Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-30 19:41:00

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Lara: 'Jestem zachwycona Deepiką'

Lara: 'Jestem zachwycona Deepiką'



Najpierw Shilpa Shetty, teraz Lara Dutta jest pełna zachwytu dla Deepiki Padukone. Była Miss Universe, aktorka i producentka uważa, że ​​Deepika jest "jedną z najbardziej eleganckich dam w Bollywood".

"Ona jest z natury pełną wdzięku osobą", mówi Dutta, która znana jest z filmów takich jak No Entry (2005), Billu Barber (2009) i Housefull (2010). Mówiąc dalej o swojej sympatii do Deepiki, Lara mówi: "Tak jak Deepika, również pochodzę z Bangalore. Jestem nią zachwycona."

Ostatnio 35-letnia aktorka dała się poznać też jako projektantka mody. Zapytana o to, mówi szczerze: "Rzeczywiście chciałam to zrobić już od dłuższego czasu. Najpierw jednak zostałam aktorką i temu się poświęciłam. Ale gdy zaszłam w ciążę z Saira, zrobiłam sobie przerwę w zdjęciach i otrzymałam swój własny czas, aby zrobić coś dla siebie i coś stworzyć. Wtedy zaczęłam pracować nad pierwszym projektem. Teraz lubię to tak bardzo, że poświęcam się temu całkowicie", mówi aktorka, która uruchomiła swoją pierwszą kolekcję sari dla Chabra 555. Zapytana, czy jest jakaś aktorka w Bollywood, którą chciałaby zobaczyć w swoich kreacjach, odpowiada: "Niewątpliwie Deepika i Sonam."


http://www.b4utv.com/showtime/gossip/2010/images/lara_deepika_side.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora