Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-06-27 19:23:08

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

INFO o filmie (2007)

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/2797_1468771815.jpgOm Shanti Om (2007)


Reżyseria: Farah Khan    
Scenariusz : Farah Khan, Mushtaq Sheikh    
Produkcja : Shahrukh Khan, Gauri Khan, Sanjiv Chawla
Muzyka : Pyarelal Ramprasad Sharma, Vishal Dadlani, Shekhar Ravjiani, Vishal-Shekhar    
Zdjęcia : Manikandan, S. Manikandan    
Montaż : Shirish Kunder    
Scenografia : Sabu Cyril    
Kostiumy : Karan Johar


Obsada:

Shahrukh Khan - Om Prakash Makhija / Om Kapoor 
Arjun Rampal - Mukesh Mehra (Mike) 
Kiron Kher - Bela Makhija 
Shreyas Talpade - Pappu Master 
Deepika Padukone - Shanti Priya / Sandhya (Sandi) 
Bindu - Kamini 
Javed Sheikh - Rajesh Kapoor 
Satish Shah - Partho Roy 
Nitish Pandey - Anwar 
Yuvika Chaudhry - Dolly 
Shawar Ali - Shawar 
Amisha Patel - ona sama
Karan Johar - on sam
Abhishek Bachchan - on sam
Hrithik Roshan - on sam
Kajol - ona sama
Tabu - ona sama
Saif Ali Khan - on sam
Karisma Kapoor - ona sama
Rekha – ona sama
Lara Dutta - ona sama
Shabana Azmi - ona sama
Govinda - on sam
Urmila Matondkar - ona sama
Rishi Kapoor - on sam
Vidya Balan - ona sama
Amrita Arora - ona sama
Subhash Ghai - on sam
Vishal Dadlani - on sam
Diya Mirza - ona sama
Bappi Lahiri - on sam
Malaika Arora - ona sama
Amitabh Bachchan - on sam
Bipasha Basu - ona sama
Mithun Chakraborty - on sam
Juhi Chawla - ona sama
Priyanka Chopra - ona sama
Bobby Deol - on sam
Ritesh Deshmukh - on sam
Dharmendra - on sam
Sanjay Dutt - on sam 
Jeetendra - on sam
Tusshar Kapoor - on sam
Arbaaz Khan - on sam
Salman Khan - on sam
Zayed Khan - on sam
Akshay Kumar - on sam
Dino Morea - on sam
Rani Mukherjee - ona sama
Shilpa Shetty - ona sama
Sunil Shetty - on sam
Aftab Shivdasani - on sam
Preity Zinta - ona sama
Yash Chopra - on sam
Sanjay Kapoor - on sam
Koena Mitra - ona sama
Rakesh Roshan - on sam


Opis:

Akcja filmu zaczyna się w latach 70. Om Prakash Makhija (Shahrukh Khan) jest statystą, który zakochuje się w Shanti (Deepika Padukone) - wielkiej gwieździe indyjskiego kina. Spotykają się na planie nowego filmu Shanti. Kiedy wybucha pożar, Om skacze w ogień by ją uratować i zostaje jej przyjacielem. Marzy o wspólnej przyszłości z dziewczyną, wkrótce jednak poznaje tajemnicę Shanti... Druga część filmu dzieje się w 2007 roku. Om Kapoor (Shahrukh Khan) jest sławnym aktorem, który zrobił karierę dzięki odpowiednim nazwisku i powiązaniom rodzinnym. Żyje beztrosko, a reżyserzy są w stanie zrobić wszystko, by zagrał w ich filmach. Czasami wydaje mu się, że jest kimś innym. Dlaczego tak bardzo boi się ognia? Kim jest starsza kobieta ([person=927282]Kirron Kher)[/person], która uważa Oma za swojego syna? Odpowiedzi na te pytania znajduje dopiero w miejscu, gdzie 30 lat temu wydarzyła się tragedia. Od tej pory Om zamierza zemścić się za krzywdy z poprzedniego życia. W jego planie pomaga mu przyjaciel, matka i kobieta wyglądająca zupełnie jak Shanti...

______________________________________________________
źródło: FilmWeb
edytowane przez olga89

Offline

 

#2 2007-09-21 21:27:18

 Shahrukhomaniaczka

Nabijacz

10451229
Call me!
Skąd: Sucha Beskidzka
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 645
Aktorka: Rani, Pryianka, Kajol
Aktor: Shahrukh <3! :D
Duet: SRK - Rani, SRK - Kajol
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

Czyli on w tym filmie umiera, a potem sie odradza ? ? ?
Nie oglądałam Paheli, ale chyba tam tez cos takiego było prawda ? ? ?


http://img264.imageshack.us/img264/3650/jo2sc7rm2.jpg
Gdy widze Shahrukha jestem szczęśliwa

Offline

 

#3 2007-09-21 22:58:55

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: INFO o filmie (2007)

Shahrukhomaniaczka napisał:

Czyli on w tym filmie umiera, a potem sie odradza ? ? ?
Nie oglądałam Paheli, ale chyba tam tez cos takiego było prawda ? ? ?

W Paheli to Szaru grał dwie role: człowieka Kishana i Ducha, który przybrał postać Kishana gdyż zakochał sie w jego żonie, więc nie chodziło w tym filmie o odrodzenie, ale bardzo fajny film więc polecam go obejrzeć .
A w Om shanti om to ciekawe jak to będzie dokładnie, może Szaru przeżyje po prostu reinkarnację w która wierzą Hindusi? Ah, kiedy w końcu będzie można zobaczyc ten film bo już naprawdę jestem bardzo ciekawa rezultatu.

Offline

 

#4 2007-09-23 17:47:53

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

Dla niektórych marzeń jedno życie jest niewystarczjące!

To jest historia opowiadająca o “Om”-ie i „Shanti”
Ten film zaczyna się w 1977 a kończy w 2007.

On był młodym początkujacym artystą w latach 70`
Ona była super gwiazdą lat 70`

On był jej największym fanem.
Ona była jego największą inspiracją.

On był szalenie zakochany.
Ona czekała na miłość.

On chciał być super gwiazdą.
Ona chciała być zwykłą dziewczyną.

On był gotowy poświęcić swoje marzenia dla miłości.
Ona była gotowa poświęcić wszystko co miała dla miłości.

On został zdradzony przez życie…
Ona została zdradzona przez miłość…

….. I właśnie wtedy zaczyna się opowieść o „Om Shanti Om”….

Bowiem dla niektórych historii miłosnych jedno życie to za mało….



Jeśli ktoś jest zainteresowany momentem reinkarnacji ....to

Om Shanti Om został zainspirowanym przez hollywoodzki film, "Wszystko jest możliwe"
Gdzie człowiek jest w stanie odrodzić się i próbować znaleźć miłość z poprzedniego życia.


Spoiler

A to coś co minimalnie nakieruje was jak potoczy się akcja w filmie
(wrzuciłam po angielsku żeby tym który nie chcą za bardzo wiedzieć nie psuć domysłów)

The first role will have SRK playing a junior artiste named Om in the film industry in 1970s who ...... is killed by an envious colleague.
The second role will have the same character reincarnated as Om Kapoor. But this reincarnated Om struggles in film industry to become its topmost star.

Kapoor and Ghai will feature in a scene in which Om Kapoor (SRK) wins ......the best actor award and they give away the trophy to him.

The same sequence will also have cameos by Amitabh Bachchan , Abhishek Bachchan , Hrithik Roshan , Rani Mukherjee and Preity Zinta . They will play themselves

Offline

 

#5 2007-09-27 11:22:42

Dowejida

Bollyamator

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 60

Re: INFO o filmie (2007)

Nie mogę się już oczekać na ten film. Czy ktoś może wie kiedy premiera?


http://img213.imageshack.us/img213/7776/649ea4b9kajolwl8.gif

Offline

 

#6 2007-09-27 20:54:16

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

Premiera w Indiach 9 listopada (czy wtedy rozpoczyna sie Diwali?) Gdzieś przeczytałam że to właśnie 9 listopada Farah Khan ma urodzinki i właśnie dlatego na ten dzień została ustalona premiera . Zreszta wydaje mi się że wszyscy wyczekuja tego   filmu i pewnie  dlatego  tak długo każą nam czekac by cała akcja promocyjna rozkręciłą się na maksa Jestem ciekawa co się dzieje w Indiach, przecież tam traktuja Szaruczka normalnie jak Boga! Ten film bedzie miał niezłą oglądalność  i nieżle na nim zarobią SRK i Farah A teledysk Darde disco bije przecież rekordy popularności! Teraz Szaruczek nie opędzi sie od dziewczyn a on przecież taki nieśmiały ;p

Offline

 

#7 2007-09-27 21:33:01

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: INFO o filmie (2007)

Monibuni napisał:

Premiera w Indiach 9 listopada (czy wtedy rozpoczyna sie Diwali?) Gdzieś przeczytałam że to właśnie 9 listopada Farah Khan ma urodzinki i właśnie dlatego na ten dzień została ustalona premiera . Zreszta wydaje mi się że wszyscy wyczekuja tego   filmu i pewnie  dlatego  tak długo każą nam czekac by cała akcja promocyjna rozkręciłą się na maksa Jestem ciekawa co się dzieje w Indiach, przecież tam traktuja Szaruczka normalnie jak Boga! Ten film bedzie miał niezłą oglądalność  i nieżle na nim zarobią SRK i Farah A teledysk Darde disco bije przecież rekordy popularności! Teraz Szaruczek nie opędzi sie od dziewczyn a on przecież taki nieśmiały ;p

Tak Diwali w tym roku zaczyna się 9 listopada, no a jeśli jeszcze Farah ma urodzinki i do tego premiera Om Shanti Om to to szykuje sie niezła impreza

Zapowiada się ciekawie, ale szkoda tylko ze u nas w Polsce trzeba będzie dłużej poczekać żeby ten filmik zobaczyć. Ciekawe czy puszczą go na nasz rynek a jak tak to kiedy. W Indiach to mają dobrze zaraz do kin popędzą Już oczami wyobraźni widzę te walące tłumy

Offline

 

#8 2007-09-27 22:31:54

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

Namaste

W Indiach to chyba kina popękaja w szwach albo je rozniosą ;p  tabuny ludzi przecież Indie mają około 1 mld ludzi to bodajże 3 kraj na świecie pod wzg mieszkańców .Ja współczuje SRK tych fanów (np na premierze) jak dziewczyny wpadna w histerie na jego widok to będzie sie działo....oj tak... SRK bedzie musiał wynająć wojsko do obrony pozdro

Offline

 

#9 2007-09-28 09:39:02

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: INFO o filmie (2007)

Monibuni napisał:

Namaste

W Indiach to chyba kina popękaja w szwach albo je rozniosą ;p  tabuny ludzi przecież Indie mają około 1 mld ludzi to bodajże 3 kraj na świecie pod wzg mieszkańców .Ja współczuje SRK tych fanów (np na premierze) jak dziewczyny wpadna w histerie na jego widok to będzie sie działo....oj tak... SRK bedzie musiał wynająć wojsko do obrony pozdro

chyba 2 kraj po Chinach
Ja to nawet nie chce wiedzieć co tam będzie ludzi na ulicach nie będzie jak będą puszczać w talewizji u nich (bo po jakimś czasie puszczają) i w kinach i dniu premiery i tydzień po

Offline

 

#10 2007-09-28 15:25:22

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

milkaja1 napisał:

Ciekawe czy puszczą go na nasz rynek a jak tak to kiedy.

Myślę, że ten film zostanie sprowadzony do Polski. Biorąc pod uwagę to, że zainteresowanie Bollywoodem w naszym kraju cały czas rośnie i że ciągle pojawiają się ludzie, którzy chcą sprowadzać te filmy do nas - tak jak np. teraz m.in Bollywood Films - to podejrzewam, że "Om Shanti Om" przybędzie do naszego kraju, tym bardziej, że gra w nim sam Shahrukh Khan a ci, którzy choć trochę znają indyjskie kino i sprowadzają filmy Bollywood do Polski to doskonale wiedzą, że film z Shahrukhiem jest gwarancją sukcesu a tym samym dużych pieniędzy, które uda im się zarobić na sprzedaży DVD z tym filmem.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#11 2007-09-29 11:27:00

Dowejida

Bollyamator

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 60

Re: INFO o filmie (2007)

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się właśnie czy wydadzą u nas "Om Santi Om". Chciałabym by wydali też "Chak de India" ale na to, że puszczą w obieg oba na raz to raczej nie ma szans :[ Ale jeśli mam wybierać to wolę O.Sh.O.
A to że liczba fanów bolly rośnie to stanowczo dobra wiadomość. Może nareszci uwzględnią nas w ramówkach TV. To też nie byłoby złym posunięciem... taka stacja mogłaby liczyć na dużą oglądalność


http://img213.imageshack.us/img213/7776/649ea4b9kajolwl8.gif

Offline

 

#12 2007-09-29 14:17:15

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: INFO o filmie (2007)

No ja bardzo liczę, ze ten film można będzie zobaczyć w polskich kinach, na DVD no i oczywiście w telewizji
Zreszta jak najwiecej Bolly po polsku proszę

Offline

 

#13 2007-10-16 22:19:58

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

##  SPOILER ##  (zamieszczam po angielsku a  po polsku u mnie na stronce-na samym dole tematu OSO )

Spoiler:

Set in 1970, Om Shanti Om is about a junior artist and his unspoken love for a top actress (Deepika) who in turn loves
a Bollywood mogul (Arjun Rampal in a negative role). Although Deepika is aware of SRK’s feelings she doesn’t reciprocate.
But one night when Arjun decides to take advantage of Deepika, she resists and a furious Arjun stabs her. Shah Rukh
witnesses the scene and tries to save her, but gets stabbed in the bargain. While dying Deepika finally reveals that she
also loved Shah Rukh and in true Romeo and Juliet style the unfortunate lovers die in each other’s arms. This is perhaps
Farah’s tribute to the memorable climaxes of Ek Duje Ke Liye and QSQT. The Om Shanti Om plot

Fast forward to 2007 and a reincarnated SRK is a top musician with the world swooning over him. Deepika on the other
hand plays the regular college-going sweetheart (bit like Tina Munim in Karz). Of course just like Karz and Karan Arjun
SRK keeps hallucinating about his past life leading to an Ek Hasina Thi like musical climax where an aged Arjun
(stepping into Simi Garewal’s shoes) comes face to face with the couple. There is also a tribute to the legendary song in the climax.

Interestingly Farah also does a John Jaani Janardhan (Nasseb) with SRK (doing a Bachchan yet again!)
where the actor dances with all the top stars of Bollywood.

Farah seems to have packed in all the ingredients of a blockbuster and has gone for the tried and tested formula.
But is an audience bred on Rang De Basanti and Chak De India in mood for typical Bollywood potboiler?
We shall find out on Nov 09 when the film releases worldwide.

http://filmikhabar.com/2007/10/09/revea … i-om-plot/

Offline

 

#14 2007-10-17 23:09:15

Dzasta-ji

Dobry dyskutant

2966128
Call me!
Skąd: Jaworzno - Śląsk :)
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 1256
Punkty: +4
Opis: WAKACJE do obrony :D
Aktorka: Rani, Kajol i jeszcze pare :)
Aktor: Kumary i Khany :D
Duet: Akshay Kumar*Katrina Kaif

Re: INFO o filmie (2007)

zgadam sie z Milkaja jak najwiecej bolly w Polsce kurcze byłabym chyba pierwsza która by do kina poszła na O.S.O jak by byl w naszych kinach no i oczywiście nieomieszkam sobie kupić tego filmu, jak tylko będzie dostępny w Polsce na DVD kurcze chciałabym być w Indiach w dniu premiery <marzyciel>

Offline

 

#15 2007-10-21 22:00:06

Devi

Robi postęp

5843606
Call me!
Skąd: z domu
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 316
Aktorka: Rani, Kajol
Aktor: Shah Rukh, Mahesh
Duet: Abhi i John w Dostanie xD
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

Zaostrzyli mi apetyt


http://img76.imageshack.us/img76/305/kopiathebest4507ye1.jpg The Best

Offline

 

#16 2007-11-13 07:15:28

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

Jak ja zazdroszczę tym którzy już widzieli
a jakie są notowania OSO można spr tutaj http://www.omshantiom.org/news/category/om-shanti-om/

    Spoiler:


    Om Shanti Om Story
    Om Prakash Makhija (Shahrukh Khan) is a junior artist aspiring to become a superstar one day and live life of luxury and comfort. He is a die hard fan and a secret lover of popular actress Shanti Priya (Deepika Padukone). His mother and Papu (Shreyas Talpade) are the only true believers of his talent. A fire accident on one of the shooting sets introduces Shanti to Om. As Om finds happiness and satisfaction he finds out an untold truth of Shanti being married to film producer Mukesh Mehra (Arjun Rampal) who kills her after she admits her pregnancy to him. As a witness to this crime, Om gets killed in a fight with Mehra’s men.
    Om Prakash comes back to the world now as Om Kapoor, a star-kid. Om Kapoor is all set to take revenge on Mehra for killing his love Shanti. He plans a conspiracy with Shanti’s clone Sandy, his mother and friend Papu to make Mehra (who is now a big producer in Hollywood) confess about his deadly crime. Will the purpose of Om’s rebirth be fulfilled? Will Mukesh Mehra confess his crime? Whats the future of Om and Sandy?

    z akcentem na koniec tego zdania   :As Om finds happiness and satisfaction he finds out an untold truth of Shanti being married to film producer Mukesh Mehra (Arjun Rampal) who kills her after she admits her pregnancy to him.

Offline

 

#17 2008-06-08 18:06:34

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

Czytam te Wasz posty, stare, pełne napięcia, pytań, niecierpliwości... i kurczę, przeżywam to samo chociaż film widziałam. Na szczęście za tydzień obejrzę znów

Offline

 

#18 2008-08-15 11:31:37

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: INFO o filmie (2007)

ale chyba jst blad... nie ma, ze ona nie wierzy, ze on jest jej milioscia... przeciez ona tez umarla... wiec... hm...


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora