to od razu mam łupież )
-Z używek moja koleżanka też używa z Syossa i jej włosy są super! sama bym chciała takie mieć... puszyste i lśniące, sama nie używam odżywek jedynie raz na jakiś czas tyle, że moje włosy po prostu ciężko jest naprawić bo miałam kilkanaście razy utleniane i 3 razy farbowane raz na brązowo potem na czarno i potem na ciemny brąz więc to bardzo zniszczyło moje włosy.
-Jeżeli chodzi o to jak myjesz wlosy chodziło mi o to czy gorącą wodą zimną itd... sorry, że nie sprecyzowałam. Po prostu lepiej myć w letniej nawet lekko chłodnej wodzie, to jest to samo co z suszarką, ciepło szkodzi włosom i stają się właśnie matowe i sianowate Dlatego warto spłukiwać chłodnym strumieniem wody tak samo jeżeli chodzi o suszenie

A jeżeli to nie pomoże... to spróbuj umyć włosy piwem wiem że to dziwne ale najpierw myjesz szamponem potem polewasz piwem i jeszcze przez kilka minut "masujesz" włosy potem dokładnie spłukać i są ładne <3
Albo jakąś maseczkę z jajek zrób Poczytaj o tym w internecie, ale moja mama zawsze mi mówiła, że jajka są bardzo dobre na włosy, był taki okres że kupowałam ciągle szampon jajeczny nie pamiętam jak się nazywał ale ładne włosy były po nim tyle że inne szampony po prostu lepiej pachną Ten z jajek nie śmierdzi no ale jednak...

PS Zazdroszczę Ci loków :C


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

#5 2014-03-04 20:04:13

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Domowe sposoby na matowe włosy

Super, nie wiedziałam o tym żeby letnią wodą myć włosy, zawsze właśnie chciałam mieć jak najcieplejszą wodę I wypróbuję ten szampon Syossa, zobaczymy jak będzie działał na moje włosy. Narazie właśnie niedawno kupiłam H&S to muszę go skończyć ale potem sobie kupię Syossa. Jakoś nigdy nie brałam pod uwagę tego szamponu bo nie znam nikogo co by go używał a ja lubię znać jakąś opinię zanim sama zacznę używać czegoś

Właśnie o piwie i jajkach też słyszałam tylko 1) kurcze szkoda mi piwa żeby nim umyć włosy, pewnie jakbym kupiła to bym go wypiła prędzej I 2) bóg wie ile jajek bym musiała "roztrzaskać" na moje włosy i fuj

Dzięki wielkie za odpowiedź i rady! Dam znać jak będzie widać jakieś efekty Jakby coś Ci się jeszcze przypomniało to pisz


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#6 2014-03-04 21:07:17

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Domowe sposoby na matowe włosy

No ja też wolałam zawsze najcieplejszą wgl ciągle wszystko robię gorącą wodą ale ciepło nie jest wskazane dla włosów więc niestety myć muszę w letniej :C
No Syoss Ci polecam nie wiem jak u Ciebie będzie ale ogólnie u mnie większość koleżanek używa i ja sama i uważam że włosy są fajne po nim w szczególności ze dzięki temu szamponowi pozbyłam się wielkiego siana teraz jedynie mam końcówki sianowate przez suszarkę i prostownicę huehue

No tak piwa też by mi było szkoda xDD ale co do jajek to może kiedyś tam jak nie pomoże letnia woda i Syoss to wypróbuj jakiś szampon jajeczny przynajmniej nie czuć ani nie widać że to z jajek po prostu zwykły szampon


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

#7 2014-09-05 18:52:04

 Asooran

Robi postęp

51593598
Skąd: Lublin, Nałęczów
Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 332
Opis: asuran-ka-pyaar.blogspot.com
Aktorka: Anushka Shetty|Katrina
Aktor: SRK|RamCharan|Harshvardhan
Duet: Akshay&Sona
WWW

Re: Domowe sposoby na matowe włosy

też miałam taki sam problem, do tego moje włosy strasznie się przetłuszczały
jak temu zaradziłam? myłam włosy tylko 3 razy w tygodniu
raz w ciepłej wodzie z octem - wiem że potem włosy śmierdzą, ale im mniej octu tym lepiej, ale musi być
do miski wlewałam kieliszek lub półtora
pozostałe dni w tygodniu czyli dwa razy myłam włosy ciepławą wodą i szamponem Head & Shoulders
pomogło! teraz mam takie mięciutkie lśniące włoski - nie żebym się chwaliła


http://i67.tinypic.com/2hn01lt.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora