Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-04-16 11:41:41

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Zoya Akthar nie zrobi na razie filmu z Kareeną i Ranbirem.

Zoya Akthar nie zrobi na razie filmu z Kareeną i Ranbirem



Wiemy już, że kuzyni Ranbir Kapoor i Kareena Kapoor mają zagrać razem w filmie Zoyi Akhtar. Jednak najnowsze wieści głoszą, że nie będzie to miało miejsca w najbliższym czasie.

Reżyserka mówi: "Nie zrobię na razie filmu z Kareeną i Ranbirem. Nie skończyłam jeszcze scenariusza. Jeśli tylko coś się zmieni, dam wam znać. W tej chwili jestem zajęta scenariuszem do dramatu rodzinnego."

Zoya już wcześniej wyreżyserowała dwa filmy, w 2009 roku film 'Luck By Chance' i w 2011 roku komediowy hit 'Zindagi Na Milegi Dobara'. W obu filmach mogliśmy zobaczyć jej brata, aktora i reżysera Farhana Akthar. Tak więc, kto wie, może znajdzie się On także w przyszłych projektach Zoyi ?

"Nie wiem, czy będzie grał we wszystkich moich filmach, ponieważ ja sama nie chcę obsadzać go w każdym projekcie, który mam mu do zaoferowania. Po za tym on też nie zawsze musi się zgodzić na udział w nich. Jednak chciałabym z nim dalej pracować. On jest moim producentem", powiedziała 39-latka.

"Uwielbiam go jako aktora, więc oczywiste jest, że chciałabym kontynuować pracę z nim, mam nadzieję, że tak się jeszcze stanie. Ale on jest aktorem, który ma prawo powiedzieć 'nie' także mi", dodała.

Jednak co do Kareeny i Ranbira, to fani, nie przygnębiajcie się. Zoya potwierdza, że pracuje nad scenariuszem do ich filmu i jak tylko będzie gotowy, wszystkim to ogłosi.


http://www.bolegaindia.com/images/gossips/ranbir-kareena-post_1354513347.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora