Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

#1 2014-02-11 12:06:04

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'



Odkąd pojawiło się promo kolejnego odcinka show Karan Johara - Koffee With Karan, w którym gośćmi programu byli Anushka Sharma i Anurag Kashyap wiele mówiło się o ustach aktorki. W reakcji na plotki Anushka napisała na Twitterze wyjaśnienia, że nigdy nie poszła pod nóż.

"Witam wszystkich! Dziś jestem tu, by mówić o moich ustach!! Tak! Powiedziałam to ... o moich ustach! Jako osoba, trudno mi mówić o moim życiu osobistym, a więc zawsze pozostawałam w cieniu wobec Was wszystkich na Twitterze, taka była moja decyzja - jednak, głównie chore, nielogiczne opinie sprawiają, że to jedyna rzecz, którą robię dobrze (otwieram się na Was)... taka właśnie jestem... Ale w dzisiejszych czasach, w których historie PR i stałe karmienie ludzi informacjami nie zawsze prawdziwymi, powierzchownymi stały się swego rodzaju fanaberią, gdzie ludzie tacy jak ja gubią się w tłumaczeniu!

Ostatnio dużo mówi się o mnie, jeśli chodzi o ten konkretny odcinek Koffee with Karan i to głównie w odniesieniu do moich ust. Jestem tutaj, aby po prostu przekazać to, co mam do powiedzenia w tej sprawie. Mówię o tym tylko dlatego, że ta historia zmierza w złym kierunku i wszystko jest zbyt przerysowane...

Na chwilę obecną używam 'tymczasowych ust' wraz z techniką makijażu (nauczyłam się jej przez lata), to właśnie główny powód, dlaczego pojawiła się zmiana w wyglądzie moich ust. Stanowczo zapewniam wszystkich, że w żadnym wypadku nie poszłam pod nóż ani nie zrobiłam czegoś w rodzaju "chirurgii plastycznej". To była moja decyzja i podjęta ze względu na mój wygląd w nadchodzącym filmie 'Bombaj Velvet', to rodzaj dramatu, gdzie odgrywam rolę wokalistki jazzowej w latach 70-tych. I to wszystko zostało zrobione w odniesieniu do tego czasu. Drastyczna zmiana w moim wyglądzie w KWK spowodowana była wieloma czynnikami i nie tylko chodzi tu o moje usta. Każdy przechodzi przez lepsze i gorsze dni. Czy myślę, że wyglądałam dobrze w odcinku KWK? NIE. Czuję, że mogłam wyglądać inaczej.

Kładąc kres wszelkim domysłom i plotkom, mówiłam to wcześniej i powiem to jeszcze raz... Nie wierzę w chirurgię plastyczną lub inne, nienaturalne środki trwałych zmian w organizmie. Nie popieram tego i nikomu nie polecam.

Teraz, jeśli pewnego dnia, według Ciebie moje nogi będą wyglądać nieco inaczej i sexy, proszę nie mów, że z nimi coś zrobiłam... Och! zapomniałabym także o niektórych żartach, memach itd., choć nieco złośliwe, wywołują uśmiech na moich ustach;)"


Dobranoc wszystkim
Miłości dla wszystkich
Anushka


http://oi57.tinypic.com/24x2e0p.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-02-11 14:20:54

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

w sieci znalazłam wiele negatywnych komentarzy na ten temat i wolałam ich raczej nie komentować, choć cały czas broniłam Anushkę... bo ludzie będą i tak twierdzić swoje
może jestem naiwna, ale ufam, że to co napisała jest całkowitą prawdą... a swoją drogą dobrze, że wydała to oświadczenie, bo zaczynało być o tym naprawdę głośno.


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#3 2014-02-11 15:50:21

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Alia, Sonam i Karan chwalą Anushkę za taką postawę i słusznie http://indiatoday.intoday.in/story/alia … 2982.html. Dziewczyna pokazała, że nie będzie przejmować się plotkami bo wie jaka jest prawda, teraz chciała się nią podzielić także z fanami, moim zdaniem dobrze zrobiła.

Offline

#4 2014-02-11 16:14:39

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

'Tymczasowe usta', czyli co? Mówiąc wprost botoks, czy coś podobnego? I to jest takie 'naturalne'? No i zobaczymy na jak długo starczy jej 'tylko tyle' (a jak do kolejnej roli będzie potrzebna jakaś drastyczniejsza zmiana w wyglądzie twarzy? ).
Żeby było jasne: to jej sprawa, jej kasa i niech sobie robi, co chce, tylko za dużo tego tłumaczenia i zarzekania się.

Offline

#5 2014-02-11 16:30:11

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

mariola napisał:

'Tymczasowe usta', czyli co? Mówiąc wprost botoks, czy coś podobnego? I to jest takie 'naturalne'? No i zobaczymy na jak długo starczy jej 'tylko tyle' (a jak do kolejnej roli będzie potrzebna jakaś drastyczniejsza zmiana w wyglądzie twarzy? ;P ).
Żeby było jasne: to jej sprawa, jej kasa i niech sobie robi, co chce, tylko za dużo tego tłumaczenia i zarzekania się.

Być może to botoks, bo wątpię żeby najlepszy makijaż, aż tak zmieniał wygląd, owszem potrafi zdziałać cuda, ale nie do przesady. Po za tym zastanawia mnie też jedno, z jednej strony mówi, że żadnych operacji i innych 'podobnych' metod a tu wstrzykiwanie botoksu, no nie wiem nie znam się na tym ;p ale tak jak powiedziałaś to jej sprawa, ale szkoda takiej ładnej twarzy. Po co się tak oszpecać ?

Offline

#6 2014-02-11 19:33:05

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Nie no skoro mówi, ze nie żadna operacja itd... to raczej botoks to nie jest. Są szminki błyszczyki itd które sprawiają że nabrzmiewają usta.. np błyszczyki z papryczką chili do tego make-up tak zrobiony i może faktycznie wygląda tak przez makijaż


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

#7 2014-02-11 20:32:52

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

O tym, że jest makijaż, który optycznie powiększa usta słyszałam...
O makijażu, po którym usta puchną, słyszę pierwszy raz w życiu...

Offline

#8 2014-02-11 20:44:07

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Jeśli miałby to być tylko sam specjalny makijaż do roli to sądzę, że - podobnie jak każda inną charakteryzację - robiłoby się go przed wejściem na plan i likwidowało po zakończeniu zdjęciowego dnia, a nie chodziło z nim i poza planem, w tym po popularnych talk-showach
Botoks to owszem, nie operacja, tylko prosty zabieg (jak to zastrzyki), ale bardzo naturalnym ani zdrowym bym go nie nazwała (a jakie mogą być efekty widać ostatnio choćby na Preity - która też pewnie kiedyś fanką zabiegów poprawiania wyglądu nie była, także wszystko, łącznie być może też z tą 'paskudną chirurgią', przed Anushką ).

Ostatnio edytowany przez mariola (2014-02-11 21:24:13)

Offline

#9 2014-02-12 20:00:11

Katt

Robi postęp

28016371
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 369
Opis: salaam salaam
Aktorka: Kajol, Aishwarya, Rani
Aktor: SRK, Abi, Ranbir, Amitabh
Duet: Sajol, Abiswarya, Sareen.

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Moja znajoma na tt zaczęła pisać o ustach Anushki i sądzę od razu jak spojrzałam na zdjęcie widziałam jedynie beznadziejny błyszczyk i nic więcej. Nie dziwię się, że Anushka tak zareagowała i ma racje. to nie znaczy, że jak już wygląda inaczej to znaczy, że sobie coś zrobiła. Trochę zaufania do niej  a nawet gdyby miała ten botoks to o co ta drama? To jej życie i ma prawo robić ze swoim ciałem to co chce. Wkurza mnie rozliczanie sławnych ludzi z każdego ich czynu, to ich życie i mają prawo robić co chcą, będzie chciała tatuaż? To sobie zrobi i nikt tu nie ma nic do gadania, taka prawda. Sorry not sorry


http://i.imgur.com/d3y2XEK.gifhttp://i.imgur.com/Vd5EF0R.gif

Offline

#10 2014-02-12 21:05:57

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Podziwiała bym ją gdyby powiedziała prosto z mostu,że zrobiła sobię te usta dla siebie.
Ale Anushka po prostu kłamie bo mówi, że niby do roli...
Usta od błyszczyku tak drastycznie się nie powiększają.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#11 2014-02-15 16:47:21

 shahrukhkajol12

Bollymaniak

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 1635
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan & Kajol
WWW

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Widziałam zdjęcia na fb z programu i trochę się przeraziłam wyglądem ust Anushki,bo ewidentnie widać że są zmienione...nie wiem czemu kłamie


https://33.media.tumblr.com/368aaaba41849b7156139e0ff3f1559e/tumblr_mzlz2a18t11sh37hno1_500.gif https://31.media.tumblr.com/76e55bb9ad38207b8c2d746929aad9f4/tumblr_mqx8p9goSm1s5gy8uo1_500.gif

Offline

#12 2014-02-20 11:20:46

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'

Jej życie jej sprawa Skoro mówi, że niczego nienaturalnego nie zrobiła to ja jej wierzę po co miałaby kłamać Botoks naturalny nie jest przecież to jad kiełbasiany w małych ilościach który tylko podrażnia nerwy i przez to ciało nabrzmiewa blee. xD Utrzymuje się 3 miesiące więc zobaczymy jak będzie potem P
Chociaż i tak nadal uważam że to tylko makijaż >.<


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Anushka: 'Nie wierzę w chirurgię plastyczną'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora