Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-07 21:59:59

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ranveer i Deepika chcą ponownie ze sobą pracować

Ranveer i Deepika chcą ponownie ze sobą pracować



Chemia pomiędzy Deepiką a Ranveerem, którą dało się zauważyć chociażby w trailerze 'Ram Leela' stała się dla większości głównym tematem rozmów. Oboje mają ubaw z szumu jaki powstał wokół ich pary, ale mają też nadzieję na ponowną współpracę.

'Ram Leela' jest pierwszym, wspólnym filmem Deepiki i Ranveera.

"Nie, nie jestem zmęczona (ciągłymi pytaniami o naszą chemię). Jestem więcej niż szczęśliwa, mogąc o tym porozmawiać", powiedziała Deepika pytana o wszelkie rozmowy na temat jej pracy z Ranveerem.

"Nie boję się powiedzieć, że jest to jedna z głównych rzeczy, o których ludzie mówią jeśli chodzi o promocje, są tym po prostu zainteresowani. To pierwsza rzecz, na którą ludzie reagują, gdy widzą promo, więc jest to na pewno świetna sprawa", powiedziała aktorka.

Film w reżyserii Sanjaya Leela Bhansali, jest adaptacją dramatu Szekspira pt: 'Romeo i Julia'.

"Kiedy robisz film taki jak 'Ram Leela', który jest uczuciową, namiętną historią miłosną, trzeba odegrać odpowiedni rodzaj chemii pomiędzy głównymi bohaterami", powiedziała Deepika.

"Mam nadzieję, że gdy ludzie będą widzieć nas razem w filmie, będą chcieli oglądać nas jeszcze raz, nawet kiedy nie będziemy na ekranie. Mam też nadzieję, że szybko dostaniemy okazję do kolejnej współpracy", dodała.

Ranveer również ma nadzieję na ponowną współpracę z Deepiką, jednocześnie chwaląc jej profesjonalizm i pokorę.

"Bardzo chciałbym współpracować z nią (Deepika) ponownie, gdyż jest jedną z najlepszych. Mamy nadzieję, że będziemy mieli taką możliwość prędzej czy później. Mam nadzieję, że po Ram-Leela to po prostu się stanie jak najszybciej", mówił Ranveer , który zadebiutował w 2010 roku filmem 'Band Baaja Baaraat'.

"Dla mnie, praca z nią to było najwspanialsze doświadczenie. Tak wiele się od niej nauczyłem, jej profesjonalizmu".

"Ona jest naprawdę kimś, kogo podziwiam, kimś kto twardo stąpa po ziemi, kto docenia możliwości i ceni sobie sukces jakim został obdarzony. To niesamowite, aby zobaczyć jej rozwój w ciągu jednego roku", powiedział aktor odnosząc się do jej sukcesów z 'Yeh Jawaani Hai Deewani' i 'Chennai Express'.

Film 'Ram Leela' trafi na ekrany kin 15 listopada.


http://www.bolegaindia.com/images/gossips/ranveer-deepika-post_1359020389.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora