Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-04-04 21:53:16

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Gorąca Bipasha Basu w magazynie dla panów :)

Nie spodziewajcie się po takim nagłówku, że zobaczycie Bipashe w czarującym negliżu
Bipasha pozowała jednak do zdjęć w FHM m.in. w króciutkich szortach, odsłaniając swoje długie nogi oraz w męskiej koszuli i krawacie.


http://www.buzz18.com/media/slideshow/2008/Apr/1bipasha_slideshow_550x422.jpg


http://www.buzz18.com/media/slideshow/2008/Apr/2bipasha_slideshow_550x422.jpg


http://www.buzz18.com/media/slideshow/2008/Apr/3bipasha_slideshow_550x422.jpg



W ekskluzywnym wywiadzie dla gazety Bipasha mówiła o swojej pasji -  krykiecie i piłce nożnej i jej wzajemnych relacjach z Johnem Abrahamem, jej chłopakiem.

Kocha krykiet i piłkę nożną.

"Oglądam bardzo często piłkę nożną dzięki Johnowi (chłopakowi), wcześniej nie byłam taką wielką fanką piłki nożnej jak krykieta. Naprawdę uwielbiałam krykieta przez wiele wiele lat. Ale gdy mecze stały się pełne kontrowersji i sporów, odpuściłam sobie i przestałam oglądać. Półtorej roku temu zaczęłam oglądać ponownie. W sposobie tej gry jest coś seksownego i pełnego siły."

Uczciwość, szczerość to jej drugie imię. 

Podczas gdy inne aktorki udzielają wymijajacych odpowiedzi gdy pyta się je o pokazywanie ciała czy pretendowanie do roli świętszej niż Dziewica Maryja, Bips jest zupełnie bezpośrednia.  "Wykonywanie takiej profesji jaką ja wykonuje,  jakkolwiek mówiłabym iż to zrobię a tego nie zrobię na dużym ekranie, jest bezcelowe, bo wszystko sie może zdarzyć. Dlatego jestem inteligentna i siedzę cicho nic na ten temat nie mówiąc. Ale jednocześnie moja praca do niczego mnie nie zobowiązuje i robię te rzeczy z którymi się czuje komfortowo i gdy jestem do nich przekonana. Nikt tak naprawdę nie może mnie zmusić do niczego, czego bym nie chciała. Jeśli czegoś nie chcę zrobić to po prostu mówię  - nie.  Nie ma we mnie żadnej desperacji."

Jest rozpieszczona - nie bądź śmieszny.


"Lubię robić rzeczy dla ludzi których kocham - i wszystkie te rzeczy które oni lubią robić, nie które ja lubię. Tak jak z moim chłopakiem - oglądam MotoGP czy Formułę 1 ponieważ on to kocha robić, z moim tatą - siadam i  oglądam zdjęcia które zrobił podczas swoich wakacyjnych podróży ponieważ on kocha mówić dużo o swoich podróżach. Z moja mamą rozmawiam o sprawach domowych i słucham jej problemów, podczas gdy z moją modsza siostrą rozmawiam o jej muzyce."

Głęboko w środku jest tylko dziewczyną która chce być kochana...

"Jeśli mój chłopak kiedykolwiek by mnie oszukał, zdradził - to doszłoby do szybkiego bye-bye, ale nie sądzę by kiedykolwiek mnie to spotkało. ( no nie życzę Ci tego ) Świetnie rozumiem w jaki sposób pracuje się nad wzajemnymi stosunkami w związku i uwierzcie, to naprawde cieżka praca. Nic nie jest proste w życiu - osiagnięcie dobrego wyglądu nie jest proste i wzajemne stosunki też nie są proste. Jeśli naprawde kogoś kochasz, myślę że musisz nad związkiem pracować. Musisz być przygotowanym na wiele zrozumienia dla drugiej osoby i być gotowym na wiele kompromisów.  Nie oczekujcie że będzie to równe żeglowanie. I nie, małżeństwo nie jest dla mnie wkrótce niewykluczone. Myślę, że naprawdę w środku każdej kobiety jest coś co mówi, że chcesz wziąć ślub czy nie i tak też jest w moim przypadku. Więc nie myślę - jestem teraz gotowa."

Źródło: www.buzz18.com Fali R Singara - tłumaczenie milkaja

Offline

#2 2008-04-05 20:45:23

sanju92

Nabijacz

3093558
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 687
WWW

Re: Gorąca Bipasha Basu w magazynie dla panów :)

W sumie nigdy nie zastanawiałam się nad Bipashą, ale zawsze wydawała mi się [tak podświadomie oczywiście]...pusta?sztuczna? Po tym zmieniłam zdanie:) Wyszła z niej przyjemna i mądra osoba.

Offline

#3 2008-04-05 21:44:32

Prince Don

Gość

Re: Gorąca Bipasha Basu w magazynie dla panów :)

milkaja dzieki za zdjecia:) ona teraz gra w RACE
i zdjecia sa boskie:D uwielbiam takie dziewczyny ..biala koszula..krawat...cudo ale ona jest sliczna;)

#4 2008-04-06 12:57:11

Umbrella

Bywalec

5812018
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 510

Re: Gorąca Bipasha Basu w magazynie dla panów :)

po tej wypowiedzi można sie do niej pozytywnie przekonać
a co do zdjęć to musze powiedzieć że ma niesamowite nogi!! zgrabne i dłuugie

Offline

#5 2008-04-06 13:20:39

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Gorąca Bipasha Basu w magazynie dla panów :)

nie dziwie sie z on z nia jest
madra i sliczna kobieta


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#6 2008-04-06 13:33:43

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gorąca Bipasha Basu w magazynie dla panów :)

Tarylll nie ma za co
Rzeczywiście choć jestem kobietą to muszę stwierdzić że Bipasha świetnie sie prezentuje w koszuli z krawatem a nogi ma naprawdę rewelacyjne
Ja przy okazji dodawania tego materiału dowiedziałam się czegoś nowego bo szczerze to wcześniej nie wiedziałam że Bipasha jest z Johnem. Jakoś tak nie rzuciła mi sie w oczy wcześniej ta informacja.
Ale skoro tak to życzę szczęścia tej parze, myślę że nawet do siebie pasują

Offline

#7 2013-05-04 16:32:36

 Pedoś. :3

Bywalec

47249876
Skąd: Legnica, Poland.
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 576
Opis: happiness 幸せ
Aktorka: Bipasha<3, Bebo, Preity.
Aktor: SZARUCZEK XD <3
Duet: SaifxPreity, JohnxBipasha
WWW

Re: Gorąca Bipasha Basu w magazynie dla panów :)

Najbardziej ciekawi mnie jaki preferuje klub...
Jak real to strzelam sobie w głowę XD


http://24.media.tumblr.com/afb02302ca3032fbc9094039cfb9c6b9/tumblr_mg5u8vuvgB1qc7eqho2_r1_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora