Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-02-07 20:51:05

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranveer: 'Deepika ma szczególne znaczenie w moim życiu'

Ranveer: 'Deepika ma szczególne znaczenie w moim życiu'



Aktor Ranveer Singh uważa, że Deepika Padukone jest kimś wyjątkowym dla niego, ale jednocześnie mówi, że ​​są "tylko przyjaciółmi".

"Deepika ma szczególne znaczenie w moim życiu. Ona jest tym kimś kogo szanuję i bardzo podziwiam, kimś z kim się zżyłem. Jest niesamowitą osobą, jestem pełen zachwytu nad nią", powiedział Ranveer.

Od momentu kiedy Ranveer i Deepika rozpoczęli pracę na romantycznym dramatem 'Ram Leela', często byli postrzegani razem i stąd też pojawiły się spekulacje na temat ich związku.

"Jesteśmy przyjaciółmi. Często gdzieś razem wychodzimy i spędzamy wolny czas. Spotykam się także z wieloma innymi ludźmi, ale nie są oni tak sławni jak Ona ... Ona jest bardzo fajną osobą, miło nam się spędza czas, dobrze bawimy się w swoim towarzystwie. Spotykamy się po prostu jak inni młodzi ludzie, którzy przyjaźnią się ze sobą. Mam wielu przyjaciół Arjuna Kapoora ... asystentów reżyserów itp. z którymi wychodzę na miasto. Dbam o wszystkich swoich przyjaciół", powiedział aktor.

28-letni aktor, powiedział również, że jest obecnie singlem, "gotowym na związek."

Mówiąc o wywiadzie (udzielonym w czasie choroby - wirus denga), w którym mówił, że cierpi na "lovaria", aktor wyjaśnił: "Powiedziałem to już wcześniej, że był to bardzo głupi wywiad. Ten wywiad jest po prostu nieważny."

Ranveer dodał również, że właśnie wyszedł ze szpitala i był pod wpływem leków, gdy udzielił tego wywiadu: "Jestem zazwyczaj osobą, która lubi dobrą zabawę i większość rzeczy mówię w żartach. Czasami mam z tego powodu kłopoty, ale po pewnym czasie, myślę, że ludzie sobie zdają sprawę z tego, że z większości rzeczy po prostu żartuję. Przyzwyczajają się do tego.".

Aktor powiedział, że nie chce niczego w sobie zmieniać: "Chcę być taki jaki jestem, chcę być sobą.", po chwili aktor dodał, że "... nie lubię być poważnym w każdej sytuacji, lubię żartować, lubię się bawić, dbać o odpowiednią atmosferę i kocham rozśmieszać ludzi."


http://www.bollywood.com/sites/default/files/ranveerdeepika1_1.jpg?1391780738




źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-02-08 00:36:06

 pinky

Bollyamator

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 25
Aktorka: Deepika ♡
Aktor: Ranveer ♡
Duet: Deepika&Ranveer <3

Re: Ranveer: 'Deepika ma szczególne znaczenie w moim życiu'

cudowni, fantastyczni, najwspanialsi! i tak uważam, że są dla siebie stworzeni


http://25.media.tumblr.com/87173a97e33aae735d987b1dba762fee/tumblr_mucnvsdkn41qh2mrro2_r1_250.gif

Offline

#3 2014-02-08 01:39:41

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Ranveer: 'Deepika ma szczególne znaczenie w moim życiu'

Dla mnie Ranveer powinien znaleźć sobie jaką inną dziewczynę.
Ładnie wygląda np. z Sonakshi albo z Anushką.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#4 2014-02-08 08:46:06

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Ranveer: 'Deepika ma szczególne znaczenie w moim życiu'

Może faktycznie jest tak jak Ranveer mówi, są tylko przyjaciółmi lubią razem spędzać czas, świetnie czują się w swoim towarzystwie. Wszystkie ich spotkania nie muszą przecież od razu oznaczać, że są parą.

Offline

#5 2014-02-08 16:15:18

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Ranveer: 'Deepika ma szczególne znaczenie w moim życiu'

Ja też myślę, że może faktycznie są tylko przyjaciółmi

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora