Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Ajay
  •  » Ajay: 'Moja postać nie jest podobna do Arvinda Kejriwal'

#1 2013-08-29 17:42:33

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Ajay: 'Moja postać nie jest podobna do Arvinda Kejriwal'

http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories/untitled-1_350_080113054325.jpg

Ajay: 'Moja postać nie jest podobna do Arvinda Kejriwal'



Bollywoodzki aktor Ajay Devgn zaprzeczył, jakoby jego postać w społeczno-politycznym thrillerze 'Satyagraha' była podobna do indyjskiego polityka i działacza społecznego Arvinda Kejriwal. "To fikcyjna opowieść, gdzie treść jest gdzieś odpowiednia do tego, co dzieje się w dzisiejszym społeczeństwie. Nie ma jednak żadnego podobieństwa pomiędzy moją postacią a osobą Arvinada Kejriwal. Film nie opowiada o jednej, określonej osobie czy postaci", powiedział Ajay, podczas promocji filmu.

Po wspólnej pracy w takich filmach jak 'Dil Kya Kare', 'Apahara'n, 'Gangaajal' i 'Raajneeti', 44-latek ponownie współpracuje z Prakashem w 'Satyagraha'.

"Świetnie się pracowało z Prakashji. Zrobiliśmy razem dobre filmy i mam nadzieję, że Satyagraha równie dobrze poradzi sobie w box-office", powiedział.

'Satyagraha' ukazuje powstanie klasy średniej wobec skorumpowanego i niesprawiedliwego systemu. Wraz z Ajayem, w obsadzie filmu znalazły się też takie gwiazdy jak: Amitabh Bachchan, Kareena Kapoor, Arjun Rampal, Manoj Bajpayee i Amrita Rao.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Ajay
  •  » Ajay: 'Moja postać nie jest podobna do Arvinda Kejriwal'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora