Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-09-21 16:24:59

Brilliant

Wkręca się

7256766
Call me!
Skąd: Środa Śląska
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 108

Alfabet o Kajol Devgan.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/2135_1458518804.png

Alfabet o Kajol Devgan



Kilka miesięcy temu wzięłam się za zrobienie alfabetu o Kajol - jest on na mojej stronie jako oryginał =]
Pozdrawiam i zapraszam do wyrażenia opinii na temat alfabetu =]
UWAGA! Pragnę ostrzec przed konsekwencją kopiowania tego tekstu! Jeśli nie masz zamiaru podawać źrodła czyli www.kajol.blog.onet.pl (bo stad ten tekst pochodzi), to jeśli znajdę jakieś twoje forum lub stronę z ALFABETEM O KAJOL to wiedz, że zniszczę twoją stronę złodzieju !!



A jak Ajay
Poznała go na planie. Kocha go do tej pory robiąc "na złość" mediom, którzy już od wielu lat doszukują się w ich związku jakiejś zdrady.
24 lutego 1999 roku wyszła za niego za mąż. Ślub był skromną ceremonią, na którą zaproszono jedynie kilku bliskich przyjaciół i krewnych. Młoda para udała się na 2 miesięczny miesiąc miodowy. Podróżując, odwiedzili m. in. Sydney i Kair.

B jak blask
Uwielbia mieć na sobie bardzo dużo biżuterii. Preferuje długie kolczyki i kilka bransoletek.

C jak córka
Córka Kajol odziedziczyła swoje niezwykłe imię NYSA po greckiej bogini czystości. Kajol mogłaby opowiadać o niej godzinami. Gdy zaproponowano jej wzięcie udziału w filmie który 2 miesiące byłby kręcony w Londynie natychmiast odmówiła, ponieważ wolała ten czas spędzić ze swoim maluszkiem.

D jak doskonałość
Jest uwielbianą hinduską gwiazdeczką pierwszej klasy, która kokietuje swoje społeczeństwo, bardzo powściągliwe seksualnie. Błogosławiona, z doskonale naprężonym ciałem i cudownym. To proste, dlaczego stała się jedną z największych gwiazd w Bollywood.

E jak efekt
"Zdecydowałam, że w mojej pracy zawodowej chociaż byłabym zapraszana do wzięcia udziału w 2 czy 20 filmach, to będę przyjmować tylko te oferty, które mi się spodobają i w których będę mieć szansę pokazać swój talent." - mówi.
"Obiecałam sobie, że nigdy nie będę brać udziału w 4 - 5 filmach na raz, inaczej nie mogłabym dać z siebie wszystkiego!" - dodaje.

F jak figura
Pomaga jej ją utrzymać Fitness który uprawia każdego ranka.

G jak gotowanie
Kajol nie znosi wręcz tego robić, ale kocha jeść. Uważa, że jej mąż jest najlepszym kucharzem na świecie, a sama o sobie mówi, że jej największym wyczynem kulinarnym jest przygotowanie sałaty =P.

H jak Hobby
Jest nim zapewne aktorstwo.
"Gdybym musiała wybierać między aktorstwem, a rodziną na pewno wybrałabym to drugie. Granie w filmach to coś co mnie fascynuje, ale mogłabym bez tego żyć."  - mówi.

I jak Inteligencja
Chodź porzuciła szkołę w wieku 16 lat to wcale nie musi oznaczać, że jest głupią osobą. Jest bardzo oczytana - jak sama zresztą mówi - i jeśli się to komuś nie podoba to jego problem =)

J jak Karan Johar
Kajol jest dla niego jak amulet, który zaprasza do wystąpienia w każdym swoim filmie nawet tylko na kilka sekund.

K jak Kajol
Jej imię jest pisane na kilka sposobów m.in. Kajul, Kajool, Kajol, Kajal jednak czyta się je po prostu Kadżol.

L jak lalka
W 2006 roku wyszła seria Bollywoodzkich lalek w której znalazła się i miniaturowa podobizna Kajol.

M jak matka Tanuja
Jest dla niej wielkim autorytetem i ideałem zarówno kobiety jak i aktorki. Kajol radzi się u niej w wielu sprawach.

N jak nagrody
Jako pierwsza w historii kobieta otrzymała Filmfare Best Villain Award, nagrodę przyznawaną przez magazyn „Filmfare”, za rolę w filmie „Gupt: The Hidden Truth”.

O jak osobowość
Nigdy nie obchodzi się ze swoim gwiazdorstwem.'
"Wiem, że moje życie jest otwarte dla brukowców, ponieważ jestem w "publicznym oku" - mówi -  ale jedno musi pociągać za sobą drugiego. Mam prawo do prywatności, więc jeśli ktokolwiek chce wtrącić się w moje życie to naprawdę się złoszczę."
Tendencja Kajol do atakowania mediów przysporzyła jej opinię bycia arogancką i wybuchową gwiazdą. Jednak ktokolwiek poznał Kajol bliżej uważa, że jest grzeczna, miła i uprzejma, więc dlaczego niektórzy ludzie sądzą o niej źle?
"Jestem uważana za zuchwała osobę, ponieważ nie jestem hipokrytką." - wyjaśnia. "Nie będę siedzieć cicho gdy czuje, że muszę coś powiedzieć, a jeśli komuś się to nie podoba to trudno! Nie mam chęci robić wokół siebie nadmiernego rozgłosu i być opisywana przez to w gazetach." - mówi.

P jak piękno
Kiedy dostrzeżesz Kajol to na co patrzysz i co robisz? Ta egzotyczna uroda jest pod doskonała opieką.
"Nie jestem wystylizowaną osobą, która przed wyjściem z domu układa kilka godzin włosy by normalnie funkcjonować. Chcę wyglądać naturalnie nawet w makijażu."

R jak rywalka
Media już od lat utrzymują, że pomiędzy Kajol, a jej kuzynką Rani panuję wielka rywalizacja i spór o miano najlepszej aktorki. Jednak same zainteresowane mówią, że bardzo się szanują. 

S jak SRK
Wystąpiła u jego boku w wielu filmach, między innymi w "Baazigar", "Karan Arjun", "Żona dla zuchwałych", "Coś się dzieje" oraz "Czasem słońce, czasem deszcz". Są ulubioną parą aktorską w filmach. Mówi się, że za nich każdy Hindus gotów byłby oddać życie.

T jak talent
Kajol jest jak zagadka. Ktoś kto sądzi, że nie powinna być gwiazdą i nie ma za grosz talentu, bardzo się myli. Od 1992 nagrała już 30 filmów.
Chodź po roku 2001 była chwilowa luka w jej karierze, ponieważ urodziła dziecko, była honorowana obok najlepszych aktorek nagrodami Filmfare Awards (7 razy), Star Screen Awards (5 razy) ,Bollywood Awards, Aashirwad Awards, Zee Cine Awards (6 razy) oraz Sansui Viewers' Choice Awards.

U jak ubranie
Najlepiej czuje się w T-shircie i dżinsach, natomiast nie lubi nosić błyszczącego sari.
"Nie lubię nosić czegoś co jest nierzeczywiste. Chcę wyglądać przyjaźnie i prawdziwie." - dodaje. Właśnie taką postawę przyjmuje w swoich filmach.

W jak wzrok
Kajol prywatnie nosi okulary w czerwonych oprawkach prawdopodobnie poprawiających wzrok lub do czytania.

Z jak zachowanie
Kajol jest taka sama jak w filmie. Mówi jak karabin maszynowy, co chwila zaśmiewając się z siebie.

Offline

#2 2007-09-21 18:45:12

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Brilliant swietne ! Prawdziwa fanka Kajol Osobiscie gdy to czytałam
najbardziej podobały mi sie litery:

* O - jak osobowosc: w tej wlasnie rubryce Kajol wiele wyjasnia, stad sie
biora te wszystkie plotki ze ona taka, czy owaka. Ona poprostu nie da sobie w
kasze dmuchac jesli chodzi o media, i w ten sposob chroni swoje zycie
prywatne. Ash nie moglaby byc taka, to by oznaczalo skreslenie calej jej przeszlosci
i tego ze zostala miss ;/ w koncu ludzie od takich osob pragna: ciagle
usmiechu, optymistycznej postawy itp. I nie obchodzi ich ze ktos ma zly dzien.

* Z - to jest super to oznacza ze Kajol rzeczywiscie jest taka zwariowana
jak w swoich filmach, takie osoby maja wielka siłe przebicia!

No i to ostrzezenie na dole - good! Ty tez sobie nie dasz w kasze dmuchac


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2007-09-21 22:25:41

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Brilliant bardzo fajny pomysł z tym alfabetem! Naprawdę pomysłowe! Ubrałaś w fajną forme wszystkie najważniejsze informacje o Kajol, taki skrót dla wszystkich i tych co Kajol w ogóle nie znają i dla tych co już coś o niej wiedzą (dla tych tak dla przypomienia). Właściwie większość tych informacji znam więc chyba jednak troszke już poznałam Kajol a przynajmniej tak mi sie wydaje Ale naprawdę bardzo mi się ten alfabecik spodobał
Nie będę Ci jednak podkradała pomysłu no chyba że kiedyś ułozę taki o innej gwieździe , nawet niezły pomysł
Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2007-09-21 22:26:30)

Offline

#4 2007-09-22 09:03:31

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Już czytałam go dawniej na forum o Kajol Jest świetny

Offline

#5 2007-09-22 11:53:35

Madzix_Deva

Zaczyna się rozkręcać

2134092
Skąd: Katowice :D
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 789
Punkty: - 1

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

SUPER! Anjali003 świetna sygnatura

Offline

#6 2007-09-22 14:46:52

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Tez mi się podoba Jak ją zobaczyłam to myślałam że sie zsikam!

Ostatnio edytowany przez Anjali003 (2007-09-22 14:47:19)

Offline

#7 2007-09-22 17:15:44

Brilliant

Wkręca się

7256766
Call me!
Skąd: Środa Śląska
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 108

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Dziękuje za pochwały od was nawet nie wiecie jak miło mi się to czyta . Niestety jedno forum , a raczej jedna osoba mnie okradła cały mój wysyłek przywłaszczyła sobie i niestety wcale nie chce podać źródła z którego to wzięła :[ sama nie wiem czy ja tak dużo wymagam :[ Jestem zmuszona napisać do fora.pl o usunięcie jej forum dałam 3 ostrzeżenia i ani razu mnie nie posłuchała podaje wam adres www.kochamshahruka.fora.pl jest tam pewna osoba która ma nick MYCHA i jeszcze z jakimiś cyferkami może wy wpłyniecie na nią :[

Offline

#8 2007-09-22 17:22:20

Madzix_Deva

Zaczyna się rozkręcać

2134092
Skąd: Katowice :D
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 789
Punkty: - 1

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Aha... ona tutaj była jako moderator bardzo dawno... Ale racja.. przywłaszcza sobie takżę nasze teksty z działu "Gry i zabawy" , "interpretowanie zdjęć"

Offline

#9 2007-09-23 19:17:26

Brilliant

Wkręca się

7256766
Call me!
Skąd: Środa Śląska
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 108

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Dziwię się , że ta złodziejka dalej nim tu jest. Poza tym pisze mi głupie komentarze na blogu i myśli , że nie wiem , że to ona . Prostaczka !

Offline

#10 2007-09-23 19:44:18

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Brilliant, człowiek jest jaki jest, popełnia błędy i w ogóle, ale to tez nie jest w porządku że tak ją nazywasz...
Ja też nie chcę nikogo bronić, ale też nie chce zeby te forum zrobiło się takie jak te o których rozmawiałyśmy w innych tematach. Nie jestem tutaj szefem, ale sądzę że szefostwo sie ze mną zgodzi...

Offline

#11 2007-09-23 20:20:57

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Anjali003 napisał:

Brilliant, człowiek jest jaki jest, popełnia błędy i w ogóle, ale to tez nie jest w porządku że tak ją nazywasz...
Ja też nie chcę nikogo bronić, ale też nie chce zeby te forum zrobiło się takie jak te o których rozmawiałyśmy w innych tematach. Nie jestem tutaj szefem, ale sądzę że szefostwo sie ze mną zgodzi...

Tak ja się zgadzam z Anjali003 (choć do szefostwa nie należę ), nie chemy sie znizac do poziomu takich osób. Rzeczywiście nie fair postepuje, ale "oliwa nieżywa ale zawsze sprawiedliwa".

Offline

#12 2007-09-23 22:45:08

Brilliant

Wkręca się

7256766
Call me!
Skąd: Środa Śląska
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 108

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Ach no dobrze po prostu emocję biorą górę wiecie jak to jest

Offline

#13 2007-09-23 22:54:15

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Brilliant napisał:

Ach no dobrze po prostu emocję biorą górę wiecie jak to jest

Pewnie, pewnie Na Twoim miejscu też bym sie wkurzyła i to nieźle, ale niestety rożni są ludzi. Nie przejmuj sie tak, głowa do góry. Najważniejsze że Ty i nasze forum zna prawde.

Offline

#14 2007-09-25 23:08:48

Brilliant

Wkręca się

7256766
Call me!
Skąd: Środa Śląska
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 108

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Chyba tak i dziękuje

Offline

#15 2008-11-13 14:43:53

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Oj nie przejmuj sie !! Ludzie są wstrętni !!! A alfabet jest boski !!

Offline

#16 2008-11-14 23:24:25

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Anulka ma rację nie ma co się tą osobą przejmować (zwłaszcza że chyba została zbanowana gdzieś mi to wpadło w oko ) a ja już też miałam z nią do czynienia i... szkoda gadać są tu ciekawsze żeczy do omówienia na przekład twój alfabet o Kajol Brilliant jest superancki

Offline

#17 2012-07-16 16:45:51

 VeeraIsia

Robi postęp

Skąd: ze słonecznego miasta :)
Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 333
Opis: My Dil Bole Hadippa! <3
Aktorka: Anushka, Rani:)
Aktor: Shahid, Ranveer, SRK;)
Duet: Ranveer i Anushka <3
WWW

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Świetny! Musiałaś się dużo napracować... otrzymałyśmy osobowość Kajol w pigułce


http://iv.pl/images/79120880900855024345.jpg

Offline

#18 2012-07-16 17:38:53

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Alfabet o Kajol Devgan.

Bardzo fajny pomysł Osobowość Kajol w pigułce


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora