Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-10-31 16:38:57

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Kareena przerywa ciszę na temat ciąży

Kareena przerywa ciszę na temat ciąży



http://static.indianexpress.com/m-images/Tue%20Feb%2026%202013,%2016:03%20hrs/M_Id_360661_Kareena_Kapoor.jpg



W przeciwieństwie do innych aktorek, małżeństwo nie przeszkodziło Kareenie Kapoor Khan w dalszej karierze i rozwijaniu swojej aktorskiej pasji. Aktorka pracuje przez całą dobę. Po ślubie, nie jedna aktorka w Bollywood jest pytana o ciążę. Zamężne aktorki nie raz musiały obalać plotki na temat ciąży i Kareena nie jest tutaj wyjątkiem.

Kiedy Kareena Kapoor została zauważona z wypukłym brzuszkiem na planie "Gori Tere Pyaar Mein", od razu pojawiły się plotki, że aktorka jest w ciąży. Kiedy wylądowała na lotnisku w Bombaju, mówiło się, że Kareena jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem z Saifem Ali Khan i próbuje ukryć swój brzuch.

Kiedy wiodący dziennik zapytał Kareenę o to samo, aktorka powiedziała: "Gdybym miała dzieci, rozpoczęłyby się spekulacje do jakiej szkoły je zapisałam".

Podobnie jak Kareena, Aishwarya Rai Bachchan również musiała dementować plotki o domniemanej ciąży, gdy została żoną Abhisheka Bachchan. Esha Deol także znalazła się pod gradobiciem pytań ze strony mediów z tego samego powodu. Później aktorka na Twitterze zaprzeczała wszystkiemu.

Esha pisała na Twitterze, "Kochane media, przykro mi, ale nie jestem w ciąży. Świat powinien wiedzieć, kiedy tylko to się stanie, gdyż będzie to dumny moment dla nas."

Po wyjściu za mąż, spekulowano, że Kareena będzie wyjątkiem, ale i aktorka zamknęła usta mediom, mówiąc, że nie będzie miała dzieci z Saifem. Powiedziała, że ​​jest nowoczesną kobietą i nie wierzy, że dzieci są niezbędne po ślubie.

Bebo nie jest zainteresowana macierzyństwem i jest szczęśliwa w roli żony i macochy dla dwójki dzieci Saifa, Sary i Ibrahima.

W wywiadzie dla magazynu o modzie i stylu życia, aktorka ujawniła, że ​​wraz z mężem mogą w ogóle nie mieć dzieci. "Na początku pytano nas kiedy weźmiemy ślub? Teraz każdy chce wiedzieć, kiedy będziemy mieli dziecko? Kto wie, może nawet zdecyduję się nie mieć dzieci. Mam tylko 32 lata. Saif ma już 2 dzieci. Nie jesteśmy typową Indyjską parą, która wzięła ślub tylko dla posiadania dziecka. Jesteśmy nowocześni".

Kareena poślubiła swojego długoletniego partnera Saifa w grudniu ubiegłego roku, ma przyjazne stosunki z dwójką dzieci swojego męża, Sarą i Ibrahimem. Traktuje je, jak własne dzieci i nie jest chętna, aby mieć własne biologiczne dziecko, sama też nie wierzy w system społeczny.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-10-31 18:16:36

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Kareena przerywa ciszę na temat ciąży

"Szczęśliwa macocha" - jak to dziwnie brzmi.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#3 2013-10-31 19:52:10

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kareena przerywa ciszę na temat ciąży

Fajnie, że ma dobry kontakt z dziećmi Saifa. Co do tego, czy chce, czy nie chce mieć dzieci to tylko i wyłącznie jej sprawa i mediom nic do tego.

Offline

#4 2013-11-01 07:27:54

shahrukh14

Wkręca się

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 99

Re: Kareena przerywa ciszę na temat ciąży

Mam nadzieję,że jej słowa na temat posiadania dzieci, są tylko po to aby uciszyć media. Naprawdę nie wierzę, że Saif ani ona nie chcieliby mieć wspolnego potomka.

Offline

#5 2013-11-02 10:34:35

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Kareena przerywa ciszę na temat ciąży

To jest wyłącznie sprawa Kareeny i Saifa czy chcą mieć dzieci, czy nie, bo to ich życie.

A jeżeli nawet Kareena byłaby w ciąży to pomijając już domniemania co do płci dziecka, byłoby od groma spekulacji w której religii zostanie to dziecko wychowane - hindiuzm czy islam.

Myślę, że właśnie takiego rodzaju problemów chcą uniknąć Kareena i Saif.


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora