Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-06-08 19:24:41

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika Padukone: 'Rodzina jest moją siłą'

http://icdn.indiaglitz.com/hindi/news/padu080613_1c.jpg

Deepika Padukone: 'Rodzina jest moją siłą'



Deepikę Padukone goni film za filmem, niedawno aktorka zakończyła pracę nad swoją najnowszą produkcją, "Yeh Jawaani Hai Deewani". Deepika Padukone nie ma więc powodów do narzekań, może z wyjątkiem faktu, że mało czasu spędza z rodziną. Aktorka planuje zabrać swoich rodziców (Prakash i Ujjala Padukone) i siostrę (Anisha) na wakacje. "Jak tylko skończę pracę nad swoimi filmami, mam zamiar zrobić sobie przerwę i wybrać się na wakacje z rodziną", mówi Deepika.

Dziewczyna 'Race 2' czuje się błogosławiona, że jej rodzina zawsze ją wspierała i rozumiała jak nikt inny. Aktorka powiedziała: "W rzeczywistości, gdy ludzie pytają mnie o rodzinę, zawsze mówię, że to moja siła. Wiedzą, że jestem bardzo zajęta i nie mam czasu dla nich. Jednak nigdy nie narzekali. Znają mnie bardzo dobrze. Myślę, że na tym właśnie polega rodzina".

W przeszłości dość często pojawiały się rozmowy na temat napiętego harmonogramu Deepiki co spowodowało, że nie podjęła się Ona dużego projektu Vikrama Singh, 'Roy' z Ranbirem Kapoor. Deepika wyjaśnia: "Jeśli odpuszczam film, muszą być ku temu powody. Jeśli naprawdę scenariusz mi się podoba, producent to zawsze mogę znaleźć inny termin. Podjęłam jednak tylko tyle pracy, ile jestem w stanie pogodzić".

Deepika jest obecnie zajęta pracą nad "Chennai Express" i "Ram Leela".


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora