Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-08-26 21:24:19

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

http://www.bollywoodjournal.com/wp-content/uploads/2013/08/Bappi-Lahiri-Sings-A-Song-For-Priyanka-Chopra.jpg

Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'



W zeszłym roku Priyanka Chopra zadebiutowała jako piosenkarka swoim singlem zatytułowanym 'In My City'. W tym roku, 31-letnia aktorka debiutuje jako playback singer w Hollywoodzkiej produkcji 'Planes'. Jest to również pierwszy raz, kiedy Pri użycza swojego głosu animowanej postaci. Pytana o doświadczenia, z tym związane, mówi: "Nigdy wcześniej nie robiłam filmu animowanego. Kiedy twórcy filmu powiedzieli mi, jak oni spostrzegają Ishani (postać, której aktorka użycza głosu), jej maniery i styl, byłam bardzo podekscytowana. To było coś zupełnie innego i niesamowitego. A ja zawsze lubię robić coś nowego." Aktorka dodaje: "Ishani, w świecie chłopców jest twardą dziewczyną. Jest też bardzo pewna siebie i lubi wygrywać, zupełnie tak jak ja."

Tak więc, czy aktorka nie musiała przejść treningu głosowego do roli? "Przedtem miałam już dubbing do moich ról, więc nie potrzebowałam żadnego treningu. Ale to było coś nowego, gdyż swoją postać kreowałam w kabinie!", mówi Priyanka, która niedawno uczestniczyła w projekcie NDTV VEDANTA Our Girls Our Pride.

Na temat promo piosenki, którą zaśpiewała w filmie, PeeCee mówi: "Pomysł na piosenkę był naprawdę uroczy. Twórcy chcieli zrobić promo gdzie Ishani wtrąca wstawki z piosenki Bollywood. Wyszło to naprawdę uroczo, a ja powiedziałam: Tak, mogę to zaśpiewać!". Aktorka i wokalistka nie wyklucza również możliwości ponownego zaśpiewania w filmie. "Planes był to pierwszy raz, kiedy śpiewałam playback. Ale mogę zaśpiewać też w innych filmach", mówi.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-08-27 14:50:52

 Pedoś. :3

Bywalec

47249876
Skąd: Legnica, Poland.
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 576
Opis: happiness 幸せ
Aktorka: Bipasha<3, Bebo, Preity.
Aktor: SZARUCZEK XD <3
Duet: SaifxPreity, JohnxBipasha
WWW

Re: Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

Nagrała z Pitbullem i jej ego wskoczyło na całkiem inny poziom.
"Planes był to pierwszy raz, kiedy śpiewałam playback. Ale mogę zaśpiewać też w innych filmach"
Nie musisz. Nikt Cię o to nie prosi! kurcze, do filmów powinni brać ludzi utalentowanych, a ty taka nie jesteś. Śpiewasz nie najgorzej*, ale twój głos jest nijaki a wręcz kiczowaty.


* - nie fałszuje.


http://24.media.tumblr.com/afb02302ca3032fbc9094039cfb9c6b9/tumblr_mg5u8vuvgB1qc7eqho2_r1_500.gif

Offline

#3 2013-08-27 17:37:10

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

Dzięki, że to napisałaś, Pedoś, ja nie musiałam.. także i powtarzać nie będę. Podbijam jedynie co wyżej!

Offline

#4 2013-08-27 18:08:04

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

Zgadzam się z Wami. Głos Priyanki jest bardzo przeciętny, nie wiem czym tu się aż tak zachwycać, ale widocznie twórcy filmów są mało wymagający

Offline

#5 2013-08-27 19:51:59

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

A mi się podoba głos Priyanki a jej ostatnia piosenka "Exotic" jest świetna, bardzo taneczna. Fajnie gdyby śpiewała w filmach


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#6 2013-08-27 20:42:24

Cocktail

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 52
Aktorka: Deepika Padukone
Aktor: Ranbir Kapoor
Duet: Deepika & Ranbir

Re: Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

Nie, dzięki!
Priyanka faktycznie ma ładny głos, ale po prostu ładny (jak śpiewa sama, np. w starych filmikach, zanim wymyśliła jej się ta "kariera"), nie jakiś zjawiskowy, żeby robić karierę piosenkarki. A jej dwie piosenki "In my city" i "Exotic" to jedno wielkie autotune i zero naturalnego głosu. Ot, taka masowa papka, jaką serwują nam teraz coraz częściej media.
Pozwolę sobie zacytować klasykę: "Kończ waść, wstydu oszczędź."


http://i41.tinypic.com/2d6jpet.jpg

Offline

#7 2013-08-27 21:15:07

 Pedoś. :3

Bywalec

47249876
Skąd: Legnica, Poland.
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 576
Opis: happiness 幸せ
Aktorka: Bipasha<3, Bebo, Preity.
Aktor: SZARUCZEK XD <3
Duet: SaifxPreity, JohnxBipasha
WWW

Re: Priyanka: 'Mogę śpiewać też w innych filmach'

Shona napisał:

Zgadzam się z Wami. Głos Priyanki jest bardzo przeciętny, nie wiem czym tu się aż tak zachwycać, ale widocznie twórcy filmów są mało wymagający

Nie są wymagający, bo to bajka O__O

A ten numer z Pitbullem i to wcześniejsze coś - komercja.


http://24.media.tumblr.com/afb02302ca3032fbc9094039cfb9c6b9/tumblr_mg5u8vuvgB1qc7eqho2_r1_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora