Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-09-06 00:14:44

 DesiGirl

Robi postęp

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 356
Punkty: +3
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh Khan/Ajay Devgan
Duet: Kajol & Shahrukh Khan

Wywiad z Kajol dla Filmfare, sierpień 2013

Kajol: 'Miłość odnajdziesz w drobiazgach'



http://www.filmfare.com/media/content/2013/Jun/kajol_1370509568_600x450.jpg



Niedawno wpadł mi w ręce wywiad z Kajol dla Filmfare z sierpnia 2013 roku. Czytałam go na stronie rosyjskiej, więc postanowiłam przetłumaczyć go na polski i podzielić się nim z Wami.

„Oddam duszę za swoje dzieci”-mówi Kajol a Anuraja uważnie słucha.
W chwili, gdy Kajol opowiada o sobie, jedyne, czego chcesz, to słuchać.  Ona ma odmienne poglądy na wiele spraw. Jej spojrzenie uderza was. Kajol może śmiało czuć się jak gwiazda, ale uwierzcie mi, nigdy nie zachowuje się jak gwiazda. Większość osób jej formatu o wartościach dla nich najważniejszych mówi bez przekonania, ale gdy zapytasz o to samo Kajol, to wiesz, że to, co mówi to szczera prawda. Rozumiesz, że rodzina dla niej jest najważniejsza. Wiesz, że przyjaciele są bliscy jej sercu. Czujesz, że nie jest taka sama jak inni przedstawiciele jej profesji. I to czyni Kajol wyjątkową. Któregoś wieczoru siedzieliśmy w jej salonie a ona opowiadała o samych ważnych rzeczach w jej życiu. A ja słuchałam…


- Kto jest u Ciebie pod 1 w Szybkim Wybieraniu na telefonie?

-Nikt. Nikogo nie zapisuję na szybkie wybieranie. Jeśli coś się stanie, to wtedy oczywiście dzwonię do mojego męża.

- Kto inspiruje Cię najbardziej?
-(Myśli)Kto mnie inspiruje? Nikt. Uważam, że jeśli ktoś Cię inspiruje, to tylko taka osoba, do której chcesz być podobny. Ja do nikogo nie chcę być podobna. (Pauza). Czasami do mojej mamy. Ma w sobie cechy, które w niej kocham. Lubię jej niezależność. Uważam, że jest niesamowita. Podoba mi się fakt, że jest bardzo aktywna. Chcę być taka jak ona. Ona inspiruje mnie najbardziej.

- Musisz być bardzo pewna siebie, skoro nikt cię nie inspiruje, prawda?

-Tak naprawdę, to nie. Nie sądzę, że potrzebna mi jest taka pewność siebie, która przejawia się w ambicji i wyznaczania sobie życiowych celów. Nie rozumiem ludzkiej obsesji na punkcie ambicji i celów. Dlaczego w naszym życiu powinien być jakiś cel, do którego przez całe życie dążymy? Moja ambicja przejawia się w tym, żeby być wolną od nich. Nie chcę mieć celu, do którego trzeba dążyć. Chcę żyć własnym życiem. Chcę żyć tak, jak chcę. Nie chcę żyć z marzeniami o tym, jaka powinnam się stać i gdzie powinnam być. Podoba mi się życie dniem dzisiejszym.  Istnieją rzeczy, które chciałabym zrobić. Jednakże czuję się w porządku sama ze sobą nawet wtedy, gdy ich nie robię. Nie ma żadnego, szalonego pędu w dążeniu do zrealizowania tego lub tamtego.

-Jaka jest zasada Twego stylu?

- Nie ma takiej. Najbardziej komfortowo czuje się w dżinsach i T-shirt. Nie, w piżamie i T-shirt.

-Wymień trzy znane gwiazdy, z którymi chciałabyś spędzić czas przed śmiercią?

- Żadna. Nie chciałabym z żadną z nich spędzić czasu tuż przed moją śmiercią. (Mrugnięcie okiem). Wiele gwiazd chciałoby przed śmiercią spędzić czas ze mną.

- Jedna rzecz, za którą jesteś gotowa oddać duszę?

- Nie ma takiej rzeczy, za którą sprzedałabym duszę. W rzeczywistości jednak, poświęciłabym duszę tylko ze względu na dzieci. Jestem gotować oddać duszę, życie, za nie. Tak jak brzmi powiedzenie: „Unhe meri umar lag jaaye". Z radością to zrobię, oddam całe moje życie, ale tylko, jeśli jest to dla nich.

- Czy czujesz się gwiazdą?

- Czuję się jak gwiazda przez większość czasu.

- Zdarzają Ci się napady złości na planie filmowym?

-Dlaczego myślisz, że wszystkim gwiazdom zdarzają się napady złości na planie? Mnie dobrze wychowano. Rzecz w tym, żeby nie pokazywać innym swego rozdrażnienia niepotrzebnie. Napady złości nic nie dają. Tak zachowują się niegrzeczne dzieci. Nawet, jeśli zdarzają mi się napady gniewu, to rzecz w tym, aby był on usprawiedliwiony i nie trwał długo i często. Jeśli będę okazywać złość i gniew na każdym kroku to po jakimś czasie nikt nie będzie na mnie zwracał uwagi. Nie możesz pracować, jeśli cały czas skupiasz się na złości. Kocham swoją pracę, chcę ją wykonywać z miłością, pasją i poświęceniem. Złe emocje tylko w tym przeszkadzają. To nie znaczy, że nigdy nie byłam sfrustrowana. Co więcej, często wychodziłam z siebie, krzyczałam na ludzi, ale nie pozwalałam, żeby gniew wpływał na moją pracę.

- Czy kiedykolwiek odwołałaś zdjęcia na planie, ponieważ nie byłaś zdolna do pracy?

- Zrobiłam to tylko dwa razy w życiu. Raz odwołałam zdjęcia, gdy moja córka miała gorączkę a drugim razem sama źle się czułam. Praca- to religia. W rzeczywistości, znaczy więcej niż religia. Jeśli istniałby przede mną wybór, świętować czy pójść do pracy, wybrałabym pracę. Jeśli kazaliby stawić się na plan o 9 rano, to będę punktualnie. I wyjdę z pracy dokładnie o 6 wieczorem. Po prostu, jeśli poświęcam wam określoną część czasu, to oczekuję, że będziecie szanować mnie i mój czas wolny.

- Praca wzbudza u Ciebie niechęć, gdy…

- Praca wzbudza we mnie niechęć, gdy jestem potrzebna moim dzieciom. W sytuacji, gdy dzieci źle się czują lub, gdy mój syn jest chory i potrzebuje mnie. To jedyny przypadek, gdy praca wzbudza we mnie niechęć.

- Najlepsza rada, którą dostałaś od bliskich:

- „ Zacznij rysować, zawsze będziesz rysować”. Tak mawiał mój ojciec. Sądzę, że miał na myśli mnie i to, że „raz zostałam aktorką- już na zawsze aktorką pozostanę”.  Oczywiście, rozumował to tak, że wybierając zawód, bardzo trudno jest potem przekwalifikować się.

- Czym dla Ciebie jest miłość?

- Miłość znajdziesz w codziennych drobiazgach. Miłość- to drobne rzeczy, które robimy dla siebie nawzajem. Miłość to starania podejmowane, na, co, dzień.  Miłość tkwi w małych dziwactwach, które dostrzegasz. Miłość to nie święto Walentego, wyjście na kolację w urodziny lub obchodzenie jubileusz. Miłość to codzienność: od poniedziałku do niedzieli. (śmieje się) Zwłaszcza w soboty i niedziele.

-Czego najbardziej się boisz?

- Karaluchów. Nienawidzę ich.


-Czego jesteś najgorętszym pasjonatem?

- Książek i herbaty.

- Masz słabość do czegoś?

- Powiedziałabym, że do kawy, w pewnym sensie, ale nic po za tym. Przestałam pić kawę z powodu kwasowości.  Ale mam słabość do słodyczy.

- Kto według Ciebie jest najbardziej stylową osobą?

- Moja mama. Ona jest bardzo elegancka. Zakłada proste sari, perły i wygląda fantastycznie. Nawet, jeśli zakłada dżinsy lub spodnie z koszulą, nawet, gdy idzie na zakupy to wrodzona elegancja nieodłącznie jej towarzyszy.

- Czy jest coś, czego się boisz?

- Nie. Nie jestem jakoś szczególnie strachliwa.

- Czy jest coś, co powinnaś przestać robić?

- Przejmować się drobiazgami. Każda kłótnia zostaje mi w głowie. Za bardzo przejmuję się tym wszystkim. Ciągle o tym myślę. Zostaje to we mnie i zżera od środka, dopóki tego z siebie nie wyrzucę. Po rozmowie z bliskimi od razu czuję ulgę.

-Czego nigdy nie zrobiłaś, choć chciałaś zrobić?

-Zawsze robiłam to, na co miałam ochotę. Chciałam zwiedzić piramidy i pojechałam tam, z Karan Johar. Robiliśmy wtedy tam klip Suraj Hua Maddham do „Khabie Kushi Khabie Gham”. Chciałam zobaczyć wieżę Eiflla i 7 cudów świata i wszystkie te miejsca zobaczyłam.

- Gdybyś miała w ręce bilet w dowolną stronę świata, to gdzie byś poleciała?

- Do Ameryki Południowej. To jedyny kontynent, na którym nie byłam. Odwiedziła bym Rio de Janerio i zobaczyła Machu Picchu.

-Opisz swój idealny dzień.

- Wstaję, piję kawę lub herbatę, wychodzę do sklepu po zwykłe zakupy, odbieram dzieci ze szkoły. Dzieci przychodzą ze szkoły o 12. Opiekuję się dziećmi, odrabiam z nimi zadania domowe, odwiedzam mamę, jeżeli jest w tym czasie w mieście. Tak dużo wszystkiego mogę zrobić, gdy nie pracuję.

- Chciałabyś kiedykolwiek zająć się reżyserią?

- Nie. Nigdy nie proponujcie mi stanowisk kierowniczych.  Absolutna władza całkowicie deprawuje.  (Śmieje się). Ekipa będzie martwa w ciągu kilku godzin. Nie jestem w stanie tolerować jakiejkolwiek głupoty. Nie mogę znieść idiotyzmu. Nie mogę znieść tych wszystkich bzdur.  Reżyseria nie jest dla mnie zajęciem.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Zobaczę, uwierzę - powiedział człowiek / Uwierzysz, zobaczysz - powiedział Bóg

Offline

#2 2013-09-06 13:40:53

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Wywiad z Kajol dla Filmfare, sierpień 2013

Bardzo fajny wywiad, to o miłości to najpiękniejsza cześć... nie dziwię się, że podkreślona...

Offline

#3 2013-09-06 13:44:05

 KAJOLKA1986

Wkręca się

Skąd: mazowieckie
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 126
Opis: INDIE mój świat..
Aktorka: kajol,aishwarya,kareena,preity
Aktor: ajay,abhishek,saif,srk
Duet: preity i saif

Re: Wywiad z Kajol dla Filmfare, sierpień 2013

zazdroszczę jej tej pewności siebie. Kajol musi być bardzo szczęśliwa


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKXYXWkW_9PiR6ibAkBdJulYUftrpMWqBYGvLl-NjkNGbSW08&t=1&usg=__AAC7Q9_XNsYvn0JOYoFhpqtfKjs=

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora