Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

#1 2014-01-17 10:04:39

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu



Bipasha Basu, która spotyka się z aktorem Harmanem Baweja, od dłuższego czasu optuje za ślubem w bengalskim stylu.

"Kiedy będę brać ślub, chcę aby to był bengalski ślub. Jeśli nie będę miała bengalskiego ślubu, mama po prostu nie przyjdzie. Już mnie ostrzega. Więc na pewno będę mieć bengalski ślub", powiedziała Bipasha.

"Ale jedynym warunkiem jest to, że nikt nie będzie tańczyć na moim weselu, wszyscy będą tylko i wyłącznie ćwiczyć", dodaje 35-letnia aktorka, miłośniczka fitness, która wydała ostatnio już 3 część swojego DVD pod tytułem "Unleash".

Po tym jak John Abraham poślubił Priyę Runchal, plotki głosiły, że także Bips wkrótce wejdzie w związek małżeński z Harmanem. Po zerwaniu z Johnem, aktorka przez dłuższy czas spotyka się z Harmanem i wydaje się, że para jest gotowa wznieść swój związek na wyższy poziom.

Harman i Bipasha mają oficjalne ogłosić, że biorą ślub dopiero po premierze filmu Harmana, "Dhishkiyaon ", wyprodukowanym przez Shilpę Shetty i jej męża Raja Kundra w sierpniu. Rodzice Bipashy, HK ​​i Mamta Basu, spotkali się z rodzicami Harmana, producentem Harrym Baweja i jego żoną Pammi, w rezydencji Państwa Baweja w Lokhandwala Complex.

Bliski przyjaciel aktorki powiedział: "Po tym spotkaniu, ich rodzice spotykali się jeszcze kilka razy."

Przyjaciel dodaje: "Bipasha i Harman naprawdę poważnie myślą o sobie i swoim związku. Jestem pewien, że chcą wziąć ślub jeszcze w tym roku."

Para spotyka się od roku, po raz pierwszy, publicznie tych dwoje można było zobaczyć na przyjęciu Shilpy Shetty z okazji sukcesu pierwszej książki jej męża Raja Kundra. Para została dostrzeżona razem także w czasie urodzin aktora Jackky Bhagnani w 2012 roku, kiedy Bips przyjechała samochodem Harmana.

W zeszłym roku, kiedy Bipasha obchodziła urodziny na Goa, Harman został zauważony kiedy przytulał aktorkę w basenie. Harman przyleciał również do Londynu, aby spotkać się ze swoją dziewczyną, która kręciła zdjęcia do filmu Sajid Nadiadwala - "Humshakals".

Bipasha zadzwoniła w swoje 35 urodziny do Harmana podczas jej Khar pad, w którym udział wzięli jej rodzice, młodsza siostra, a także R Madhavana, Rocky S, Dipannita Sharma, Sophie Chaudhary, Shamita, Shilpa Shetty i Raj.

Jeden z przyjaciół obecnych na imprezie, mówi: "Tematem wieczoru był kolor różowy i biały, także kapelusze były obowiązkowe. Wszystko odbywało się w stylu bengalskim, a impreza trwała do późnych godzin nocnych, Pierwsza część imprezy odbywała się na jej tarasie, a następnie w jej mieszkaniu."

Podczas gdy Harman i Bipasha niewiele mówią o swoim związku, Harry Baweja poinformował: "Wszystko Wam opowiem, ale nieco później."



http://www.masala.com/sites/default/files/images/2012/12/26/bipsbasu786_full.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-01-17 14:11:28

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

Super, że chcą się pobrać jeszcze w tym roku.
Tylko ćwiczenia zamiast tańca to trochę dziwny pomysł...

Offline

#3 2014-01-17 17:12:38

 Jacca

Bollymaniak

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 1305
Aktorka: Rani, Anushka, Deepika
Aktor: Shahid, SRK

Re: Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

Gratuluję im z całego serca, ale sianokos tu masz całkowitą rację co to za ślub bez tańca, jakoś sobie tego nie wyobrażam

Offline

#4 2014-01-17 18:50:06

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

Z tymi ćwiczeniami to pewnie Bipasha żartowała
A co do newsa, chyba kolejny ślub w 2014 roku nam się szykuje.

Offline

#5 2014-01-17 20:25:43

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

Super! Shona, też myślę, że żartowała. Wygląda na to, że Bips nie będzie miała żadnej prywatnej ceremonii, chociaż kto wie...

Offline

#6 2014-01-18 02:24:44

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

Fajnie że szykuje się kolejny ślub w tym roku.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#7 2014-01-18 18:09:07

 Pedoś. :3

Bywalec

47249876
Skąd: Legnica, Poland.
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 576
Opis: happiness 幸せ
Aktorka: Bipasha<3, Bebo, Preity.
Aktor: SZARUCZEK XD <3
Duet: SaifxPreity, JohnxBipasha
WWW

Re: Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu

Zaaaaraz! Jeszcze do niedawna mówiła, że nic pomiędzy nimi nie ma.
Puuf.
Boże, trzymajcie mnie. Dajcie mi zimnej wody! W końcu się doczekałam, jakiś wieści.


http://24.media.tumblr.com/afb02302ca3032fbc9094039cfb9c6b9/tumblr_mg5u8vuvgB1qc7eqho2_r1_500.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Bipasha Basu poślubi Harmana Baweja w bengalskim stylu
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora