Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-12-20 20:12:35

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Chatrapathi (2005)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/bf/Chatrapathi.jpgChatrapathi (2005)


Telugu: ఛత్రపతి


Reżyseria: S.S. Rajamouli


Obsada:

Prabhas ... Sivaji/Chatrapati
Bhanupriya ... matka Sivaji's i Ashoka
Shafi ... Ashok
Shriya Saran ... Neelu
Pradeep Rawat ... Ras Bihari
Narendra Jha ... Baji Rao
Arti Agarwal ... występ specjalny - piosenka


Fabuła

Akcja początkowo rozgrywa sie na Sri Lance, gdzie mieszka grupa uchodźców a wśród nich w ubogiej chacie matka wraz z dwoma synami: starszy Sivaj oraz młodszy Ashok. Tak naprawde jednak są to bracia przyrodni nie zrodzeni z prawdziwej  i jednej matki. Ojciec Sivaji ożenił sie bowiem ponownie po śmierci jego prawdziwej matki. Jego druga żona z którą chłopcy obecnie mieszkają kocha synów jednakowo. Dla niej Sivaji jest jak prawdziwy syn, bardzo go zresztą ceni. Tego nie może ścierpieć Ashok, któy jest zazdrosny o starszego brata, na każdym kroku wypomina że to jest jego matka a nie matka Sivaji. Gdy wioska ulega zniszczeniu przez okolicznych mieszkańców niezadowolonych z obecności uchodźców a ci w popłochu uciekają, Ashok wmawia matce że Sivaj zginął gdy ten odpływa na jednej z łodzi którymi uciekali uchodźcy. Tak Sivaji zostaje rozdzielony z matką i bratem  i musi radzić sobie sam w niezbyt zresztą sprzyjających oklicznościach...


Trailer filmu:




Piosenki:

1. A Vachhi B Pai Valli
2. Manela Tintivira
3. Sumya Sooraya
4. Gundusoodi
5. Gala Gala Gala

_______________________________________________________________
Źródło: Wikipedia


Moja opinia:

Świetny film, kto nie widział to musi go koniecznie zobaczyć bo to naprawdę rewelacyjny film!
Oglądałam go z zapartym tchem od początku do końca bo co dosyć niezwykłe dla produkcji hinduskich praktycznie już od początku filmu coś się ciekawego w nim działo. Najczęściej mamy dłużyzny, mało interesujące sceny a tutaj wciągnęłam się w klimat filmu wlaściwie od pierwszych minut

W filmie zauroczyła mnie po prostu gra Prabhasa, który gra Sivaji. Jestem pod dużym wrażeniem tego aktora, już w Pournami bardzo mi sie spodobał, ale po Chatrapathi mogę powiedzieć, że jest SUUUPER i chcę Prabhasa jeszcze wiecej Jako obrońca uciśnionych - tytułowy Chatrapathi jest swietny, potrafi wszystko, jego heroizm na ekranie i siła robią naprawdę duże wrażenie. Potrafi przyłożyc każdemu i to jak Nawet olbrzymi żarłacz ludojad nie jest w stanie mu zagrozić Co za facet

Ale  z przyjemnością też popatrzyłam na odtwórczynię głównej roli żeńskiej - śliczną i bardzo fajnie grajacą Shriyę. Niektóre scenki z jej udziałem były przezabawne a dialogi z Sivaji, gdy dopiero sie poznają i dochodzi pomiędzy nimi do "małego" nieporozumienia wyśmienite nieźle się uśmiałam
Sceny, w których Sivaji heroicznie broni swoich przyjaciół, rodziny są świetnie, naprawdę zapierają dech w piersiach.

Wstrząsnęła mną scena z chłopcem, kto oglądał to wie o którą mi chodzi. Naprawdę robi duże wrażenie, niestety ze złym zakończeniem .

W filmie można też odnaleźć odnośniki do innych filmów, m.in. do Anniyan, Chandramukhi więc dla widza który oglądał te filmy podwójna przyjemność z oglądania
I na końcu ukazane krótkie sceny z planu filmowego. Bardzo fajny pomysł, zwłaszcza że materialów o tworzeniu filmów telugu nie ma niestety zbyt wiele. Ja sie uśmiałam patrząc na miny jakie robil Prabhas, gdy ujęcia mu nie wychodzily, tak fajnie język wysuwał

P.S. To mój 2000 post Fajnie, że z takiego super filmu

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2008-01-01 18:50:38)

Offline

#2 2008-01-10 18:27:44

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Chatrapathi (2005)

Tak zgadzam się, że wątek romantyczny mógłby być bardziej wyeksponowany, ale chociaz piosenki mi to trochę wynagrodziły, tzn. te z udziałem Shriyi i Prabhasa No bo piosenki to jak wspomniałeś poezja i to jaka, z wielką przyjemnością człowiek patrzy i słucha
Chyba sobie muszę niedługo powtórke filmu zrobić

Przeglądając na youtubie filmiki znalazlam to oto dzieło - czyli scena z rekinem wspaniała jest - zapewnia mi zawsze dobry humor Tak dla przypomnienia


Nie wiem który piękniejszy - Prabhas czy ludojad? żartowałam of course

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2008-01-15 01:03:09)

Offline

#3 2008-02-01 21:19:47

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

Oh my GOOD
Ten film to po prostu ARCYDZIEŁO!!
Prabhas to mój najukochańszy z naukochańszych aktorów! Nikt mi go nie pobije!
Te jego zaciskanie pięści, błysk w oczach, a na dokładkę ta muzyka! Dreszcze po plecach mi chodziły normalnie!
Ja też Milkaja się zdziwiłam, że od pierwszych sekund filmu do ostatnich siedziałam z rozdziawioną gębą, bo ciągle coś się działo! Nie było żadnego "lania wody"
Przyznam trochę mało scen miłosnych z piękną i utalentowaną Shriyą Sharan, ale te które były wynagradzały wszystko. Scena z chłopczykiem mną wstrząsnęła, ryczałam jak bóbr (Ale on przecież go zawiózł do szpitala nie?)
A Prabhas jako niepokonany Chatrapathi po prostu CUDO! Walka z rekinem była trochę niedopracowana pod względem grafiki, ale robiła wrażenie. A to jak złamał nogę temu bandycie, podczas sceny z chłopcem...
Podobał mi się wątek przyjażni, braterstwa.
I jeszcze ta scena kiedy Sivaji znajduje naczynie z wodą z Gangesu, i jak gotuje dla mamy
Nie zostaje mi nic innego jak achać, ochać nad tym Dziełem!


Kocham cię Prabhas


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#4 2008-02-01 22:13:42

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Chatrapathi (2005)

Cieszę się Mirya, ze Ci sie filmik podobał bo według mnie zasługuje na mocną 6steczkę
Prabhas i Shrya są swietni w filmie, uwielbiam ich razem oglądać

Offline

#5 2008-02-02 12:04:49

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

No oczywiście 6 dostał
Tak zgadzam się tworzyli śliczną parę i obydwoje super tańczą


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#6 2008-02-02 14:02:12

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Chatrapathi (2005)

Jogin369 ja po prostu nic na to nie poradzę, że mi się te wszystkie filmy bardzo, ale to bardzo podobają
Po prostu ciężko mi dać któremuś z nich mniej niż 6
Nawet jeśli fabuła w przypadku niektórych nie jest powalająca to i tak filmy wynagradzają mi to z nawiazką w innych aspektach, np. świetni aktorzy, rewelacyjne piosenki, śmieszne sytuacje itp. tak też jest z Chatrapathi - zgodzę się z każdym jeśli powie, że nie jest to wybitny film, że są przesadnie niektóre sceny wyeksponowane, ale co z tego? I tak mimo to mi się podoba. Bo pomimo wszystkich swych wad, od samego początku do samiuteńkiego końca patrzyłam z zapartym tchem w ekran a jak się już skończył, to sie dziwiłam - co to już, tak szybko? Może mój gust nie jest tutaj nadzwyczajny, bo pewnie że są bardziej wartosciowe filmy od Chatrapathi, ale ten film zapewnia mi swietną rozrywkę - to dla mnie najważniejsze!
Dlatego dałam temu filmowi 6. Oczywiście nie każdy musi sie z moją oceną zgadzać, niektórzy o tym filmie pewnie powiedza - co za chała, po co ta przemoc itp. Ok, ja nie bronie im takich opinii, ale ja mam takie zdanie na ten temat i tyle.
To tak dla wyjaśnienia czemu tymi szóstkami tak szafuję

P.S. Jeśli ktoś założy taki wątek - w stylu Wyznaj, że kochasz Prabhas itp. to bardzo proszę, w końcu to forum ma przynosić ludziom radość, ma zapewniać rozrywkę, ma być odskocznią od realnego życia - i jak tak to wszystko traktuje, jako dobra zabawę No i fajnie jest poznawac takich świetnych ludzi jak Wy drodzy Bolly-Tolly-Kollymaniacy
Ale przemowę walnęłam
P.S.2 A Anniyan i Kannathil Muthamittal to niestety też sie szóstką będą musiały zadowolić - ale z innych powodów, to już jest kino w najlepszym tego słowa znaczeniu i trudno te filmy porównywać , np. z Chatrapathi - bo to zupełnie inna bajka

Offline

#7 2008-02-02 14:21:08

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

No i cóż ja poradzę, że ten film ode mnie szósteczkę dostał Nie mogłam się powstrzymać!
Zgadzam się z milkają, a tamilów jeszcze nie widziałam (mam Anniyana na płycie, ale w takim formacie, że nie wiem jak napisy odtworzyć ) chociaż nie mogę się doczekać.
A Chatrapathi jest dla mnie lepszy od mnóstwa bolly i staje się wraz z Varsham jednym z najukochańszych filmów

Jeżeli chodzi o ten wątek z Wyznaniami to czemu nie Ale ja mogę wyznawać miłość w wątkach o filmach z Prabhasem.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#8 2008-02-02 18:13:58

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Chatrapathi (2005)

To trochę offtopując, ale tylko troche bo porządek musi być to tylko dodam, że może i na filmwebie czy Imdb system oceniania jest bardziej sprawiedliwy, ale tylko może Ja przekształciłam te watki w ten sposób by można było filmy oceniać po to by osoby swoje subiektywne oceny zamieszczały, tak jak kto czuje, zreszta myślę że o to w ocenianiu chodzi. Nie jesteśmy jakimiś zawodowymi krytykami by filmy oceniać - ta sześciopunktowa ocena ma tylko pozwolić wypowiadającym sie na zabranie głosu jak te filmy, m.in. i Chatrapathi oceniają.

jogin369 napisał:

Najważniejsze jest czy film się komuś podobał czy nie.
Jeżeli film jest do bani to nie pomoże żadna skala ocen. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i dużo
bolly-tolly-kolly-szaleństwa.   Taki jest przecież klimat tych filmów, no i trafiło na wlaściwe osoby czyli na Nas.

Zgadzam się w 100%
Koniec offtopicu

Wracając do filmu bo to w końcu o nim jest wątek to wspomnę już tylko, że moją ulubioną piosenką z tego filmu jest Gala Gala Gala - dodałam ją na górze do piosenek z filmu, jest z polskimi napisami

Offline

#9 2008-02-05 20:50:25

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

Ja też bardzo lubię tę piosenkę, a jej tłumaczenie? BOMBA
Ale moja ulubiona to chyba tytułowa Bo jak ją słyszę to mam ciary


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#10 2008-04-27 18:25:23

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Chatrapathi (2005)

Ja daję 6. Świetny film! Też już widzę, że kino południowe bardzo mi sie podoba, bardziej niż niektóre filmy bolly, chociaż widziałem tylko 8 filmów z południa. Film ten ma naprawdę świetną muzykę! A Prabhas jest doskonałym aktorem. Widzialem kilka filmów z nim i stwierdzam, że gra wspaniale

Offline

#11 2008-04-28 16:31:39

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Chatrapathi (2005)

Aaaaaaa Prabhas Maratony i posty milkaji coraz bardziej przekonują mnie do południowego kina

Chatrapathi to jeden z fajniejszych filmów, jakie widziałam i nie chodzi mi tu tylko o tolly i kolly... Piosenki wymiatają I jak zwykle tłumaczenia tych piosenek robią furorę wśród moich znajomych...

Prabhas świetnie tańczy, wreszcie było na co popatrzeć, wolę jego niż Hrithika i to 100000000000000000000 razy bardziej! Shriya jest urocza, ta scena z podaniem mnie dobiła, hahaha to tylko w tollywood mogli coś takiego wymyślić

Offline

#12 2008-04-28 19:00:39

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Chatrapathi (2005)

No to sie cieszę, ze ci się Kolly i Tolly coraz bardziej podoba

Chatrapathi robi wrazenie oj robi
Słowa piosenek rzeczywiście bombowe Ja uwielbiam ten styl, mam przy słuchaniu niezłą zabawę.

Sprawa podania zdecydowanie rozklada na łopatki, ach ta kobieca wyobrażnia

Offline

#13 2008-07-03 21:29:15

Fantasmagoria

Dobry dyskutant

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 1109
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

Dałam 6 Nie sądziłam, że aż tak mi się Prabhas spodoba...<musiałam aż tapete w telefonie zmienić >

Chatrapathi  jest świetne. No może ta walka z rekinem trochę taka...eeee....rozwalająca

Ostatnio edytowany przez fatamorgana (2008-07-12 22:13:48)

Offline

#14 2008-10-02 19:58:17

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

Mogę powiedzieć tylko jedno:

"łał"

xD

Do rzeczy - Prabhas oczarował. Po Pournami zastanawiałam się, czemu ten koleś jest tak lubiany. Na Chatrapathi nie miałam już wątpliwości. Zrobi wszystko, pokona każdego, zatańczy jak ogier o laserowym wzroku i to w tradycyjnych galotach - wymiata!

za muzykę, Prabhasa, sceny walki, tłumacznie i wszystko to do kupy wzięte daje oczywiście 6!

Offline

#15 2008-10-20 23:02:08

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Chatrapathi (2005)

Szósteczka jak nic Prabhas rulz


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#16 2008-11-21 13:34:25

Dzasta-ji

Dobry dyskutant

2966128
Call me!
Skąd: Jaworzno - Śląsk :)
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 1256
Punkty: +4
Opis: WAKACJE do obrony :D
Aktorka: Rani, Kajol i jeszcze pare :)
Aktor: Kumary i Khany :D
Duet: Akshay Kumar*Katrina Kaif

Re: Chatrapathi (2005)

OMG !! xD zajebiaszczy film Prabu BOOOOOOOOSKI !!!!!! po prostu fantastic świetny film, super historia i boskie piosenki a te nawiązania do Chandramukhi i do Paheli nooo myślałam że się posikam ze śmiechu Po raz kolejny Prabu pokazał się ze strony niepokonanego a Shriya Saran zagrała równie bosko jak Prabu 6 to za mało no ale cóż jak nie ma wyższych not do pozostaje mi dać tylko 6 i zaliczam ten film do moich ulubionych

Offline

#17 2008-11-23 13:25:14

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Chatrapathi (2005)

Zgadzam się film świetny!!! 6 to zdecydowanie zbyt mała ocena - na dobrą ocenę zabrakłoby skali No i Prabhas - to drugi film jaki z nim oglądałam i już go uwielbiam - facet jest nie do pobicia Ach te bójki, no i scena z rekinem i wiele innych, które wymieniałabym do jutra...
Muzyka świetna, a jak usłyszałam (a raczej przeczytałam) pierwsze wersy Gala Gala Gala to o mało nie udławiłam się jabłkiem domyślając się ukrytego kontekstu Cały czas za mną te piosenki chodzą


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#18 2009-05-12 20:42:46

aranjani

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 64

Re: Chatrapathi (2005)

Ja daję 2. Podobała mi się muzyka, która leciała razem z napisami i pierwsza piosenka. Reszta to DNO. W przeciwieństwie do Prabhasa, rekin mnie rozwalił. Nawet nie da się tego oglądać.

Ostatnio edytowany przez aranjani (2009-05-12 20:43:56)

Offline

#19 2012-02-10 18:16:02

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

No i się rozdziewiczyłam w kwestii filmów telugu - właśnie obejrzałam "Chatrapathi" i daję mocne 5. Film był dobry, Prabhas zdecydowanie nadawał się do roli, kilka scen mnie wzruszyło (śmierć tego małego chłopca, którego imię już zapomniałam), przy paru się pośmiałam (wniosek i zapłata ), a przy innych siedziałam cała w napięciu (cały wątek z poszukiwaniami matki). Było jednak kilka momentów, które mnie nie przekonały.
SPOJLER ALERT
Przede wszystkim były to si-dżi-aj oraz sceny walki, w których ilość odniesionych obrażeń nie równała się ilości obrażeń pokazanych w filmie (no naprawdę, przy takiej ilości miotania ludźmi o grube pnie czy metalowe rury - w dodatku w sposób, kiedy upadają na nie plecami i kiedy sugeruje się widzowi, jakoby Shivaji był naprawdę, naprawdę silny - powinno być więcej złamań, kilka osób powinno umrzeć w o wiele mniej naturalnych pozycjach i/lub o wiele prędzej).
A drugą rzeczą, która mi nie leżała, był fakt, że jak na osobę o tak silnym kręgosłupie moralnym i poczuciu sprawiedliwości, jaką ma być Shivaji (i jaką w większości jest), zabija naprawdę bez zmrużenia oka, niekiedy w sposób wręcz okrutny (wrzucenie Rasa Bihariego żywcem do pieca). Owszem, rozumiem, że "cel uświęca środki" i że nacechowania mitologiczne są (a w niejednej mitologii bogowie zabijają wrogów dla większego dobra), jednak moim zdaniem wystarczyłoby, aby przynajmniej kilka razy Shivaji się zawahał, czy śmierć rzeczywiście byłaby konieczna i słuszna, czy absolutnie musi tę osobę zabić, czy wystarczy, że ją potłucze i da jej nauczkę. To mi nie pasowało do wizerunku, jaki twórcy filmu próbowali wykreować, a przynajmniej jaki wydaje mi się, że twórcy próbowali wykreować.
Plus jedna czy dwie piosenki, które nic kompletnie do filmu nie wnosiły ani nie były jakoś specjalnie porywające (moim zdaniem). Film obyłby się bez nich całkiem dobrze.

Niemniej jednak ogólne wrażenie pozytywne. Film dobry, oglądało się przyjemnie, ot, dobra rozrywka pomiędzy nauką (zabijcie mnie, ja już nie chcę się uczyć ), ale jednocześnie nie porwał mnie bez reszty ani nie zrobił na mnie na tyle mocnego wrażenia, bym dała maksa, zatem ode mnie piątka plus polecenie.

Offline

#20 2013-08-17 23:02:34

 kasiulka8411

Bollyamator

13193717
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 46
Aktorka: Kajal Agarwal, Priyanka
Aktor: Vikram, Prabhas,Sumanth,Ranbir

Re: Chatrapathi (2005)

Trochę się wahałam jednak dałam 6 bo choć sam film niedociągnięć ma kilka to jednak emocję jakich dostarcza są nie do opisania Tyle wrażeń dawno żaden film mi nie zapewnił, na przemian śmiech, wzruszenie, irytacja, gniew i  zachwyt . Na odbiór filmu ogromny wpływ miał Prabhas który był wręcz rewelacyjny  patrzenie na niego to po prostu sama przyjemność, jak się rusza i jak biję i jak się smuci no po prostu Cudny był Widziałam go już w paru filmach ale dopiero po "Chatrapathi " czuję że zauroczył mnie całkowicie. Shriya też mi się podobała wyglądała pięknie i role miała bardzo sympatyczną.

Jeśli chodzi o sam film to narzekać  nie mogłam bo było ciekawie i sporo się działo. Nie mogłam spokojnie usiedzieć na krześle kiedy Sivaji spotykał się z matką i nie mógł jej wyznać prawdy A braciszek okropny był od razu miałam skojarzenie z "Lakshmi" Venkateshowym gdzie takich braciszków było dwóch .
Przywykłam do braku realizmu w filmach telugu ale scena z animowanym rekinem to już trochę przesadzona była i naprawdę trudno się nie roześmiać patrząc na nią

Takie filmy lubię które choć może nie powalają fabuła to sprawiają że oglądanie jest przyjemnością i zapewniają wspaniałą rozrywkę. Ja bawiłam się świetnie i na pewno kiedyś do niego wrócę.

Offline

#21 2013-12-05 18:58:32

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Chatrapathi (2005)

Film wciągający, zabawny i wzruszający i nie wiem co jeszcze, po prostu cudowny i tyle. Ode mnie oczywiście 6. Prabhas i Shriya  zagrali świetnie. Muzyka, dwie pierwsze piosenki (ta na samym początku i ta co ją matka śpiewała) były super, pozostałe całkiem dobre. No i oczywiście gwóźdź programu, o którym nie mogę zapomnieć:Rekin był rewelacyjny

Offline

#22 2013-12-05 19:55:20

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Chatrapathi (2005)

Oczywiście,że 6.
Prabhas cudowny i Shriya genialna.
Film wciągający i pokazujący fajną historie.
Ale rekin wymiata.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#23 2017-09-30 16:48:52

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13872
WWW

Re: Chatrapathi (2005)

Uwielbiam ten film! Jest naprawdę świetny, wciąga od początku, trzyma w napięciu do samego końca. W pewnym momencie, na końcu, bałam się, że los naszego bohatera potoczy się inaczej, ale cieszę się, że jednak tak nie było. Świetna kreacja aktorska Prabhasa, był najlepszy! Podobała mi się też postać Shriyi, szczególnie jej pierwsze sceny, no i ta scena z wnioskiem. Fajnie też wyglądała w duecie z Prabhasem. Oceniam na 6!
A poza tym ten rekin. Nie wiem co o nim myśleć haha


https://1.bp.blogspot.com/-ReJpyrpTMAs/XhNLO9GxH0I/AAAAAAAAVuw/_pVZ5i48I5cIAM8MK1y5Tbi0G71KG1fdACLcBGAsYHQ/s1600/12.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-gfMeReSI1wk/XhNLPVvYZ4I/AAAAAAAAVu0/ESLKqwavRAI5hSMWSP5LaHWZqjKETKCIgCLcBGAsYHQ/s1600/13.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora